Alle producten
-
Het Comité van de Rockwoolsandwich
-
Sandwichpaneel van polyurethaan
-
Akoestisch Sandwichcomité
-
Het Comité van de glaswolsandwich
-
Prefabstaalpakhuis
-
MetaalBekledingspanelen
-
geperforeerd metaalblad
-
Geprofileerde staalplaat
-
Staalvloer Decking
-
het paneel van de aluminiumsandwich
-
Vouwbaar Containerhuis
-
EPS-sandwichpaneel
-
Decoratief Sandwichcomité
-
Sandwichcomité Hoek
-
Staalplaatrol
-
glaswolisolatie
-
rockwoolisolatie
-
Structureel Staalstraal
-
Staalhoek
-
Staalkanaal sectie
-
DHR„Wij ontvingen 8 dagen geleden het en alles ging dankt u zeer goed wij is gelukkig om te hebben product reeds in de installatie. Om het even wat communiceren wij met u“ -
DHR„Hallo Kerry, hebben wij wat het verdere testen op het paneel gedaan en wij zijn gelukkig met de resultaten.“ -
Mevrouw.Zeer tevreden. Goed product. Snel verzonden.
zoekwoorden [ 200mm thickness pu sandwich panel ] bij elkaar passen 148 producten.
75 mm waterdicht Rockwool Geïsoleerd Board Custom Color voor Construction Office Isolatie
| Steel thickness: | 0.4mm-0.8mm |
|---|---|
| Thickness: | 50mm 75mm 80mm 100mm 125mm 150mm 200mm |
| Keyword: | Rockwool Sandwich Panel |
Innovatieve technologie brandwerend PU-verzegelend Rockwool Sandwich Board
| Advantage: | Superior Fireproof-insulation Fire Proof Light Weight&Easy To Install Fireproof Innovative Technology |
|---|---|
| Waterproof: | Yes |
| MOQ: | 200-500 Square Meters |
Waterdichte van het het Bladaluminium van de Aluminiumsandwich de Kerncomités 50mm200mm
| Dichtheid: | 64-120KG/M3 |
|---|---|
| Vuurvaste Rang: | A |
| Productnaam: | Comité 50mm200mm van de aluminiumsandwich het Waterdichte Buitenmateriaal van de Muurbekleding |
Het Comité van het de Sandwichglas van de glaswolpu Hoek voor het Dak van de Koude Opslagmuur
| Ontwerp: | Modern |
|---|---|
| Materiaal: | Rockwoolglaswol Pu |
| Installatietype: | Aan de muur bevestigd |
Het Comité van de staalglaswol de Akoestische PUF Thermische Aangepaste Weerstand van het Huisdak
| Productnaam: | Correct van het de Kleurenstaal van de Ondoordringbaar maken Thermisch Weerstand Akoestisch de Sandw |
|---|---|
| Materiaal: | rockwool/glasswool/pu |
| Installatie: | gemakkelijk |
Gepersonaliseerde Rock Wool akoestisch paneel Staal Dikte 0,4 mm-0,8 mm Warmte-isolatie
| Productnaam: | Gepersonaliseerd Rockwool Sandwich Panel Stalen Dikte 0,4 mm-0,8 mm Hitte-isolatie |
|---|---|
| MOQ: | 300-500 vierkante Meters |
| Lange: | aangepast |
Energiezuinige rockwoolcompositplaten met een dichtheid van 90-150 kg/m3
| Dichtheid: | 90-150 kg/m3 |
|---|---|
| Geluiddicht: | - Ja, dat klopt. |
| Voordeel: | Het superieure Bewijs Lightweight&Easy van de vuurvast-Isolatiebrand om Vuurvaste Innovatieve Techno |
Installatie ter plaatse Rookwool dakpanelen Polyurethane brandwerend warmte-isolatie
| Productnaam: | Installatie ter plaatse |
|---|---|
| MOQ: | 300-500 vierkante Meters |
| Dikte: | 50mm 75mm 80mm 100mm 125mm 150mm 200mm |
de geïsoleerde Rockwool-Comités van de Sandwichpuf van het Glaswolpolyurethaan voor Pakhuis
| Productnaam: | Lichtgewichtrockwool-de Geluidsisolatiecomité van het Glaswolpolyurethaan voor Pakhuis |
|---|---|
| Dikte: | 50mm 75mm 80mm 100mm 125mm 150mm 200mm |
| Kleur: | Aangepast |
Het Comité van ACS van de Rockwoolsandwich Opgeruimde Raad 4 van de Aluminiumsandwich
| Productnaam: | Vuurvaste Rang een van het de Muuraluminium van Rockwool Buitenwol van de de Sandwichcomité 4-opgeru |
|---|---|
| Dikte: | 50200mm |
| Kleur: | Diverse Kleuren |

