Alle producten
-
Het Comité van de Rockwoolsandwich
-
Sandwichpaneel van polyurethaan
-
Akoestisch Sandwichcomité
-
Het Comité van de glaswolsandwich
-
Prefabstaalpakhuis
-
MetaalBekledingspanelen
-
geperforeerd metaalblad
-
Geprofileerde staalplaat
-
Staalvloer Decking
-
het paneel van de aluminiumsandwich
-
Vouwbaar Containerhuis
-
EPS-sandwichpaneel
-
Decoratief Sandwichcomité
-
Sandwichcomité Hoek
-
Staalplaatrol
-
glaswolisolatie
-
rockwoolisolatie
-
Structureel Staalstraal
-
Staalhoek
-
Staalkanaal sectie
-
DHR„Wij ontvingen 8 dagen geleden het en alles ging dankt u zeer goed wij is gelukkig om te hebben product reeds in de installatie. Om het even wat communiceren wij met u“ -
DHR„Hallo Kerry, hebben wij wat het verdere testen op het paneel gedaan en wij zijn gelukkig met de resultaten.“ -
Mevrouw.Zeer tevreden. Goed product. Snel verzonden.
zoekwoorden [ panel sandwich rockwool ] bij elkaar passen 337 producten.
100mm 125mm 150mm de Sandwichcomité van de Hoekglasvezel Aluminiumschuim voor de Bouw
| Productnaam: | 50mm 100mm 125mm 150mm 200mm het Comité van de Hoekmuur voor de Bouw van Isolatie en Geluiddicht |
|---|---|
| Installatietype: | Aan de muur bevestigd |
| Eigenschap: | Waterdichte Vuurvaste Geluiddicht |
Gepersonaliseerde lengte 80 mm Glaswol Sandwich Panel Thermische isolatie
| Sleutelwoord: | Het paneel van de glaswolsandwich |
|---|---|
| Lange: | Op maat |
| Ontwerpstijl: | Moderne |
Op maat gemaakte lengte Glasswool Sandwich Panel 75 mm dikte
| Paneltype: | Het Comité van de glaswolsandwich |
|---|---|
| Projectoplossingscapaciteit: | Grafisch Ontwerp 3D Modeldesign total solution voor Project |
| Garantie: | Meer dan 50 Jaar |
50 mm dikte glasvezel sandwichpaneel geluidsdicht
| Proefproef: | Gratis monster |
|---|---|
| Ontwerpstijl: | Moderne |
| Dichtheid: | 64kg/m3 |
Sterk Duurzaam Schuim Glaswol Sandwich Panel Kleur Stalen Buitenmuur Dak 200 mm Dikte
| Projectoplossingscapaciteit: | Grafisch Ontwerp 3D Modeldesign total solution voor Project |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | Op maat |
| Sleutelwoord: | Het Comité van de glaswolsandwich |
Brandwerend Glaswol Sandwichpaneel akoestisch lichtgewicht thermische isolatie
| Productnaam: | 2 |
|---|---|
| Kleur: | De klant vereist |
| Ontwerpstijl: | Moderne |
Buitencomité 100mm van de Glasvezelsandwich Bladen voor Bouwdakwerk
| Kleur: | RAL |
|---|---|
| Dikte: | 50mm200mm |
| Lengte: | Aangepast |
Van de het Polyurethaansandwich van de dakmuur de Comités van Puf Koude Bergruimte 150mm
| Productnaam: | De Dichtheid van de hitteisolatie Pu 38kg/M3 150mm Comité van de de Muursandwich van het Polyurethaa |
|---|---|
| Kleur: | RAL |
| Dichtheid: | 40-42kg/m3 |
200mm Geluiddicht Aangepast PIR Sandwich Panel Fire Resistant
| Productnaam: | 200mm Geluiddichte Waterdichte Hitteisolatie Pur Pir Pu Polyurethane Sandwich Panel |
|---|---|
| de naverkoopdienst: | Online technische ondersteuning |
| Structuur: | Sandwichcomité |
De douane Geïsoleerde het Comité van de Aluminiumsandwich Bekleding van de Dakmuur
| Toepassing: | De buiten Gemakkelijke Muur, Lichtgewicht, installeert |
|---|---|
| Voordeel:: | Waterdichte Vochtbestendige Vuurvaste Enz. |
| Garantie: | Meer dan 50 Jaar |

