Alle producten
-
Het Comité van de Rockwoolsandwich
-
Het Comité van de glaswolsandwich
-
Sandwichpaneel van polyurethaan
-
Akoestisch Sandwichcomité
-
Prefabstaalpakhuis
-
MetaalBekledingspanelen
-
geperforeerd metaalblad
-
Geprofileerde staalplaat
-
Staalvloer Decking
-
het paneel van de aluminiumsandwich
-
Vouwbaar Containerhuis
-
EPS-sandwichpaneel
-
Decoratief Sandwichcomité
-
Sandwichcomité Hoek
-
Staalplaatrol
-
glaswolisolatie
-
rockwoolisolatie
-
Structureel Staalstraal
-
Staalhoek
-
Staalkanaal sectie
-
DHR„Wij ontvingen 8 dagen geleden het en alles ging dankt u zeer goed wij is gelukkig om te hebben product reeds in de installatie. Om het even wat communiceren wij met u“ -
DHR„Hallo Kerry, hebben wij wat het verdere testen op het paneel gedaan en wij zijn gelukkig met de resultaten.“ -
Mevrouw.Zeer tevreden. Goed product. Snel verzonden.
zoekwoorden [ rockwool t m sandwich ] bij elkaar passen 163 producten.
50mm Rockwool Vuurvaste Sandwichcomités Koude Opslag Thermische Isolatie
| Productnaam: | Vuurvast Rockwool-Sandwichcomité Lichtgewicht Thermische Isolatieenergierendement |
|---|---|
| Staaldikte: | 0.4mm0.8mm |
| Dichtheid: | 100kg/m3 |
Gepersonaliseerde lengtepaneel Rockwool voor isolatie van buitenkantoren
| Dikte van staal: | 0.4mm0.8mm |
|---|---|
| Ontwerpstijl: | Moderne |
| Waterdicht: | - Ja, dat klopt. |
Aangepast het Comité van de de Isolatiesandwich van Rockwool Akoestisch Geluiddicht Muurstaal
| Productnaam: | Geïsoleerd Vuurvast het Comité van de de Muursandwich van RockWool Akoestisch Geluiddicht Metaal |
|---|---|
| Breedte: | 950mm, 960mm, 1000mm |
| Dikte: | 50mm200mm, enz. |
75mm 80mm 200mm Sandwichcomité Rockwool voor Pakhuis
| Productnaam: | 50mm 75mm 80mm 100mm 150mm 200mm Geïsoleerd Muur en de Sandwichcomité van Dakrockwool |
|---|---|
| Lengte: | De keus van de klant |
| Breedte: | 950mm, 960mm |
Het Comité van het polyurethaanschuim Moderne de Hitteisolatie van Sandwichrockwool
| Productnaam: | Hitte-Isolatie van de de Sandwichraad van het polyurethaanschuim de Moderne Rockwool Geïsoleerde |
|---|---|
| Geluiddicht: | Ja |
| Certificaat: | Ce |
Waterdicht Vuurdicht Isolatie Sandwich Panel Rockwool 75 mm Dikte
| Productnaam: | Waterdichte Rockwool-Sandwichcomité Superieure vuurvast-Isolatie Gemakkelijk om Innovatief te instal |
|---|---|
| Ontwerpstijl: | Modern |
| Lengte: | Aangepast |
Het Comité van de het Aluminiumsandwich van Rockwoolpuf voor de Bekledingssysteem van de Metaalmuur
| Productnaam: | Pu die de Comités van de de Kernsandwich van Steenwolrockwool verzegelen |
|---|---|
| Breedte: | 950mm, 960mm, 1000mm |
| Dikte: | 50mm200mm, enz. |
De Sandwichcomité van de Rockwoolglaswol de Akoestische Bladen van Puf Openlucht
| Productnaam: | Hoog de Glaswol Katoenen van Duurzaamheidsrockwool Geluiddempend Akoestisch Sandwichcomité Openlucht |
|---|---|
| Vochtbestendig: | Ja |
| Breedte: | Aangepast |
de geïsoleerde Rockwool-Comités van de Sandwichpuf van het Glaswolpolyurethaan voor Pakhuis
| Productnaam: | Lichtgewichtrockwool-de Geluidsisolatiecomité van het Glaswolpolyurethaan voor Pakhuis |
|---|---|
| Dikte: | 50mm 75mm 80mm 100mm 125mm 150mm 200mm |
| Kleur: | Aangepast |
Hoge duurzaamheid Sandwich Panel Rockwool weerstand tegen vocht en vuur
| Productnaam: | Ervaar een gemakkelijke installatie met brandwerend akoestisch sandwichpaneel van klasse A |
|---|---|
| Kleur: | RAL; Aangepast |
| Staaldikte: | 0.40.8mm |

