Alle producten
-
Het Comité van de Rockwoolsandwich
-
Sandwichpaneel van polyurethaan
-
Akoestisch Sandwichcomité
-
Het Comité van de glaswolsandwich
-
Prefabstaalpakhuis
-
MetaalBekledingspanelen
-
geperforeerd metaalblad
-
Geprofileerde staalplaat
-
Staalvloer Decking
-
het paneel van de aluminiumsandwich
-
Vouwbaar Containerhuis
-
EPS-sandwichpaneel
-
Decoratief Sandwichcomité
-
Sandwichcomité Hoek
-
Staalplaatrol
-
glaswolisolatie
-
rockwoolisolatie
-
Structureel Staalstraal
-
Staalhoek
-
Staalkanaal sectie
-
DHR„Wij ontvingen 8 dagen geleden het en alles ging dankt u zeer goed wij is gelukkig om te hebben product reeds in de installatie. Om het even wat communiceren wij met u“ -
DHR„Hallo Kerry, hebben wij wat het verdere testen op het paneel gedaan en wij zijn gelukkig met de resultaten.“ -
Mevrouw.Zeer tevreden. Goed product. Snel verzonden.
zoekwoorden [ rockwool t m sandwich ] bij elkaar passen 337 producten.
Thermisch akoestisch sandwichpaneel met dikte 50 mm 75 mm 80 mm 100 mm 125 mm 150 mm 200 mm
| Surface: | Prepainted |
|---|---|
| MOQ: | 500 Square Meters |
| After-sale Service: | Online Technical Support, Onsite Installation, Onsite Training, Onsite Inspection, Free Spare Parts, Return And Replacement |
Gepersonaliseerde lengte akoestisch sandwichpaneel voor geluidsisolatie en thermische isolatie
| MOQ: | 500 Square Meters |
|---|---|
| After-sale Service: | Online Technical Support, Onsite Installation, Onsite Training, Onsite Inspection, Free Spare Parts, Return And Replacement |
| Color: | RAL;Customized |
Prefabriceer Geluiddichte Akoestische Sandwichcomité Externe Muuroem
| Productnaam: | Prefabriceer het Externe Comité van de de Staalplaat Geluiddempende Akoestische Sandwich van de Muur |
|---|---|
| Materiaal: | rockwool/glasswool/pu |
| Staalplaat: | 0.4mm0.8mm |
Vuurvaste Akoestische Sandwichcomité Systemen 125mm 150mm 200mm
| Productnaam: | Maak een de Sandwichcomité van de Niveaugeluidsisolatie Akoestische Kleur 50mm 75mm 80mm 100mm 125mm |
|---|---|
| Geluiddicht: | Ja |
| de naverkoopdienst: | Online technische ondersteuning, Onsite-Installatie, |
Class A Fire Resistance Rockwool Sandwich Panel with Frame Thickness 0.6mm and Max Length 9000mm
| Hvac System: | Heat Recovery Air Handling Unit |
|---|---|
| Color: | White, Grey, Blue, Red, Green, Etc. |
| Type: | Sandwich Panel |
Pu die de Sandwichcomité 100kg/m3 van Steenwolrockwool OEM verzegelen
| Productnaam: | Pu die de Comités van de de Kernsandwich van Steenwolrockwool verzegelen |
|---|---|
| Breedte: | 950mm, 960mm, 1000mm |
| Dikte: | 50mm200mm, enz. |
Rockwoolpu Geïsoleerde Comité Sandwichcomité Bekleding voor Dak en Muur
| Kleur: | RAL |
|---|---|
| Kernmateriaal: | Rotswol, Rockwool/Glaswol, Fiberglas |
| Productnaam: | de sandwichpaneel van de rotswol, Rockwool-Sandwichcomité |
Sorteer een Rockwool-Sandwichcomité Dakwerkbladen met Polyurethaan Vuurvast Verzegelen
| Productnaam: | Het Comité van de Rockwoolsandwich met Polyurethaan dat Vuurvaste Rang verzegelt een Sandwichcomités |
|---|---|
| Breedte: | 950mm, 960mm, 1000mm |
| Dikte: | 50mm200mm, enz. |
De Sandwichcomité van Rockwool van de pakhuisworkshop Polyurethaan Geïsoleerde ODM
| Kleur: | RAL |
|---|---|
| Kernmateriaal: | Rotswol, Rockwool/Glaswol, Fiberglas |
| Productnaam: | de sandwichpaneel van de rotswol, Rockwool-Sandwichcomité |
Het Comité van de workshop Akoestische Sandwich Puf Geïsoleerde Dakwerkbladen 150mm
| Kleur: | De keus van de klant |
|---|---|
| Lengte: | De aangepaste Keus van de klant, |
| Voordeel: | Gemakkelijk installeer/maak waterdicht/maak vuurvast |

