Alle producten
-
Het Comité van de Rockwoolsandwich
-
Het Comité van de glaswolsandwich
-
Sandwichpaneel van polyurethaan
-
Akoestisch Sandwichcomité
-
Prefabstaalpakhuis
-
MetaalBekledingspanelen
-
geperforeerd metaalblad
-
Geprofileerde staalplaat
-
Staalvloer Decking
-
het paneel van de aluminiumsandwich
-
Vouwbaar Containerhuis
-
EPS-sandwichpaneel
-
Decoratief Sandwichcomité
-
Sandwichcomité Hoek
-
Staalplaatrol
-
glaswolisolatie
-
rockwoolisolatie
-
Structureel Staalstraal
-
Staalhoek
-
Staalkanaal sectie
-
DHR„Wij ontvingen 8 dagen geleden het en alles ging dankt u zeer goed wij is gelukkig om te hebben product reeds in de installatie. Om het even wat communiceren wij met u“ -
DHR„Hallo Kerry, hebben wij wat het verdere testen op het paneel gedaan en wij zijn gelukkig met de resultaten.“ -
Mevrouw.Zeer tevreden. Goed product. Snel verzonden.
zoekwoorden [ rockwool sandwich panel ] bij elkaar passen 325 producten.
Modulaire wandpanelen voor schoonruimte met 1180 mm breedte en sandwichpaneel
| Naam van het product: | Standard modulaire wandpanelen voor schoonruimte van Baodu Factory |
|---|---|
| Breedte:: | 980 mm, 1180 mm |
| Sleutelwoord: | Schoonkamer Wand Sandwich Panel |
De gemakkelijke het Comité van de Installatie Akoestische Sandwich Geluiddempende Glaswol van Rockwool
| Productnaam: | Het gemakkelijke Comité van de de Glaswol Geluiddempende Akoestische Sandwich van Installatierockwoo |
|---|---|
| kleur: | RAL; Aangepast |
| Garantie: | Meer dan 50 Jaar |
Hoge duurzaamheid Sandwich Panel Rockwool weerstand tegen vocht en vuur
| Productnaam: | Ervaar een gemakkelijke installatie met brandwerend akoestisch sandwichpaneel van klasse A |
|---|---|
| Kleur: | RAL; Aangepast |
| Staaldikte: | 0.40.8mm |
Polyurethaan Rockwool akoestisch paneel 60-200 kg/m3 Dichtheid
| Naam van het product: | Polyurethaan Rockwool 60-200kg/M3 Densiteit akoestisch sandwichpaneel met online technische onderste |
|---|---|
| Lange: | aangepast |
| OEM / ODM: | Beschikbaar |
Gepersonaliseerde lengte akoestisch sandwich paneel met brandwerend graad A
| Durability: | High |
|---|---|
| MOQ: | 500 Square Meters |
| Design Style: | Modern |
ODM Akoestisch de Sandwichcomité van Prestatiesrockwool voor Zaal het Plafond van het Muurdak
| Productnaam: | Akoestisch de Sandwichcomité van prestatiesrockwool voor Soundproofing het Dakplafond van de Oplossi |
|---|---|
| Installatie: | gemakkelijk |
| Akoestische Prestaties: | Uitstekend |
De Sandwichcomité van de Rockwoolglaswol de Akoestische Bladen van Puf Openlucht
| Productnaam: | Hoog de Glaswol Katoenen van Duurzaamheidsrockwool Geluiddempend Akoestisch Sandwichcomité Openlucht |
|---|---|
| Vochtbestendig: | Ja |
| Breedte: | Aangepast |
Hoge duurzaamheid 150 mm Rockwool akoestische panelen lichtgewicht geluidsdicht
| Productnaam: | Hoge het Comité van de de Wolsandwich van de Duurzaamheids Akoestische Rots Lichtgewicht Geluiddicht |
|---|---|
| Sleutelwoord: | Akoestisch Sandwichcomité |
| OEM/ODM: | Beschikbaar |
Geluidsisolatie 200 mm akoestisch sandwichpaneel met moderne ontwerpstijl
| Naam van het product: | 500 vierkante meter MOQ Geluidsisolatie akoestisch sandwichpaneel met modern ontwerp |
|---|---|
| Warmteisolatie: | - Ja, dat klopt. |
| Garantie: | Meer dan 50 Jaar |
Brandbestendige geluidspanelen van steenwol, klasse A, dikte 100 mm
| Productnaam: | Branddicht A-klank-sandwichpaneel Gemakkelijk te installeren Dikte 100 mm |
|---|---|
| Duurzaamheid: | Hoog |
| Oppervlakte: | Vooraf geverft |

