Alle producten
-
Het Comité van de Rockwoolsandwich
-
Het Comité van de glaswolsandwich
-
Sandwichpaneel van polyurethaan
-
Akoestisch Sandwichcomité
-
Prefabstaalpakhuis
-
MetaalBekledingspanelen
-
geperforeerd metaalblad
-
Geprofileerde staalplaat
-
Staalvloer Decking
-
het paneel van de aluminiumsandwich
-
Vouwbaar Containerhuis
-
EPS-sandwichpaneel
-
Decoratief Sandwichcomité
-
Sandwichcomité Hoek
-
Staalplaatrol
-
glaswolisolatie
-
rockwoolisolatie
-
Structureel Staalstraal
-
Staalhoek
-
Staalkanaal sectie
-
DHR„Wij ontvingen 8 dagen geleden het en alles ging dankt u zeer goed wij is gelukkig om te hebben product reeds in de installatie. Om het even wat communiceren wij met u“ -
DHR„Hallo Kerry, hebben wij wat het verdere testen op het paneel gedaan en wij zijn gelukkig met de resultaten.“ -
Mevrouw.Zeer tevreden. Goed product. Snel verzonden.
zoekwoorden [ rockwool sandwich panel ] bij elkaar passen 327 producten.
950mm het Comité van de het Aluminiumsandwich van de Schuimkern Metaalgordijn
| Productnaam: | 950mm Isolatie Vier van de Aluminium Structurele Comité Verborgen Schroef Kant Gegroeft Tongued Geza |
|---|---|
| Materiaal:: | Glaswol, Rockwool, pu |
| De naverkoopdienst:: | Online Technische ondersteuning, Onsite-Installatie |
OEM Waterdichte het Comité van de Glaswolsandwich Hoek60kg-120kg M3 Dichtheid
| Productnaam: | Geluiddichte Waterdichte het Comité van de Hoekmuur 60-120kg M3 Dichtheid voor Wareshop |
|---|---|
| Eigenschap: | Waterdichte Vuurvaste Geluiddicht |
| Dikte: | 50mm 75mm 100mm 125mm 150mm 200mm Enz. |
Het Comité van de het Aluminiumsandwich van ACS Dak voor Pakhuisworkshop
| Productnaam: | Het Comité van de Baodudoos voor Pakhuis en Workshop |
|---|---|
| Lengte: | De keus van de klant |
| Breedte: | 950mm1000mm |
Pu-verzegelingscompositie van mineraalwol, waterdicht
| Type: | PU-verzegelings-rockwool-sandwichpaneel |
|---|---|
| Kleur: | RAL-Kleur; Aangepast |
| Ontwerpstijl: | Moderne |
Geïsoleerd buitenpaneel voor de muur
| Productnaam: | Vervaardigers Warehouse Geïsoleerd Buitenwanddak Rockwool Sandwich Panel Voor Groene Projecten |
|---|---|
| Sleutelwoord: | Rockwool sandwichpaneel |
| Kleur: | RAL-Kleur; Aangepast |
Gepersonaliseerde lengtepaneel Rockwool voor isolatie van buitenkantoren
| Dikte van staal: | 0.4mm0.8mm |
|---|---|
| Ontwerpstijl: | Moderne |
| Waterdicht: | - Ja, dat klopt. |
Het Comité van het polyurethaanschuim Moderne de Hitteisolatie van Sandwichrockwool
| Productnaam: | Hitte-Isolatie van de de Sandwichraad van het polyurethaanschuim de Moderne Rockwool Geïsoleerde |
|---|---|
| Geluiddicht: | Ja |
| Certificaat: | Ce |
Gepersonaliseerde Rock Wool akoestisch paneel Staal Dikte 0,4 mm-0,8 mm Warmte-isolatie
| Productnaam: | Gepersonaliseerd Rockwool Sandwich Panel Stalen Dikte 0,4 mm-0,8 mm Hitte-isolatie |
|---|---|
| MOQ: | 300-500 vierkante Meters |
| Lange: | aangepast |
Polyurethane Edge Rock Wool akoestisch paneel geluidsdicht op maat voor magazijnen
| Productnaam: | Polyurethaan Rockwool 60-200kg/M3 Densiteit akoestisch sandwichpaneel met online technische onderste |
|---|---|
| Lange: | Op maat |
| OEM / ODM: | Beschikbaar |
Ce Verklaarde Comité Sandwich Rockwool 100mm Dikte voor Industriële Isolatie
| Productnaam: | Ce Verklaard Rockwool-Sandwichcomité 100mm Dikte voor Industriële Isolatietoepassingen |
|---|---|
| certificaat: | Ce |
| Dichtheid: | 100kg/m3 |

