Alle producten
-
Het Comité van de Rockwoolsandwich
-
Het Comité van de glaswolsandwich
-
Sandwichpaneel van polyurethaan
-
Akoestisch Sandwichcomité
-
Prefabstaalpakhuis
-
MetaalBekledingspanelen
-
geperforeerd metaalblad
-
Geprofileerde staalplaat
-
Staalvloer Decking
-
het paneel van de aluminiumsandwich
-
Vouwbaar Containerhuis
-
EPS-sandwichpaneel
-
Decoratief Sandwichcomité
-
Sandwichcomité Hoek
-
Staalplaatrol
-
glaswolisolatie
-
rockwoolisolatie
-
Structureel Staalstraal
-
Staalhoek
-
Staalkanaal sectie
-
DHR„Wij ontvingen 8 dagen geleden het en alles ging dankt u zeer goed wij is gelukkig om te hebben product reeds in de installatie. Om het even wat communiceren wij met u“ -
DHR„Hallo Kerry, hebben wij wat het verdere testen op het paneel gedaan en wij zijn gelukkig met de resultaten.“ -
Mevrouw.Zeer tevreden. Goed product. Snel verzonden.
zoekwoorden [ rockwool t m sandwich ] bij elkaar passen 163 producten.
Gepersonaliseerde Rock Wool akoestisch paneel Staal Dikte 0,4 mm-0,8 mm Warmte-isolatie
| Productnaam: | Gepersonaliseerd Rockwool Sandwich Panel Stalen Dikte 0,4 mm-0,8 mm Hitte-isolatie |
|---|---|
| MOQ: | 300-500 vierkante Meters |
| Lange: | aangepast |
100mm Akoestisch Isolatiecomité voor Pakhuis
| Hitteisolatie: | Ja |
|---|---|
| OEM/ODM: | Beschikbaar |
| Materiaal: | Rockwoolglaswol |
BAODU akoestische absorptie basaltwol rotswol board isolatie voor sandwich paneel kern mineraal wol
| Dikte: | 30-100 |
|---|---|
| Dichtheid: | 50-150 kg/m3 |
| Materiaal: | Steenwol/mineraalwol/steenwol |
Hoge sterkte geprefabriceerde staalconstructie magazijn maatmaatten snelle installatie ISO-gecertificeerd duurzaam en milieuvriendelijk industriële bouwoplossing
| Kolom hoogte: | 6m-12m Verstelbaar |
|---|---|
| Daken/wandpaneel: | ROCKWOOL/PU/GLASSWOOL SANDWICH PANEL |
| Ontwerpstijl: | Industrieel |
Geïsoleerde Pu het Comité van Ce Certificaat Muur Geluiddempende 80mm 100mm
| Materiaal: | rockwool/glasswool/pu |
|---|---|
| Productnaam: | Ce-Geluiddempend Akoestisch de Sandwichcomité van de Certificaat Akoestisch Materieel Isolatie |
| Breedte: | Aangepast |
Geluidsisolatie oplossingen Geluidsabsorberend paneel met moderne ontwerpstijl
| Moisture Resistance: | Yes |
|---|---|
| Warranty: | More Than 50 Years |
| Durability: | High |
Bouwgeluidsdempingspaneel voor grote gebouwen
| OEM / ODM: | Beschikbaar |
|---|---|
| Function: | Thermal Insulation And Sound Insulation |
| Surface: | Prepainted |
Gemakkelijk te installeren geluidsisolatiepaneel
| After-sale Service: | Online Technical Support, Onsite Installation, Onsite Training, Onsite Inspection, Free Spare Parts, Return And Replacement |
|---|---|
| Surface: | Prepainted |
| Usage: | Construction Insulation;Building And Other Equipments Thermal Insulation |
Gepersonaliseerd gegalvaniseerd metalen pakhuisgebouw aardbevingsbestendige
| Productnaam: | Gepersonaliseerd gegalvaniseerd H-balk staal I balk C / Z Purlin Prefabriceerde staalstructuur Wareh |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | Warmdoop Galvaniseerd of geverfd |
| Ontwerp: | SAP2000/AutoCAD/PKPM/3D3S/TEKLA |
Geprefabriceerde gebouwen Stalen structuur Magazijn Metaalgebouw Prefab werkplaats Stalen bouwconstructie
| Productnaam: | Geprefabriceerde gebouwen Stalen structuur Magazijn Metaalgebouw Prefab werkplaats Stalen bouwconstr |
|---|---|
| Trefwoord: | Verpakking voor staalbouw |
| Wandbekleding: | EPS/rockwool/glasvezelwol/PU sandwichpaneel of stalen plaat |

