Alle producten
-
Het Comité van de Rockwoolsandwich
-
Het Comité van de glaswolsandwich
-
Sandwichpaneel van polyurethaan
-
Akoestisch Sandwichcomité
-
Prefabstaalpakhuis
-
MetaalBekledingspanelen
-
geperforeerd metaalblad
-
Geprofileerde staalplaat
-
Staalvloer Decking
-
het paneel van de aluminiumsandwich
-
Vouwbaar Containerhuis
-
EPS-sandwichpaneel
-
Decoratief Sandwichcomité
-
Sandwichcomité Hoek
-
Staalplaatrol
-
glaswolisolatie
-
rockwoolisolatie
-
Structureel Staalstraal
-
Staalhoek
-
Staalkanaal sectie
-
DHR„Wij ontvingen 8 dagen geleden het en alles ging dankt u zeer goed wij is gelukkig om te hebben product reeds in de installatie. Om het even wat communiceren wij met u“ -
DHR„Hallo Kerry, hebben wij wat het verdere testen op het paneel gedaan en wij zijn gelukkig met de resultaten.“ -
Mevrouw.Zeer tevreden. Goed product. Snel verzonden.
zoekwoorden [ rockwool ] bij elkaar passen 345 producten.
1000 mm mineraalwol sandwichpaneel geluidsdicht
| Productnaam: | 1000mm de Sandwichcomité van Dakrockwool voor het Openluchtbureau van de Bouwisolatie met Geluiddich |
|---|---|
| Maak waterdicht: | Ja |
| Toepassing: | Muur het Dakwerkmuur en Dak van het de Bouwpakhuis |
de Sandwichcomité van 100kg/M3 Rockwool Muurgeluid die 100mm ondoordringbaar maken
| Kernmateriaal: | Rockwoolraad |
|---|---|
| Gebruik: | De Winkel Openluchtbureau van de bouwisolatie |
| Kleur: | Aangepast |
geluiddicht akoestisch sandwichpaneel rotswol glaswol geluidsabsorberende dikte 80 mm
| Productnaam: | Geluiddichte Rockwool-Glaswol Geluiddempende Comité Dikte 50mm 75mm80mm 100mm 125mm 150mm 200mm |
|---|---|
| Vochtbestendigheid: | Ja |
| Installatie: | Gemakkelijk |
60-200 kg/m3 Densiteit Steenwolplaat met klasse A1 en ademende film Rockwool slab Isolatie
| Productnaam: | 60-200 kg/m3 Densiteit Steenwolplaat met klasse A1 en ademende film Rockwool slab Isolatie |
|---|---|
| Sleutelwoord: | Isolatie voor dekens van steenwol |
| Dampdoorlaatbaarheid: | Geademd |
ODM Akoestisch de Sandwichcomité van Prestatiesrockwool voor Zaal het Plafond van het Muurdak
| Productnaam: | Akoestisch de Sandwichcomité van prestatiesrockwool voor Soundproofing het Dakplafond van de Oplossi |
|---|---|
| Installatie: | gemakkelijk |
| Akoestische Prestaties: | Uitstekend |
Maak Geïsoleerde PUF 25mm Sandwichcomité Pu Rockwool vuurvast
| Productnaam: | Ce-het Comité van de Certificaat Vuurvaste Geluiddempende Akoestische Sandwich Isolatie Pu Rockwool |
|---|---|
| Materiaal: | rockwool/glasswool/pu |
| Geluiddicht: | Ja |
geluiddicht isolatiepaneel van steenwol
| Productnaam: | Geluidsdicht waterdicht isolatiepaneel van steenwol wandisolatiepaneel voor gebouwbouw |
|---|---|
| Dikte: | 60/80/100/120/150/160 Kg/m3 |
| Sollicitatie: | Geschikt voor verschillende bouw- en industriële doeleinden |
50-200 kg/m3 Rock Wool Board And Stone Wool Sheet Mineral Wool Isolatie
| Dichtheid: | 50-200 kg/m3 |
|---|---|
| Brandwerendheid: | Klasse A1 |
| Toepassing: | Geschikt voor verschillende bouw- en industriële doeleinden |
Het Comité van de het Aluminiumsandwich van Rockwoolpuf voor de Bekledingssysteem van de Metaalmuur
| Productnaam: | Pu die de Comités van de de Kernsandwich van Steenwolrockwool verzegelen |
|---|---|
| Breedte: | 950mm, 960mm, 1000mm |
| Dikte: | 50mm200mm, enz. |
Prefabricaten Constructie Industrieel metaalmateriaal Hangar Schop Warehouse Workshop Plant Staalconstructie Gebouw
| Roof & Wall Panel: | Color Steel Veneer, Rockwool Sandwich Panel, PU Sandwich Panel Etc |
|---|---|
| Color: | Customized Color |
| Installation: | Easy |

