Alle producten
-
Het Comité van de Rockwoolsandwich
-
Het Comité van de glaswolsandwich
-
Sandwichpaneel van polyurethaan
-
Akoestisch Sandwichcomité
-
Prefabstaalpakhuis
-
MetaalBekledingspanelen
-
geperforeerd metaalblad
-
Geprofileerde staalplaat
-
Staalvloer Decking
-
het paneel van de aluminiumsandwich
-
Vouwbaar Containerhuis
-
EPS-sandwichpaneel
-
Decoratief Sandwichcomité
-
Sandwichcomité Hoek
-
Staalplaatrol
-
glaswolisolatie
-
rockwoolisolatie
-
Structureel Staalstraal
-
Staalhoek
-
Staalkanaal sectie
-
DHR„Wij ontvingen 8 dagen geleden het en alles ging dankt u zeer goed wij is gelukkig om te hebben product reeds in de installatie. Om het even wat communiceren wij met u“ -
DHR„Hallo Kerry, hebben wij wat het verdere testen op het paneel gedaan en wij zijn gelukkig met de resultaten.“ -
Mevrouw.Zeer tevreden. Goed product. Snel verzonden.
zoekwoorden [ rockwool ] bij elkaar passen 335 producten.
Waterdichte Rockwool om Sandwichcomité de bouw van het Hoekpakhuis
| Productnaam: | De waterdichte Glaswol van Thermische Isolatierockwool om Hoekcomité Bouwpakhuis |
|---|---|
| Eigenschap: | Waterdichte Vuurvaste Geluiddicht |
| Installatietype: | Aan de muur bevestigd |
Sorteer een Rockwool-Sandwichcomité Dakwerkbladen met Polyurethaan Vuurvast Verzegelen
| Productnaam: | Het Comité van de Rockwoolsandwich met Polyurethaan dat Vuurvaste Rang verzegelt een Sandwichcomités |
|---|---|
| Breedte: | 950mm, 960mm, 1000mm |
| Dikte: | 50mm200mm, enz. |
Aangepast het Comité van de de Isolatiesandwich van Rockwool Akoestisch Geluiddicht Muurstaal
| Productnaam: | Geïsoleerd Vuurvast het Comité van de de Muursandwich van RockWool Akoestisch Geluiddicht Metaal |
|---|---|
| Breedte: | 950mm, 960mm, 1000mm |
| Dikte: | 50mm200mm, enz. |
De Sandwichcomité van Rockwool van de pakhuisworkshop Polyurethaan Geïsoleerde ODM
| Kleur: | RAL |
|---|---|
| Kernmateriaal: | Rotswol, Rockwool/Glaswol, Fiberglas |
| Productnaam: | de sandwichpaneel van de rotswol, Rockwool-Sandwichcomité |
Het Comité van ACS van de Rockwoolsandwich Opgeruimde Raad 4 van de Aluminiumsandwich
| Productnaam: | Vuurvaste Rang een van het de Muuraluminium van Rockwool Buitenwol van de de Sandwichcomité 4-opgeru |
|---|---|
| Dikte: | 50200mm |
| Kleur: | Diverse Kleuren |
Aanpasbaar geprefabriceerd raam Stalen structuur Brandweerstand Rockwool Sandwich Panel Warehouse
| Naam van het product: | Aanpasbaar geprefabriceerd raam Stalen structuur Brandweerstand Rockwool Sandwich Panel Steel Wareho |
|---|---|
| Dak en muur: | Corrugated/EPS/PU/Rock Wol/glaswol |
| Weerstand: | Hoog |
Van het het Schuimaluminium van het voorgevelstaal de Sandwichcomité met Rockwool
| Productnaam: | Aluminium Structureel Comité met Rockwool-de Platen van het Voorgevelstaal voor Industriële Facilite |
|---|---|
| Kleur: | Diverse Kleuren |
| Voordeel:: | Waterdichte Vochtbestendige Vuurvaste Enz. |
50 mm Rockwool Sandwich Panel voor effectieve thermische en geluidsisolatie
| Naam van het product: | Gepersonaliseerd akoestisch sandwichpaneel voor effectieve thermische en geluidsisolatie |
|---|---|
| Dichtheid: | 60-200kg/m3 |
| Sleutelwoord: | Akoestisch Sandwichcomité |
Hoge duurzaamheid 150 mm Rockwool akoestische panelen lichtgewicht geluidsdicht
| Productnaam: | Hoge het Comité van de de Wolsandwich van de Duurzaamheids Akoestische Rots Lichtgewicht Geluiddicht |
|---|---|
| Sleutelwoord: | Akoestisch Sandwichcomité |
| OEM/ODM: | Beschikbaar |
Brandbestendige geluidspanelen van steenwol, klasse A, dikte 100 mm
| Productnaam: | Branddicht A-klank-sandwichpaneel Gemakkelijk te installeren Dikte 100 mm |
|---|---|
| Duurzaamheid: | Hoog |
| Oppervlakte: | Vooraf geverft |

