Alle producten
-
Het Comité van de Rockwoolsandwich
-
Het Comité van de glaswolsandwich
-
Sandwichpaneel van polyurethaan
-
Akoestisch Sandwichcomité
-
Prefabstaalpakhuis
-
MetaalBekledingspanelen
-
geperforeerd metaalblad
-
Geprofileerde staalplaat
-
Staalvloer Decking
-
het paneel van de aluminiumsandwich
-
Vouwbaar Containerhuis
-
EPS-sandwichpaneel
-
Decoratief Sandwichcomité
-
Sandwichcomité Hoek
-
Staalplaatrol
-
glaswolisolatie
-
rockwoolisolatie
-
Structureel Staalstraal
-
Staalhoek
-
Staalkanaal sectie
-
DHR„Wij ontvingen 8 dagen geleden het en alles ging dankt u zeer goed wij is gelukkig om te hebben product reeds in de installatie. Om het even wat communiceren wij met u“ -
DHR„Hallo Kerry, hebben wij wat het verdere testen op het paneel gedaan en wij zijn gelukkig met de resultaten.“ -
Mevrouw.Zeer tevreden. Goed product. Snel verzonden.
zoekwoorden [ rockwool ] bij elkaar passen 331 producten.
75 mm waterdicht Rockwool Geïsoleerd Board Custom Color voor Construction Office Isolatie
| Steel thickness: | 0.4mm-0.8mm |
|---|---|
| Thickness: | 50mm 75mm 80mm 100mm 125mm 150mm 200mm |
| Keyword: | Rockwool Sandwich Panel |
RAL Kleur Rockwool Sandwich Panel 90-150kg/m3 Dichtheid Staal 0.4mm-0.8mm CE gecertificeerd
| Certificaat: | CE |
|---|---|
| Kleur: | RAL-Kleur; Aangepast |
| Dikte van staal: | 0.4mm0.8mm |
Moderne Rockwool Sandwich Board Voor Constructie Isolatie Staal 0.4mm-0.8mm
| Toepassing: | Muur het Dakwerkmuur en Dak van het de Bouwpakhuis |
|---|---|
| Gebruik: | De Winkel Openluchtbureau van de bouwisolatie |
| Dikte van staal: | 0.4mm0.8mm |
Energiezuinige rockwoolcompositplaten met een dichtheid van 90-150 kg/m3
| Dichtheid: | 90-150 kg/m3 |
|---|---|
| Geluiddicht: | - Ja, dat klopt. |
| Voordeel: | Het superieure Bewijs Lightweight&Easy van de vuurvast-Isolatiebrand om Vuurvaste Innovatieve Techno |
Dak Hitte / Brandbestendige Rockwool akoestisch paneel lichtgewicht schuim geïsoleerd 75 mm
| Productnaam: | Roof warmte- en vuurbestendige lichtgewicht schuim Rockwool geïsoleerd sandwichpaneel |
|---|---|
| Toepassing: | Muur het Dakwerkmuur en Dak van het de Bouwpakhuis |
| Geluiddicht: | - Ja, dat klopt. |
Installatie ter plaatse Rookwool dakpanelen Polyurethane brandwerend warmte-isolatie
| Productnaam: | Installatie ter plaatse |
|---|---|
| MOQ: | 300-500 vierkante Meters |
| Dikte: | 50mm 75mm 80mm 100mm 125mm 150mm 200mm |
0.4mm Steel Rockwool Sandwich Panel aangepaste lengtes
| Productnaam: | STAAL SANDWICH PANEL aangepaste lengtes voor verschillende toepassingen Rockwool sandwich panelen |
|---|---|
| Kleur: | RAL-Kleur; Aangepast |
| Sleutelwoord: | Rockwool sandwichpaneel |
1000 mm Breedte paneel steenwol Voor constructie isolatie
| Voordeel: | Het superieure Bewijs Lightweight&Easy van de vuurvast-Isolatiebrand om Vuurvaste Innovatieve Techno |
|---|---|
| Ontwerpstijl: | Moderne |
| Type: | PU-verzegelings-rockwool-sandwichpaneel |
Op maat gemaakte PU afdichting Rockwool Sandwich Panel Warmte-isolatie RAL Kleur Staalpaneel CE-gecertificeerd
| Lange: | Op maat |
|---|---|
| Hitte-isolatie: | - Ja, dat klopt. |
| Type: | PU-verzegelings-rockwool-sandwichpaneel |
Moderne design Rockwool Sandwich Panel Superieur Branddicht Isolatie 1000mm Waterdicht Voor Bouwkantoor
| Gebruik: | De Winkel Openluchtbureau van de bouwisolatie |
|---|---|
| Ontwerpstijl: | Moderne |
| Waterdicht: | - Ja, dat klopt. |

