Alle producten
-
Het Comité van de Rockwoolsandwich
-
Het Comité van de glaswolsandwich
-
Sandwichpaneel van polyurethaan
-
Akoestisch Sandwichcomité
-
Prefabstaalpakhuis
-
MetaalBekledingspanelen
-
geperforeerd metaalblad
-
Geprofileerde staalplaat
-
Staalvloer Decking
-
het paneel van de aluminiumsandwich
-
Vouwbaar Containerhuis
-
EPS-sandwichpaneel
-
Decoratief Sandwichcomité
-
Sandwichcomité Hoek
-
Staalplaatrol
-
glaswolisolatie
-
rockwoolisolatie
-
Structureel Staalstraal
-
Staalhoek
-
Staalkanaal sectie
-
DHR„Wij ontvingen 8 dagen geleden het en alles ging dankt u zeer goed wij is gelukkig om te hebben product reeds in de installatie. Om het even wat communiceren wij met u“ -
DHR„Hallo Kerry, hebben wij wat het verdere testen op het paneel gedaan en wij zijn gelukkig met de resultaten.“ -
Mevrouw.Zeer tevreden. Goed product. Snel verzonden.
zoekwoorden [ rockwool t m sandwich ] bij elkaar passen 163 producten.
Het geprefabriceerde huis isoleerde Akoestisch Sandwichcomité voor Correcte Absorptie
| Productnaam: | Prefabriceer Extern Muur Geprefabriceerd Geïsoleerd Akoestisch Sandwichcomité voor Correcte Absorpti |
|---|---|
| Hitteisolatie: | Ja |
| de naverkoopdienst: | Online technische ondersteuning, Onsite-Installatie, |
Geluiddichte Akoestische Sandwichcomité de Bekledingssystemen van de Hitteisolatie
| Productnaam: | Correcte het Comité van de Ondoordringbaar maken Akoestische Sandwich de Bekledingssystemen van de H |
|---|---|
| Toepassing: | De Thermisch pakhuis, Bouw en Ander Materiaal |
| Kleur: | Aangepast |
Hoge duurzaamheid 150 mm Rockwool akoestische panelen lichtgewicht geluidsdicht
| Productnaam: | Hoge het Comité van de de Wolsandwich van de Duurzaamheids Akoestische Rots Lichtgewicht Geluiddicht |
|---|---|
| Sleutelwoord: | Akoestisch Sandwichcomité |
| OEM/ODM: | Beschikbaar |
geluiddicht akoestisch sandwichpaneel rotswol glaswol geluidsabsorberende dikte 80 mm
| Productnaam: | Geluiddichte Rockwool-Glaswol Geluiddempende Comité Dikte 50mm 75mm80mm 100mm 125mm 150mm 200mm |
|---|---|
| Vochtbestendigheid: | Ja |
| Installatie: | Gemakkelijk |
Brandbestendige geluidspanelen van steenwol, klasse A, dikte 100 mm
| Productnaam: | Branddicht A-klank-sandwichpaneel Gemakkelijk te installeren Dikte 100 mm |
|---|---|
| Duurzaamheid: | Hoog |
| Oppervlakte: | Vooraf geverft |
Effectieve geluidsreductie akoestisch sandwichpaneel met een stalen dikte van 0,4-0,8 mm
| Naam van het product: | Effectieve geluidsreductie geluidsabsorberend akoestisch sandwichpaneel met een stalen dikte van 0,4 |
|---|---|
| Installatie: | Rustig aan. |
| Naverkoopservice: | Online technische ondersteuning, Onsite-Installatie, Onsite-Opleiding, Onsite-Inspectie, Vrije verva |
50 mm Rockwool Sandwich Panel voor effectieve thermische en geluidsisolatie
| Naam van het product: | Gepersonaliseerd akoestisch sandwichpaneel voor effectieve thermische en geluidsisolatie |
|---|---|
| Dichtheid: | 60-200kg/m3 |
| Sleutelwoord: | Akoestisch Sandwichcomité |
Vochtbestendig akoestisch sandwichpaneel geluidsisolatie
| Naam van het product: | Vochtbestendig geluidsisolatiepaneel voor akoestische isolatie Sandwichpaneel Dichtheid 60-200 kg/m3 |
|---|---|
| MOQ: | 500 Vierkante Meters |
| OEM / ODM: | Beschikbaar |
Gepersonaliseerde lengte akoestisch sandwich paneel met brandwerend graad A
| Durability: | High |
|---|---|
| MOQ: | 500 Square Meters |
| Design Style: | Modern |
Prefabriceer Geluiddichte Akoestische Sandwichcomité Externe Muuroem
| Productnaam: | Prefabriceer het Externe Comité van de de Staalplaat Geluiddempende Akoestische Sandwich van de Muur |
|---|---|
| Materiaal: | rockwool/glasswool/pu |
| Staalplaat: | 0.4mm0.8mm |

