Alle producten
-
Het Comité van de Rockwoolsandwich
-
Sandwichpaneel van polyurethaan
-
Akoestisch Sandwichcomité
-
Het Comité van de glaswolsandwich
-
Prefabstaalpakhuis
-
MetaalBekledingspanelen
-
geperforeerd metaalblad
-
Geprofileerde staalplaat
-
Staalvloer Decking
-
het paneel van de aluminiumsandwich
-
Vouwbaar Containerhuis
-
EPS-sandwichpaneel
-
Decoratief Sandwichcomité
-
Sandwichcomité Hoek
-
Staalplaatrol
-
glaswolisolatie
-
rockwoolisolatie
-
Structureel Staalstraal
-
Staalhoek
-
Staalkanaal sectie
-
DHR„Wij ontvingen 8 dagen geleden het en alles ging dankt u zeer goed wij is gelukkig om te hebben product reeds in de installatie. Om het even wat communiceren wij met u“ -
DHR„Hallo Kerry, hebben wij wat het verdere testen op het paneel gedaan en wij zijn gelukkig met de resultaten.“ -
Mevrouw.Zeer tevreden. Goed product. Snel verzonden.
zoekwoorden [ fire resistant glass wool material ] bij elkaar passen 219 producten.
Op maat gemaakte geprefabriceerde staalconstructie magazijn geprefabriceerde staalconstructie gebouw
| Productnaam: | Voorgefabriceerde staalconstructies Warehouse Prefab staalconstructies Gebouw |
|---|---|
| garantie: | 50 JAAR |
| Hoofdframe: | Vaste H-vormige stalen balk |
Zware structuur sandwichpaneel geprefabriceerd magazijngebouw
| Naam van het product: | Prefabricated Industrial Sheds Staalstructuur uit China Zware staalstructuur Sandwich Panel Prefab W |
|---|---|
| Verwerkingsdienst: | Buigwerk, lassen, ontwikkelen, snijden, punchten |
| Materiaal: | staal |
Aangepaste moderne geprefabriceerde metalen magazijn snelle montage
| Product Name: | Aangepaste Geprefabriceerde Stalen Constructie Magazijn Moderne Prefab Magazijn te Koop |
|---|---|
| Sleutelwoord: | Staalstructuur de Bouwpakhuis |
| Hoofdframes: | Vaste H-vormige stalen balk |
Voorgefabriceerd metaallager met massief H-vormig stalen balk hoofdframe en secundair C Z purlin frame
| Productnaam: | Voorgefabriceerd staal staalconstructie metaalconstructie gebouw magazijn |
|---|---|
| Type: | Staalstructuur |
| Sleutelwoord: | Staalstructuur de Bouwpakhuis |
Van de het Polyurethaansandwich van de dakmuur de Comités van Puf Koude Bergruimte 150mm
| Productnaam: | De Dichtheid van de hitteisolatie Pu 38kg/M3 150mm Comité van de de Muursandwich van het Polyurethaa |
|---|---|
| Kleur: | RAL |
| Dichtheid: | 40-42kg/m3 |
Q345B Vurenbestendige coatings van staal 2h Seismische conformiteit GB50011 BIM LOD300 Warmdip galvanisatie ≥80μM Industriële ontwerpstijl magazijn Staalstructuur Gebouw 15-60m
| Naam van het product: | Spanningen 15-60m Q345B Staal brandwerende coatings (2h) Seismische conformiteit (GB50011) BIM LOD30 |
|---|---|
| Kolom hoogte: | 6m-12m Verstelbaar |
| Daken/wandpaneel: | ROCKWOOL/PU/GLASSWOOL SANDWICH PANEL |
50mm200mm de Sandwichcomités van het Polyurethaanschuim isoleerde de Bekledings Koude Zaal Openlucht
| Productnaam: | 50200mm RAL de Sandwichcomité van het Kleurenpolyurethaan isoleerde de Koude Zaal van de Muurbekledi |
|---|---|
| Hitteisolatie: | Ja |
| Oppervlakte: | Aangepast |
Staalconstructie Werkplaats Gebouw Staalframe Werkplaats Het staal magazijn
| Naam van het product: | Staalconstructie Werkplaats Gebouw Staalframe Werkplaats Het staal magazijn |
|---|---|
| Purlin: | C.Z-staal |
| Onderhoud: | Laag |
Hoge sterkte geprefabriceerde staalconstructie magazijn maatmaatten snelle installatie ISO-gecertificeerd duurzaam en milieuvriendelijk industriële bouwoplossing
| Kolom hoogte: | 6m-12m Verstelbaar |
|---|---|
| Daken/wandpaneel: | ROCKWOOL/PU/GLASSWOOL SANDWICH PANEL |
| Ontwerpstijl: | Industrieel |
Van de het Lawaaivermindering van de bouwisolatie de Sandwichcomité de Kleur van Ral
| Productnaam: | Het Comité van de de Kleurengeluidsisolatie van de bouwisolatie RAL voor Bouw en Andere Materiaal Th |
|---|---|
| Hitteisolatie: | Ja |
| Lengte: | Aangepast |

