Alle producten
-
Het Comité van de Rockwoolsandwich
-
Het Comité van de glaswolsandwich
-
Sandwichpaneel van polyurethaan
-
Akoestisch Sandwichcomité
-
Prefabstaalpakhuis
-
MetaalBekledingspanelen
-
geperforeerd metaalblad
-
Geprofileerde staalplaat
-
Staalvloer Decking
-
het paneel van de aluminiumsandwich
-
Vouwbaar Containerhuis
-
EPS-sandwichpaneel
-
Decoratief Sandwichcomité
-
Sandwichcomité Hoek
-
Staalplaatrol
-
glaswolisolatie
-
rockwoolisolatie
-
Structureel Staalstraal
-
Staalhoek
-
Staalkanaal sectie
-
DHR„Wij ontvingen 8 dagen geleden het en alles ging dankt u zeer goed wij is gelukkig om te hebben product reeds in de installatie. Om het even wat communiceren wij met u“ -
DHR„Hallo Kerry, hebben wij wat het verdere testen op het paneel gedaan en wij zijn gelukkig met de resultaten.“ -
Mevrouw.Zeer tevreden. Goed product. Snel verzonden.
zoekwoorden [ rockwool sandwich panel ] bij elkaar passen 327 producten.
BAODU akoestische absorptie basaltwol rotswol board isolatie voor sandwich paneel kern mineraal wol
| Dikte: | 30-100 |
|---|---|
| Dichtheid: | 50-150 kg/m3 |
| Materiaal: | Steenwol/mineraalwol/steenwol |
75mm het Buiten het Aluminiumcomités van de Schuimkern Comité van Sandwichacs
| Productnaam: | Buiten van de het Aluminiumsandwich van het Kleurengordijn van de het paneelbekleding de Voorgevelco |
|---|---|
| Lengte: | Minder dan 11.8m |
| Breedte: | 950mm1000mm |
Het Comité van de staalglaswol de Akoestische PUF Thermische Aangepaste Weerstand van het Huisdak
| Productnaam: | Correct van het de Kleurenstaal van de Ondoordringbaar maken Thermisch Weerstand Akoestisch de Sandw |
|---|---|
| Materiaal: | rockwool/glasswool/pu |
| Installatie: | gemakkelijk |
De Verdelingscomité van de Rechte hoekhoek PUF voor Pakhuis Koude Zaal
| Kleur: | Aangepast |
|---|---|
| Kernmateriaal: | Rotswol, Rockwool/Glaswol |
| Productnaam: | Het Comité van de de Hoeksandwich van de Baodu Rechte hoek voor Pakhuis en Workshop |
Prefab Steel Multi-story Warehouse Steel Structure Warehouse With Anti-rust Steel & Insulation Panels From Chinese Manufacture
| Productnaam: | Prefab staal multi-verdiepingen tellende magazijn stalen structuurmagazijn met anti-rust staal- en i |
|---|---|
| Dak- en wandpaneel: | Kleurstaalfoelie, Rockwool-sandwichpaneel, PU-sandwichpaneel, enz. |
| Verwerkingsservice: | Buigen, lassen, vervallen, snijden, ponsen |
Gewoonlijk is het gebruik van een andere stof dan die van de grondstoffen van de grondstoffen van de grondstoffen van de grondstoffen.
| Productnaam: | Gewoonlijk is het gebruik van een ander materiaal niet nodig om de geluidsisolatie te verbeteren. |
|---|---|
| Dikte: | 30mm150mm |
| Breedte: | 0.3m/0.4m/0.6m/1.2m |
Prefabricaten Constructie Industrieel metaalmateriaal Hangar Schop Warehouse Workshop Plant Staalconstructie Gebouw
| Roof & Wall Panel: | Color Steel Veneer, Rockwool Sandwich Panel, PU Sandwich Panel Etc |
|---|---|
| Color: | Customized Color |
| Installation: | Easy |
Hot Dip gegalvaniseerde staalstructuur magazijn hangar bouwontwerp staal betonnen paneel gebouw Chinese prefab
| Productnaam: | Hot Dip gegalvaniseerd staal magazijn Hangar Constructieontwerp Staal Betonpaneel magazijn Gebouw Ch |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | Warmdoop Galvaniseerd of geverfd |
| Installatie: | Rustig aan. |
Metalen bouwmateriaal Prefab- magazijn Te koop Gebouw Staalconstructie Metalen magazijn Prefab- commercieel gebouw
| Productnaam: | Metalen bouwmateriaal Prefab- magazijn Te koop Gebouw Staalconstructie Metalen magazijn Prefab- comm |
|---|---|
| Weerstand: | Hoog |
| Materiaal: | Staal |
High Quality ASTM A36 Carbon Steel Structure Prefab Office Building Light Metal Building for Workshop and Warehouse Storage
| Productnaam: | ASTM A36 Koolstofstaalstructuur van hoge kwaliteit Prefab kantoorgebouw licht metaalgebouw voor work |
|---|---|
| Dak- en wandpaneel: | Kleurstaalfoelie, Rockwool-sandwichpaneel, PU-sandwichpaneel, enz. |
| Raam: | Het Venster van de aluminiumlegering, Plastic Staal |

