Alle producten
-
Het Comité van de Rockwoolsandwich
-
Sandwichpaneel van polyurethaan
-
Akoestisch Sandwichcomité
-
Het Comité van de glaswolsandwich
-
Prefabstaalpakhuis
-
MetaalBekledingspanelen
-
geperforeerd metaalblad
-
Geprofileerde staalplaat
-
Staalvloer Decking
-
het paneel van de aluminiumsandwich
-
Vouwbaar Containerhuis
-
EPS-sandwichpaneel
-
Decoratief Sandwichcomité
-
Sandwichcomité Hoek
-
Staalplaatrol
-
glaswolisolatie
-
rockwoolisolatie
-
Structureel Staalstraal
-
Staalhoek
-
Staalkanaal sectie
-
DHR„Wij ontvingen 8 dagen geleden het en alles ging dankt u zeer goed wij is gelukkig om te hebben product reeds in de installatie. Om het even wat communiceren wij met u“ -
DHR„Hallo Kerry, hebben wij wat het verdere testen op het paneel gedaan en wij zijn gelukkig met de resultaten.“ -
Mevrouw.Zeer tevreden. Goed product. Snel verzonden.
zoekwoorden [ prefab warehouse buildings ] bij elkaar passen 256 producten.
Aangepast het Comité van de de Isolatiesandwich van Rockwool Akoestisch Geluiddicht Muurstaal
| Productnaam: | Geïsoleerd Vuurvast het Comité van de de Muursandwich van RockWool Akoestisch Geluiddicht Metaal |
|---|---|
| Breedte: | 950mm, 960mm, 1000mm |
| Dikte: | 50mm200mm, enz. |
Geïsoleerd 75mm 50mm EPS Sandwichcomité Witmetaalstaal
| Product: | EPS Geïsoleerd Dak en Muursandwichcomité 75mm Witmetaalstaal het Gemakkelijke Materiaal van de de Bo |
|---|---|
| Dikte: | 50mm/75mm/100mm/150mm/200mm |
| Hoogste plaat/grondplaat: | 0.40.8mm |
Waterdichte van het het Bladaluminium van de Aluminiumsandwich de Kerncomités 50mm200mm
| Dichtheid: | 64-120KG/M3 |
|---|---|
| Vuurvaste Rang: | A |
| Productnaam: | Comité 50mm200mm van de aluminiumsandwich het Waterdichte Buitenmateriaal van de Muurbekleding |
Sorteer een Rockwool-Sandwichcomité Dakwerkbladen met Polyurethaan Vuurvast Verzegelen
| Productnaam: | Het Comité van de Rockwoolsandwich met Polyurethaan dat Vuurvaste Rang verzegelt een Sandwichcomités |
|---|---|
| Breedte: | 950mm, 960mm, 1000mm |
| Dikte: | 50mm200mm, enz. |
Metalen bekleding met aluminium gevel
| Productnaam: | Aluminium het Opruimen van de het Metaalbekleding van de Roestvrij staalvoorgevel de Systemen Buiten |
|---|---|
| Projectoplossingsmogelijkheden:: | Grafisch Ontwerp 3D Modeldesign total solution voor Consolidatie van Projecten de Dwarscategorieën |
| Kleur: | Verschillende kleuren |
100mm Sandwichpur Comité de Sandwichoem van het Metaalblad Pu
| Productnaam: | PUR-Comité 100mm van de Polyurethaansandwich Geïsoleerde het Staaldak en Muur van de Metaalkleur |
|---|---|
| Materiaal: | Sandwichcomité, Polyurethaan, de Plaat van het Kleurenstaal |
| Toepassing: | Pakhuis, Buiten binnenlandse muur, de Bouw, Koude Opslag, dak en gordijngevelisolatie |
De Sandwichcomité van isolatierockwool de Rand van het Muurpu Polyurethaan
| Toepassing: | Muur het Dakwerkmuur en Dak van het de Bouwpakhuis |
|---|---|
| certificaat: | Ce |
| Geluiddicht: | Ja |
Pu die de Sandwichcomité 100kg/m3 van Steenwolrockwool OEM verzegelen
| Productnaam: | Pu die de Comités van de de Kernsandwich van Steenwolrockwool verzegelen |
|---|---|
| Breedte: | 950mm, 960mm, 1000mm |
| Dikte: | 50mm200mm, enz. |
Het Comité van de het Aluminiumsandwich van Rockwoolpuf voor de Bekledingssysteem van de Metaalmuur
| Productnaam: | Pu die de Comités van de de Kernsandwich van Steenwolrockwool verzegelen |
|---|---|
| Breedte: | 950mm, 960mm, 1000mm |
| Dikte: | 50mm200mm, enz. |
Rockwoolpu Geïsoleerde Comité Sandwichcomité Bekleding voor Dak en Muur
| Kleur: | RAL |
|---|---|
| Kernmateriaal: | Rotswol, Rockwool/Glaswol, Fiberglas |
| Productnaam: | de sandwichpaneel van de rotswol, Rockwool-Sandwichcomité |

