Alle producten
-
Het Comité van de Rockwoolsandwich
-
Het Comité van de glaswolsandwich
-
Sandwichpaneel van polyurethaan
-
Akoestisch Sandwichcomité
-
Prefabstaalpakhuis
-
MetaalBekledingspanelen
-
geperforeerd metaalblad
-
Geprofileerde staalplaat
-
Staalvloer Decking
-
het paneel van de aluminiumsandwich
-
Vouwbaar Containerhuis
-
EPS-sandwichpaneel
-
Decoratief Sandwichcomité
-
Sandwichcomité Hoek
-
Staalplaatrol
-
glaswolisolatie
-
rockwoolisolatie
-
Structureel Staalstraal
-
Staalhoek
-
Staalkanaal sectie
-
DHR„Wij ontvingen 8 dagen geleden het en alles ging dankt u zeer goed wij is gelukkig om te hebben product reeds in de installatie. Om het even wat communiceren wij met u“ -
DHR„Hallo Kerry, hebben wij wat het verdere testen op het paneel gedaan en wij zijn gelukkig met de resultaten.“ -
Mevrouw.Zeer tevreden. Goed product. Snel verzonden.
zoekwoorden [ rockwool ] bij elkaar passen 331 producten.
Waterdicht, op maat gemaakt, geïsoleerd plaat van steenwol 0,4 mm-0,8 mm staal voor modern ontwerp
| Ontwerpstijl: | Moderne |
|---|---|
| Type: | PU-verzegelings-rockwool-sandwichpaneel |
| Lange: | aangepast |
Brandbestendig Rockwool sandwichpaneel met licht gewicht, eenvoudig te installeren CE-certificering
| Hitte-isolatie: | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Voordeel: | Het superieure Bewijs Lightweight&Easy van de vuurvast-Isolatiebrand om Vuurvaste Innovatieve Techno |
| Dikte van staal: | 0.4mm0.8mm |
Geademd Rockwool Isolatie 100mm met niet-hygroscopische en chemische weerstand
| Productnaam: | Geventileerde isolatie van steenwol met niet-hygroscopische en chemische weerstand |
|---|---|
| Sleutelwoord: | Rockwool |
| Wateropname: | ≤ 5% |
Baodu Rockwool Composite Panels geluidsdicht Branddicht Hoogisolatie
| Productnaam: | Van de Isolatierockwool van BAODU de Geluiddichte Vuurvaste Hoge Samengestelde Comités |
|---|---|
| Lengte: | Aangepast |
| Toepassing: | Muur het Dakwerkmuur en Dak van het de Bouwpakhuis |
De Sandwichcomité 150mm van polyurethaanrockwool voor Muren en Daken Warmteisolerende Buitenkant
| Productnaam: | Samengestelde de Sandwichcomités van polyurethaanrockwool voor Muren en Daken Warmteisolerende Buite |
|---|---|
| Type: | Het Comité van de Rockwoolsandwich met Pu-Rand |
| Voordeel: | Het superieure Bewijs Lightweight&Easy van de vuurvast-Isolatiebrand om Vuurvaste Innovatieve Techno |
Het Comité van het polyurethaanschuim Moderne de Hitteisolatie van Sandwichrockwool
| Productnaam: | Hitte-Isolatie van de de Sandwichraad van het polyurethaanschuim de Moderne Rockwool Geïsoleerde |
|---|---|
| Geluiddicht: | Ja |
| Certificaat: | Ce |
Waterdicht Vuurdicht Isolatie Sandwich Panel Rockwool 75 mm Dikte
| Productnaam: | Waterdichte Rockwool-Sandwichcomité Superieure vuurvast-Isolatie Gemakkelijk om Innovatief te instal |
|---|---|
| Ontwerpstijl: | Modern |
| Lengte: | Aangepast |
Branddicht op maat gemaakt Rockwool Sandwich Panel Stalen Dikte 0,4 mm-0,8 mm
| Lange: | Op maat |
|---|---|
| Toepassing: | Muur het Dakwerkmuur en Dak van het de Bouwpakhuis |
| geluiddicht: | - Ja, dat klopt. |
200 mm Class A1 Brandbestendige Rockwool Isolatie geluidsdicht gemaakt van natuurlijke materialen
| Productnaam: | Brandbestendige isolatie van natuurlijke materialen van steenwol van klasse A1 |
|---|---|
| Merknaam: | BAODU |
| Brandwerendheid: | Klasse A1 |
Gewoonlijk is het gebruik van een andere stof dan die van de grondstoffen van de grondstoffen van de grondstoffen van de grondstoffen.
| Productnaam: | Gewoonlijk is het gebruik van een ander materiaal niet nodig om de geluidsisolatie te verbeteren. |
|---|---|
| Dikte: | 30mm150mm |
| Breedte: | 0.3m/0.4m/0.6m/1.2m |

