Alle producten
-
Het Comité van de Rockwoolsandwich
-
Sandwichpaneel van polyurethaan
-
Akoestisch Sandwichcomité
-
Het Comité van de glaswolsandwich
-
Prefabstaalpakhuis
-
MetaalBekledingspanelen
-
geperforeerd metaalblad
-
Geprofileerde staalplaat
-
Staalvloer Decking
-
het paneel van de aluminiumsandwich
-
Vouwbaar Containerhuis
-
EPS-sandwichpaneel
-
Decoratief Sandwichcomité
-
Sandwichcomité Hoek
-
Staalplaatrol
-
glaswolisolatie
-
rockwoolisolatie
-
Structureel Staalstraal
-
Staalhoek
-
Staalkanaal sectie
-
DHR„Wij ontvingen 8 dagen geleden het en alles ging dankt u zeer goed wij is gelukkig om te hebben product reeds in de installatie. Om het even wat communiceren wij met u“ -
DHR„Hallo Kerry, hebben wij wat het verdere testen op het paneel gedaan en wij zijn gelukkig met de resultaten.“ -
Mevrouw.Zeer tevreden. Goed product. Snel verzonden.
zoekwoorden [ panel sandwich rockwool ] bij elkaar passen 337 producten.
Het Comité van het de Sandwichglas van de glaswolpu Hoek voor het Dak van de Koude Opslagmuur
| Ontwerp: | Modern |
|---|---|
| Materiaal: | Rockwoolglaswol Pu |
| Installatietype: | Aan de muur bevestigd |
Lichte staalstructuur Prefab staal magazijn met C / Z gegalvaniseerd staal Q235 Purlin en Rockwool sandwich paneel dakwandpaneel
| Maintenance: | Low |
|---|---|
| Weather Resistance: | High |
| Drawing design: | SAP2000/AutoCAD /PKPM /3D3S/TEKLA |
Moderne ontwerp stijl geprefabriceerde structuur magazijn met dak bekleding van EPS / Rockwool / glasvezel wol / PU sandwich paneel
| Productnaam: | Metalen gebouwen Prefabricate gebouwen Prefabricated Structure Warehouse |
|---|---|
| garantie: | 50 jaar |
| Wandbekleding: | EPS/rockwool/glasvezelwol/PU sandwichpaneel of stalen plaat |
Dikte 100 mm akoestisch sandwichpaneel met voorgeverfd oppervlak
| MOQ: | 500 Vierkante Meters |
|---|---|
| Naverkoopservice: | Online technische ondersteuning, Onsite-Installatie, Onsite-Opleiding, Onsite-Inspectie, Vrije verva |
| Warmteisolatie: | - Ja, dat klopt. |
Gewoonlijk is het gebruik van een andere stof dan die van de grondstoffen van de grondstoffen van de grondstoffen van de grondstoffen.
| Productnaam: | Gewoonlijk is het gebruik van een ander materiaal niet nodig om de geluidsisolatie te verbeteren. |
|---|---|
| Dikte: | 30mm150mm |
| Breedte: | 0.3m/0.4m/0.6m/1.2m |
Industriële staalconstructie-opslagplaats met bekleding van EPS/rockwool/glasvezelwol/PU-sandwichpanelen
| Productnaam: | Hoogwaardig staalconstructie-opslaghuis Industrieel staalconstructie-opslaghuis |
|---|---|
| Sleutelwoord: | Verpakking voor staalbouw |
| Hoofdframe: | Staalkolom en staalbalk |
Gebogen het Comité van de Muursandwich Hoek Thermische Geïsoleerde RAL Kleur
| Productnaam: | Het Comité van de de Thermische Isolatiemuur van het correcte Verminderings de Waterdichte Moderne O |
|---|---|
| Materiaal: | Rockwoolglaswol Pu |
| Toepassing: | Het de bouwmuur en Dak van het Pakhuisdakwerk voor de Bouw |
ODM Sandwichcomité de Hoek isoleerde Geprefabriceerde Comités
| Voordeel: | Gemakkelijke de geluidsisolatie installeert de Waterdichte Vuurvaste Vuurvaste Correcte Waterdichte |
|---|---|
| Kleur: | De keus van de klant |
| Ontwerp: | 60-120kg/m3 |
De samengestelde de Sandwichcomité van het Aluminiumschuim Bekleding van de Bladmuur
| Productnaam: | Aluminium Samengesteld Comité met Pu-de Bekledingsraad van de Rand Verzegelende Gordijngevel |
|---|---|
| Kleur: | Diverse Kleuren |
| De naverkoopdienst:: | Online Technische ondersteuning, Onsite-Installatie |
Geluiddichte de Sandwichcomité van de Schuimkern Hoek 50mm 200mm Thermische Isolatiemuur
| Productnaam: | Geluiddicht Vuurvast het Dakcomité 50mm van de Kleurenhoek 200mm Thermische Isolatiemuur |
|---|---|
| Materiaal: | Rockwoolglaswol Pu |
| Kleur: | De keus van de klant |

