Alle producten
-
Het Comité van de Rockwoolsandwich
-
Het Comité van de glaswolsandwich
-
Sandwichpaneel van polyurethaan
-
Akoestisch Sandwichcomité
-
Prefabstaalpakhuis
-
MetaalBekledingspanelen
-
geperforeerd metaalblad
-
Geprofileerde staalplaat
-
Staalvloer Decking
-
het paneel van de aluminiumsandwich
-
Vouwbaar Containerhuis
-
EPS-sandwichpaneel
-
Decoratief Sandwichcomité
-
Sandwichcomité Hoek
-
Staalplaatrol
-
glaswolisolatie
-
rockwoolisolatie
-
Structureel Staalstraal
-
Staalhoek
-
Staalkanaal sectie
-
DHR„Wij ontvingen 8 dagen geleden het en alles ging dankt u zeer goed wij is gelukkig om te hebben product reeds in de installatie. Om het even wat communiceren wij met u“ -
DHR„Hallo Kerry, hebben wij wat het verdere testen op het paneel gedaan en wij zijn gelukkig met de resultaten.“ -
Mevrouw.Zeer tevreden. Goed product. Snel verzonden.
zoekwoorden [ rockwool sandwich panel ] bij elkaar passen 327 producten.
Dikte 100 mm akoestisch sandwichpaneel met voorgeverfd oppervlak
| MOQ: | 500 Vierkante Meters |
|---|---|
| Naverkoopservice: | Online technische ondersteuning, Onsite-Installatie, Onsite-Opleiding, Onsite-Inspectie, Vrije verva |
| Warmteisolatie: | - Ja, dat klopt. |
Gebogen het Comité van de Muursandwich Hoek Thermische Geïsoleerde RAL Kleur
| Productnaam: | Het Comité van de de Thermische Isolatiemuur van het correcte Verminderings de Waterdichte Moderne O |
|---|---|
| Materiaal: | Rockwoolglaswol Pu |
| Toepassing: | Het de bouwmuur en Dak van het Pakhuisdakwerk voor de Bouw |
ODM Sandwichcomité de Hoek isoleerde Geprefabriceerde Comités
| Voordeel: | Gemakkelijke de geluidsisolatie installeert de Waterdichte Vuurvaste Vuurvaste Correcte Waterdichte |
|---|---|
| Kleur: | De keus van de klant |
| Ontwerp: | 60-120kg/m3 |
Comités van de Hittebestendigheids de Prefabsandwich voor Pakhuisdakwerk
| Kleur: | Aangepast |
|---|---|
| Dikte: | Kleurenstaalplaat: 0.40.8mm Rockwool/Glaswolraad: 50mm/75mm/100mm/150mm/200mm |
| Lengte: | Volgens het verzoek van de klant, neen meer dan 11800mm |
Geluiddichte de Sandwichcomité van de Schuimkern Hoek 50mm 200mm Thermische Isolatiemuur
| Productnaam: | Geluiddicht Vuurvast het Dakcomité 50mm van de Kleurenhoek 200mm Thermische Isolatiemuur |
|---|---|
| Materiaal: | Rockwoolglaswol Pu |
| Kleur: | De keus van de klant |
100mm 125mm 150mm de Sandwichcomité van de Hoekglasvezel Aluminiumschuim voor de Bouw
| Productnaam: | 50mm 100mm 125mm 150mm 200mm het Comité van de Hoekmuur voor de Bouw van Isolatie en Geluiddicht |
|---|---|
| Installatietype: | Aan de muur bevestigd |
| Eigenschap: | Waterdichte Vuurvaste Geluiddicht |
Gepersonaliseerde lengte 80 mm Glaswol Sandwich Panel Thermische isolatie
| Sleutelwoord: | Het paneel van de glaswolsandwich |
|---|---|
| Lange: | Op maat |
| Ontwerpstijl: | Moderne |
Op maat gemaakte lengte Glasswool Sandwich Panel 75 mm dikte
| Paneltype: | Het Comité van de glaswolsandwich |
|---|---|
| Projectoplossingscapaciteit: | Grafisch Ontwerp 3D Modeldesign total solution voor Project |
| Garantie: | Meer dan 50 Jaar |
50 mm dikte glasvezel sandwichpaneel geluidsdicht
| Proefproef: | Gratis monster |
|---|---|
| Ontwerpstijl: | Moderne |
| Dichtheid: | 64kg/m3 |
Sterk Duurzaam Schuim Glaswol Sandwich Panel Kleur Stalen Buitenmuur Dak 200 mm Dikte
| Projectoplossingscapaciteit: | Grafisch Ontwerp 3D Modeldesign total solution voor Project |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | Op maat |
| Sleutelwoord: | Het Comité van de glaswolsandwich |

