Alle producten
-
Het Comité van de Rockwoolsandwich
-
Sandwichpaneel van polyurethaan
-
Akoestisch Sandwichcomité
-
Het Comité van de glaswolsandwich
-
Prefabstaalpakhuis
-
MetaalBekledingspanelen
-
geperforeerd metaalblad
-
Geprofileerde staalplaat
-
Staalvloer Decking
-
het paneel van de aluminiumsandwich
-
Vouwbaar Containerhuis
-
EPS-sandwichpaneel
-
Decoratief Sandwichcomité
-
Sandwichcomité Hoek
-
Staalplaatrol
-
glaswolisolatie
-
rockwoolisolatie
-
Structureel Staalstraal
-
Staalhoek
-
Staalkanaal sectie
-
DHR„Wij ontvingen 8 dagen geleden het en alles ging dankt u zeer goed wij is gelukkig om te hebben product reeds in de installatie. Om het even wat communiceren wij met u“ -
DHR„Hallo Kerry, hebben wij wat het verdere testen op het paneel gedaan en wij zijn gelukkig met de resultaten.“ -
Mevrouw.Zeer tevreden. Goed product. Snel verzonden.
zoekwoorden [ metal cladding systems ] bij elkaar passen 106 producten.
Hoge sterkte geprefabriceerde staalconstructie magazijn maatmaatten snelle installatie ISO-gecertificeerd duurzaam en milieuvriendelijk industriële bouwoplossing
| Kolom hoogte: | 6m-12m Verstelbaar |
|---|---|
| Daken/wandpaneel: | ROCKWOOL/PU/GLASSWOOL SANDWICH PANEL |
| Ontwerpstijl: | Industrieel |
Warm gegalvaniseerd geverfd staalconstructie magazijngebouw professionele industriële schuur
| Productnaam: | Voorgefabriceerde opslagruimte Professionele industriële schuur Staalstructuur |
|---|---|
| Hoofdframe: | Geweld H-staalbalk, stalen truss |
| Wandbekleding: | EPS/rockwool/glasvezelwol/PU sandwichpaneel of stalen plaat |
Snel te bouwen stalen magazijngebouw, thermisch verzinkt en geverfd ontwerp voor opslag
| Productnaam: | Nieuw ontwerp Goedkoop snel bouwen Staalstructuur magazijn opslag magazijn gebouw |
|---|---|
| Hoofdframe: | Geweld H-staalbalk, stalen truss |
| Wandbekleding: | EPS/rockwool/glasvezelwol/PU sandwichpaneel of stalen plaat |
Aanpasbare geprefabriceerde staalconstructie magazijn werkplaats industrieel commercieel gebouw
| Productnaam: | Voorgefabriceerde staalconstructies Warehouse Workshop Industrieel gebouw Commercieel gebouw Staalco |
|---|---|
| Hoofdtool: | Gelast H stalen balk, stalen truss |
| Muurbekleding: | EPS/rockwool/glasvezelwol/PU sandwichpaneel of stalen plaat |
Prefab Gemaakt Stalen Constructie Magazijn ASTM Standaard Diensten Inbegrepen Aanpasbare Bouw
| Productnaam: | Prefab Gemaakt Stalen Constructie Magazijn ASTM Standaard Diensten Inbegrepen Aanpasbare Bouw |
|---|---|
| Garantie: | 50 - 100 jaar |
| Hoofdframe: | Geweld H-staalbalk, stalen truss |
Snelle installatie montage geprefabriceerd stalen magazijn op maat
| Product Name: | China Factory Fast Install Prefab Steel Structure Assembly Custom Design Building Prefab Warehouse S |
|---|---|
| Garantie: | 50 - 100 jaar |
| Installatie: | Ingenieursbegeleiding |
Comités van de Hittebestendigheids de Prefabsandwich voor Pakhuisdakwerk
| Kleur: | Aangepast |
|---|---|
| Dikte: | Kleurenstaalplaat: 0.40.8mm Rockwool/Glaswolraad: 50mm/75mm/100mm/150mm/200mm |
| Lengte: | Volgens het verzoek van de klant, neen meer dan 11800mm |
Prefabriceer Geluiddichte Akoestische Sandwichcomité Externe Muuroem
| Productnaam: | Prefabriceer het Externe Comité van de de Staalplaat Geluiddempende Akoestische Sandwich van de Muur |
|---|---|
| Materiaal: | rockwool/glasswool/pu |
| Staalplaat: | 0.4mm0.8mm |
50mm 125mm Samengesteld Akoestisch Sandwichcomité voor Geprefabriceerd Geluiddicht maken
| Productnaam: | 50mm prefabriceren het 200mm Akoestische Sandwichcomité voor Geluiddicht maken en de Isolatie Extern |
|---|---|
| Maak vuurvast: | Ja |
| Vochtbestendig: | Ja |
16mm Pu de Sandwichcomité van het Schuimpolyurethaan Decoratief Aluminium voor Buitenkant
| Lengte: | Aangepast |
|---|---|
| Productnaam: | 16mm Pu Decoratief de Sandwichcomité van het Schuimpolyurethaan voor Buitendecoratie |
| Breedte: | 1000mm1500mm |

