Alle producten
-
Het Comité van de Rockwoolsandwich
-
Het Comité van de glaswolsandwich
-
Sandwichpaneel van polyurethaan
-
Akoestisch Sandwichcomité
-
Prefabstaalpakhuis
-
MetaalBekledingspanelen
-
geperforeerd metaalblad
-
Geprofileerde staalplaat
-
Staalvloer Decking
-
het paneel van de aluminiumsandwich
-
Vouwbaar Containerhuis
-
EPS-sandwichpaneel
-
Decoratief Sandwichcomité
-
Sandwichcomité Hoek
-
Staalplaatrol
-
glaswolisolatie
-
rockwoolisolatie
-
Structureel Staalstraal
-
Staalhoek
-
Staalkanaal sectie
-
DHR„Wij ontvingen 8 dagen geleden het en alles ging dankt u zeer goed wij is gelukkig om te hebben product reeds in de installatie. Om het even wat communiceren wij met u“ -
DHR„Hallo Kerry, hebben wij wat het verdere testen op het paneel gedaan en wij zijn gelukkig met de resultaten.“ -
Mevrouw.Zeer tevreden. Goed product. Snel verzonden.
zoekwoorden [ rockwool ] bij elkaar passen 345 producten.
Gewoonlijk is het gebruik van een andere stof dan die van de grondstoffen van de grondstoffen van de grondstoffen van de grondstoffen.
| Productnaam: | Gewoonlijk is het gebruik van een ander materiaal niet nodig om de geluidsisolatie te verbeteren. |
|---|---|
| Dikte: | 30mm150mm |
| Breedte: | 0.3m/0.4m/0.6m/1.2m |
Modern Design Rockwool Sandwich Panel with Levels A and Galvanized Sheet Surface Material
| Fireproof: | A Grade |
|---|---|
| Cleanliness: | Class 100-100000 |
| Key Words: | Rockwool Sandwich Panel |
Openlucht de Sandwichcomité van Muur Vuurvast Rockwool voor de Winkel van de Bouwisolatie
| Productnaam: | Vuurvast Rockwool-Sandwichcomité voor van het de Winkel de Openluchtbureau van de Bouwisolatie de Mu |
|---|---|
| Dikte: | 50mm200mm |
| Breedte: | 950mm, 960mm, 1000mm |
Aangepast Rockwool-Sandwichcomité 50mm voor Bouwisolatie
| Kernmateriaal: | Rockwoolraad |
|---|---|
| Ontwerpstijl: | Modern |
| Kleur: | Aangepast |
Metal Rockwool Geïsoleerde Sandwich Panels Huis Sandwich Panel Muurwerk
| Naam van het product: | PU-verzegelings-rockwool-sandwichpaneel |
|---|---|
| MOQ: | 200-500 vierkante meters |
| Certificaat: | CE |
50mm waterafstotende steenwol
| Productnaam: | Niet-hygroscopische waterwerende brandwerende bouwwarmte-isolatie van steenwol met brandwerendheid v |
|---|---|
| Trefwoord: | Rotswol |
| Brandwerendheid: | Klasse A1 |
Waterdichte Rockwool 50mm Sandwichcomité PUF Isolatieblad voor Dakmuur
| Breedte: | 1000mm |
|---|---|
| Type: | Sandwichcomité |
| certificaat: | Ce |
Geprefabriceerde Rockwool 100mm Sandwichcomité voor de Dakbouw
| Productnaam: | Van het Bewijsrockwool van het brandbewijs Correct de Sandwichcomité voor de Buitenbouw van het Muur |
|---|---|
| Sleutelwoorden: | Het Comité van de Rockwoolsandwich |
| Hitte-isolatie: | Ja |
50mm Rockwool Vuurvaste Sandwichcomités Koude Opslag Thermische Isolatie
| Productnaam: | Vuurvast Rockwool-Sandwichcomité Lichtgewicht Thermische Isolatieenergierendement |
|---|---|
| Staaldikte: | 0.4mm0.8mm |
| Dichtheid: | 100kg/m3 |
de geïsoleerde Rockwool-Comités van de Sandwichpuf van het Glaswolpolyurethaan voor Pakhuis
| Productnaam: | Lichtgewichtrockwool-de Geluidsisolatiecomité van het Glaswolpolyurethaan voor Pakhuis |
|---|---|
| Dikte: | 50mm 75mm 80mm 100mm 125mm 150mm 200mm |
| Kleur: | Aangepast |

