Alle producten
-
Het Comité van de Rockwoolsandwich
-
Het Comité van de glaswolsandwich
-
Sandwichpaneel van polyurethaan
-
Akoestisch Sandwichcomité
-
Prefabstaalpakhuis
-
MetaalBekledingspanelen
-
geperforeerd metaalblad
-
Geprofileerde staalplaat
-
Staalvloer Decking
-
het paneel van de aluminiumsandwich
-
Vouwbaar Containerhuis
-
EPS-sandwichpaneel
-
Decoratief Sandwichcomité
-
Sandwichcomité Hoek
-
Staalplaatrol
-
glaswolisolatie
-
rockwoolisolatie
-
Structureel Staalstraal
-
Staalhoek
-
Staalkanaal sectie
-
DHR„Wij ontvingen 8 dagen geleden het en alles ging dankt u zeer goed wij is gelukkig om te hebben product reeds in de installatie. Om het even wat communiceren wij met u“ -
DHR„Hallo Kerry, hebben wij wat het verdere testen op het paneel gedaan en wij zijn gelukkig met de resultaten.“ -
Mevrouw.Zeer tevreden. Goed product. Snel verzonden.
zoekwoorden [ panel sandwich rockwool ] bij elkaar passen 327 producten.
Ce Verklaarde Comité Sandwich Rockwool 100mm Dikte voor Industriële Isolatie
| Productnaam: | Ce Verklaard Rockwool-Sandwichcomité 100mm Dikte voor Industriële Isolatietoepassingen |
|---|---|
| certificaat: | Ce |
| Dichtheid: | 100kg/m3 |
PU-verzegelingspaneel Sandwich Rockwool RAL Kleur CE-certificaat
| Productnaam: | PU-verzegelings-rockwool sandwichpaneel met RAL-kleur en CE-certificaat |
|---|---|
| Materiaal: | Rockwool, Pu, Kleurenstaal |
| Sleutelwoord: | Rockwool sandwichpaneel |
Het Comité van het polyurethaanschuim Moderne de Hitteisolatie van Sandwichrockwool
| Productnaam: | Hitte-Isolatie van de de Sandwichraad van het polyurethaanschuim de Moderne Rockwool Geïsoleerde |
|---|---|
| Geluiddicht: | Ja |
| Certificaat: | Ce |
Geïsoleerd buitenpaneel voor de muur
| Productnaam: | Vervaardigers Warehouse Geïsoleerd Buitenwanddak Rockwool Sandwich Panel Voor Groene Projecten |
|---|---|
| Sleutelwoord: | Rockwool sandwichpaneel |
| Kleur: | RAL-Kleur; Aangepast |
Pu die de Sandwichcomité 100kg/m3 van Steenwolrockwool OEM verzegelen
| Productnaam: | Pu die de Comités van de de Kernsandwich van Steenwolrockwool verzegelen |
|---|---|
| Breedte: | 950mm, 960mm, 1000mm |
| Dikte: | 50mm200mm, enz. |
Van het het Schuimaluminium van het voorgevelstaal de Sandwichcomité met Rockwool
| Productnaam: | Aluminium Structureel Comité met Rockwool-de Platen van het Voorgevelstaal voor Industriële Facilite |
|---|---|
| Kleur: | Diverse Kleuren |
| Voordeel:: | Waterdichte Vochtbestendige Vuurvaste Enz. |
Brandbestendig Rockwool Sandwich Panels Rockwool Geïsoleerd Sandwich Board Met Lichte Isolatie
| Toepassing: | Muur het Dakwerkmuur en Dak van het de Bouwpakhuis |
|---|---|
| Sleutelwoord: | Rockwool sandwichpaneel |
| Certificaat: | CE |
80 mm Rockwool Sandwich Panel Geluidsisolatie Lichte brandwerende polyurethaan
| Productnaam: | Ecologisch de Sandwichcomités van Rockwool van het Geluidsisolatie Lichtgewicht Vuurvaste Polyuretha |
|---|---|
| Toepassing: | Muur het Dakwerkmuur en Dak van het de Bouwpakhuis |
| Dichtheid: | 100kg/m3 |
Lichte Rockwool veilig en goed geluid akoestische panelen 150 mm
| Productnaam: | Lichte Rockwool Sandwich Panels Dichtheid 90-150 kg/m3 Stalen dikte 0,4 mm-0,8 mm |
|---|---|
| Toepassing: | Muur het Dakwerkmuur en Dak van het de Bouwpakhuis |
| Type: | PU-verzegelings-rockwool-sandwichpaneel |
Gepersonaliseerde lengte Rockwool Sandwich Panel 80mm
| Naam van het product: | Topkwaliteit Rockwool Sandwich Panel aangepast Lengte MOQ 300-500 vierkante meter |
|---|---|
| Geluiddicht: | - Ja, dat klopt. |
| Kleur: | RAL-Kleur; Aangepast |

