Alle producten
-
Het Comité van de Rockwoolsandwich
-
Het Comité van de glaswolsandwich
-
Sandwichpaneel van polyurethaan
-
Akoestisch Sandwichcomité
-
Prefabstaalpakhuis
-
MetaalBekledingspanelen
-
geperforeerd metaalblad
-
Geprofileerde staalplaat
-
Staalvloer Decking
-
het paneel van de aluminiumsandwich
-
Vouwbaar Containerhuis
-
EPS-sandwichpaneel
-
Decoratief Sandwichcomité
-
Sandwichcomité Hoek
-
Staalplaatrol
-
glaswolisolatie
-
rockwoolisolatie
-
Structureel Staalstraal
-
Staalhoek
-
Staalkanaal sectie
-
DHR„Wij ontvingen 8 dagen geleden het en alles ging dankt u zeer goed wij is gelukkig om te hebben product reeds in de installatie. Om het even wat communiceren wij met u“ -
DHR„Hallo Kerry, hebben wij wat het verdere testen op het paneel gedaan en wij zijn gelukkig met de resultaten.“ -
Mevrouw.Zeer tevreden. Goed product. Snel verzonden.
zoekwoorden [ rockwool sandwich panel ] bij elkaar passen 327 producten.
Brandwerend Glaswol Sandwichpaneel akoestisch lichtgewicht thermische isolatie
| Productnaam: | 2 |
|---|---|
| Kleur: | De klant vereist |
| Ontwerpstijl: | Moderne |
De douane Geïsoleerde het Comité van de Aluminiumsandwich Bekleding van de Dakmuur
| Toepassing: | De buiten Gemakkelijke Muur, Lichtgewicht, installeert |
|---|---|
| Voordeel:: | Waterdichte Vochtbestendige Vuurvaste Enz. |
| Garantie: | Meer dan 50 Jaar |
Structureel Puf-de Sandwichcomité van Aluminiumalu met Glaswolisolatie
| Productnaam: | Aluminium Structureel Comité met Vuurvaste Waterdicht van de Glaswolisolatie Pu |
|---|---|
| Dichtheid: | 64-120KG/M3 |
| Toepassing: | buitenmuur |
ODM de Sandwichcomité die van de Plafondglaswol 50mm200mm isoleren
| Kleur: | RAL |
|---|---|
| Dikte: | 50mm200mm |
| Lengte: | Aangepast |
Buitencomité 100mm van de Glasvezelsandwich Bladen voor Bouwdakwerk
| Kleur: | RAL |
|---|---|
| Dikte: | 50mm200mm |
| Lengte: | Aangepast |
PUR-het Comité van de de Glaswolsandwich van het Glasvezelschuim Dakwerk van de Isolatie het Akoestische Muur
| Kleur: | RAL |
|---|---|
| Dikte: | 50mm200mm |
| Lengte: | Aangepast |
Buiten het Comité van de het Aluminiumsandwich van ACS Gekleurde Muurbekleding
| Productnaam: | Aluminium de Bouwcomité de Sandwichcomités Gekleurde Buitenkant van de Muurbekleding |
|---|---|
| Dichtheid: | 64-120KG/M3 |
| Breedte: | 950mm, 960mm, 1000mm |
Het vuurvaste Comité van de Aluminiumsandwich voor Dak sorteert A 50mm200mm
| Productnaam: | Vuurvaste Rang het Comité van de Aluminiumsandwich Divers Gebouw van het Kleurenaluminium |
|---|---|
| Vuurvaste Rang: | A |
| Kleur: | Diverse Kleuren |
Geïsoleerde de Sandwichcomité van de Muurglaswol Waterdichte Roestvrije Geluiddicht
| Kleur: | Aangepast |
|---|---|
| Dikte: | 50mm, 75mm, 80mm, 100mm, 125mm, 150mm, 200mm |
| Lengte: | Lass dan 11.8m |
Zware structuur sandwichpaneel geprefabriceerd magazijngebouw
| Naam van het product: | Prefabricated Industrial Sheds Staalstructuur uit China Zware staalstructuur Sandwich Panel Prefab W |
|---|---|
| Verwerkingsdienst: | Buigwerk, lassen, ontwikkelen, snijden, punchten |
| Materiaal: | staal |

