Alle producten
-
Het Comité van de Rockwoolsandwich
-
Het Comité van de glaswolsandwich
-
Sandwichpaneel van polyurethaan
-
Akoestisch Sandwichcomité
-
Prefabstaalpakhuis
-
MetaalBekledingspanelen
-
geperforeerd metaalblad
-
Geprofileerde staalplaat
-
Staalvloer Decking
-
het paneel van de aluminiumsandwich
-
Vouwbaar Containerhuis
-
EPS-sandwichpaneel
-
Decoratief Sandwichcomité
-
Sandwichcomité Hoek
-
Staalplaatrol
-
glaswolisolatie
-
rockwoolisolatie
-
Structureel Staalstraal
-
Staalhoek
-
Staalkanaal sectie
-
DHR„Wij ontvingen 8 dagen geleden het en alles ging dankt u zeer goed wij is gelukkig om te hebben product reeds in de installatie. Om het even wat communiceren wij met u“ -
DHR„Hallo Kerry, hebben wij wat het verdere testen op het paneel gedaan en wij zijn gelukkig met de resultaten.“ -
Mevrouw.Zeer tevreden. Goed product. Snel verzonden.
zoekwoorden [ rockwool ] bij elkaar passen 345 producten.
Geprefabriceerd Hitte Geïsoleerd Rockwool-Sandwichcomité 40mm Buitenmuur
| Productnaam: | Geprefabriceerde Openlucht van de Isolatierockwool van de Bureauhitte Geïsoleerde Bouw de Sandwichco |
|---|---|
| Type: | Het Comité van de Rockwoolsandwich met Pu-Rand |
| Staaldikte: | 0.4mm0.8mm |
Modern Design Style Rockwool Sandwich Board for 100 Laboratory Clean Room Solutions
| Key Word: | ROCKWOOL SANDWICH PANEL |
|---|---|
| Key Words: | Rockwool Sandwich Panel |
| Design Style: | Modern |
Van de Isolatierockwool van Pu het Minerale de Sandwichcomité prefabriceerde Golf Gekleurd Staal
| Kernmateriaal: | Rotswol, Rockwool/Glaswol, Fiberglas |
|---|---|
| Productnaam: | Pu het Minerale de Sandwichcomité van de Rotswol prefabriceerde Golf Gekleurde Staal Geprefabriceerd |
| Lengte: | Aangepast |
Ce Verklaarde Comité Sandwich Rockwool 100mm Dikte voor Industriële Isolatie
| Productnaam: | Ce Verklaard Rockwool-Sandwichcomité 100mm Dikte voor Industriële Isolatietoepassingen |
|---|---|
| certificaat: | Ce |
| Dichtheid: | 100kg/m3 |
De Sandwichcomité van isolatierockwool de Rand van het Muurpu Polyurethaan
| Toepassing: | Muur het Dakwerkmuur en Dak van het de Bouwpakhuis |
|---|---|
| certificaat: | Ce |
| Geluiddicht: | Ja |
Ce Verklaard Rockwool-Sandwichcomité 100mm 200mm voor Openluchtbureau
| Productnaam: | Ce Verklaard Rockwool-Sandwichcomité 50mm 200mm Dikte voor Openlucht het Bureaugebruik van de Bouwis |
|---|---|
| Materiaal: | Rockwool |
| Gebruik: | De Winkel Openluchtbureau van de bouwisolatie |
Waterdichte Rockwool Geïsoleerde Sandwichcomité Samenstelling 0.4mm 0.8mm
| Productnaam: | Licht Staal 0.4mm 0.8mm Waterdicht de Sandwichcomité Geïsoleerd Geluid van de Rotswol |
|---|---|
| MOQ: | Redelijk |
| Voordeel: | Het superieure Bewijs Lightweight&Easy van de vuurvast-Isolatiebrand om Vuurvaste Innovatieve Techno |
Class A Fire Resistance Rockwool Sandwich Panel with Frame Thickness 0.6mm and Max Length 9000mm
| Hvac System: | Heat Recovery Air Handling Unit |
|---|---|
| Color: | White, Grey, Blue, Red, Green, Etc. |
| Type: | Sandwich Panel |
Rockwoolpu Geïsoleerde Comité Sandwichcomité Bekleding voor Dak en Muur
| Kleur: | RAL |
|---|---|
| Kernmateriaal: | Rotswol, Rockwool/Glaswol, Fiberglas |
| Productnaam: | de sandwichpaneel van de rotswol, Rockwool-Sandwichcomité |
Pu die de Sandwichcomité 100kg/m3 van Steenwolrockwool OEM verzegelen
| Productnaam: | Pu die de Comités van de de Kernsandwich van Steenwolrockwool verzegelen |
|---|---|
| Breedte: | 950mm, 960mm, 1000mm |
| Dikte: | 50mm200mm, enz. |

