Alle producten
-
Het Comité van de Rockwoolsandwich
-
Sandwichpaneel van polyurethaan
-
Akoestisch Sandwichcomité
-
Het Comité van de glaswolsandwich
-
Prefabstaalpakhuis
-
MetaalBekledingspanelen
-
geperforeerd metaalblad
-
Geprofileerde staalplaat
-
Staalvloer Decking
-
het paneel van de aluminiumsandwich
-
Vouwbaar Containerhuis
-
EPS-sandwichpaneel
-
Decoratief Sandwichcomité
-
Sandwichcomité Hoek
-
Staalplaatrol
-
glaswolisolatie
-
rockwoolisolatie
-
Structureel Staalstraal
-
Staalhoek
-
Staalkanaal sectie
-
DHR„Wij ontvingen 8 dagen geleden het en alles ging dankt u zeer goed wij is gelukkig om te hebben product reeds in de installatie. Om het even wat communiceren wij met u“ -
DHR„Hallo Kerry, hebben wij wat het verdere testen op het paneel gedaan en wij zijn gelukkig met de resultaten.“ -
Mevrouw.Zeer tevreden. Goed product. Snel verzonden.
zoekwoorden [ aluminum composite panel siding ] bij elkaar passen 29 producten.
Waterdicht Rockwool Sandwich Panel 1000 mm Breedte
| Materiaal: | Rockwool, Pu, Kleurenstaal |
|---|---|
| Voordeel: | Het superieure Bewijs Lightweight&Easy van de vuurvast-Isolatiebrand om Vuurvaste Innovatieve Techno |
| Ontwerpstijl: | Moderne |
Aluminiumfoam RAL kleur op maat Glaswol buitenste wand sandwichpaneel 64kg/m3 Dichtheid
| Naam van het product: | Aluminium schuim RAL kleur op maat Glaswol buitenste wand sandwich paneel In 64 kg / M3 van de dicht |
|---|---|
| Kleur: | RAL-kleur;op maat gemaakt |
| Proefproef: | gratis monster |
Polyurethaan Geluiddempende Akoestisch Comité Waterdichte Steenwol Aangepaste Lengte
| Productnaam: | Aangepast de Lengte Geluiddempend Comité van de polyurethaan Waterdicht Steenwol |
|---|---|
| functie: | Thermische Isolatie en Geluidsisolatie |
| Materiaal: | Rockwoolglaswol |
Schoonruimte Handmatig Sandwich Panel Engineering Draagbare Gmp Schoonruimte Modulaire Stofvrije Schoonruimte
| Naam van het product: | Schoonruimte Handmatig Sandwich Panel Engineering Draagbare Gmp Schoonruimte Modulaire Stofvrije Sch |
|---|---|
| Breedte:: | 980 mm, 1180 mm |
| Sleutelwoord: | Handmatig sandwichpaneel voor schoonruimte |
Geluiddichte 25mm Coolroom Comités Pur Pir Sandwich Panel
| Productnaam: | Het vuurvaste Geluiddichte Comité van de Glaswolsandwich voor Moderne Bouwisolatie |
|---|---|
| Voordeel: | Waterdichte Vochtbestendige Vuurvaste Enz. |
| Dichtheid: | 64kg/m3 |
WarehouseRockwool sandwichpaneel
| Productnaam: | Vuurvast Rockwool-Sandwichcomité met Polyurethaan voor het Dak en de Muur van Pakhuisfabhouse |
|---|---|
| stalen dikte: | 0.4mm0.8mm |
| Ontwerpstijl: | Modern |
Waterdicht branddicht glaswol dak sandwichpaneel voor geïsoleerd gebouw
| Productnaam: | Brandbestendig glazen houten dakpaneel voor geïsoleerd gebouw CE-gecertificeerd |
|---|---|
| Sleutelwoord: | Glaswol |
| certificaat: | CE |
Brandwerend lichtgewicht glaswol sandwichpaneel dikte 50 mm
| Product Name: | Fire Resistance Light Weight Glasswool Acoustic Thermal Insulation Thickness 50mm 75mm 80mm 100mm 125mm 150mm 200mm |
|---|---|
| Density: | 64kg/m3 |
| Project Solution Capability: | Graphic Design 3D Model Design Total Solution For Project |
50 mm dikte glasvezel sandwichpaneel geluidsdicht
| Proefproef: | Gratis monster |
|---|---|
| Ontwerpstijl: | Moderne |
| Dichtheid: | 64kg/m3 |
Glasvezel Isolatie Glaswol geluidsdichtheid Glaswol wandpaneel Thermische isolatie Geluidsopname
| Kleur: | Geel |
|---|---|
| Geconfronteerd: | FSK/Vinyl/Aluminiumfolie/WMP/WMSK/Black Tissue/Kraft/Geen |
| OEM-producten: | Accepteer. |

