Alle producten
-
Het Comité van de Rockwoolsandwich
-
Sandwichpaneel van polyurethaan
-
Akoestisch Sandwichcomité
-
Het Comité van de glaswolsandwich
-
Prefabstaalpakhuis
-
MetaalBekledingspanelen
-
geperforeerd metaalblad
-
Geprofileerde staalplaat
-
Staalvloer Decking
-
het paneel van de aluminiumsandwich
-
Vouwbaar Containerhuis
-
EPS-sandwichpaneel
-
Decoratief Sandwichcomité
-
Sandwichcomité Hoek
-
Staalplaatrol
-
glaswolisolatie
-
rockwoolisolatie
-
Structureel Staalstraal
-
Staalhoek
-
Staalkanaal sectie
-
DHR„Wij ontvingen 8 dagen geleden het en alles ging dankt u zeer goed wij is gelukkig om te hebben product reeds in de installatie. Om het even wat communiceren wij met u“ -
DHR„Hallo Kerry, hebben wij wat het verdere testen op het paneel gedaan en wij zijn gelukkig met de resultaten.“ -
Mevrouw.Zeer tevreden. Goed product. Snel verzonden.
zoekwoorden [ panel sandwich rockwool ] bij elkaar passen 337 producten.
Structureel Puf-de Sandwichcomité van Aluminiumalu met Glaswolisolatie
| Productnaam: | Aluminium Structureel Comité met Vuurvaste Waterdicht van de Glaswolisolatie Pu |
|---|---|
| Dichtheid: | 64-120KG/M3 |
| Toepassing: | buitenmuur |
ODM de Sandwichcomité die van de Plafondglaswol 50mm200mm isoleren
| Kleur: | RAL |
|---|---|
| Dikte: | 50mm200mm |
| Lengte: | Aangepast |
Geïsoleerde de Sandwichcomité van de Muurglaswol Waterdichte Roestvrije Geluiddicht
| Kleur: | Aangepast |
|---|---|
| Dikte: | 50mm, 75mm, 80mm, 100mm, 125mm, 150mm, 200mm |
| Lengte: | Lass dan 11.8m |
PUR-het Comité van de de Glaswolsandwich van het Glasvezelschuim Dakwerk van de Isolatie het Akoestische Muur
| Kleur: | RAL |
|---|---|
| Dikte: | 50mm200mm |
| Lengte: | Aangepast |
Schuim 50mm van PIR PUF Coolroom-Comité voor Huisisolatie
| de naverkoopdienst: | Online Technische ondersteuning, Onsite-Installatie |
|---|---|
| Materiaal: | Glaswol |
| Garantie: | Meer dan 50 Jaar |
Het vuurvaste Comité van de Aluminiumsandwich voor Dak sorteert A 50mm200mm
| Productnaam: | Vuurvaste Rang het Comité van de Aluminiumsandwich Divers Gebouw van het Kleurenaluminium |
|---|---|
| Vuurvaste Rang: | A |
| Kleur: | Diverse Kleuren |
Het Comité van de staalglaswol de Akoestische PUF Thermische Aangepaste Weerstand van het Huisdak
| Productnaam: | Correct van het de Kleurenstaal van de Ondoordringbaar maken Thermisch Weerstand Akoestisch de Sandw |
|---|---|
| Materiaal: | rockwool/glasswool/pu |
| Installatie: | gemakkelijk |
950mm het Comité van de het Aluminiumsandwich van de Schuimkern Metaalgordijn
| Productnaam: | 950mm Isolatie Vier van de Aluminium Structurele Comité Verborgen Schroef Kant Gegroeft Tongued Geza |
|---|---|
| Materiaal:: | Glaswol, Rockwool, pu |
| De naverkoopdienst:: | Online Technische ondersteuning, Onsite-Installatie |
Waterdichte van het het Bladaluminium van de Aluminiumsandwich de Kerncomités 50mm200mm
| Dichtheid: | 64-120KG/M3 |
|---|---|
| Vuurvaste Rang: | A |
| Productnaam: | Comité 50mm200mm van de aluminiumsandwich het Waterdichte Buitenmateriaal van de Muurbekleding |
OEM Waterdichte het Comité van de Glaswolsandwich Hoek60kg-120kg M3 Dichtheid
| Productnaam: | Geluiddichte Waterdichte het Comité van de Hoekmuur 60-120kg M3 Dichtheid voor Wareshop |
|---|---|
| Eigenschap: | Waterdichte Vuurvaste Geluiddicht |
| Dikte: | 50mm 75mm 100mm 125mm 150mm 200mm Enz. |

