Alle producten
-
Het Comité van de Rockwoolsandwich
-
Sandwichpaneel van polyurethaan
-
Akoestisch Sandwichcomité
-
Het Comité van de glaswolsandwich
-
Prefabstaalpakhuis
-
MetaalBekledingspanelen
-
geperforeerd metaalblad
-
Geprofileerde staalplaat
-
Staalvloer Decking
-
het paneel van de aluminiumsandwich
-
Vouwbaar Containerhuis
-
EPS-sandwichpaneel
-
Decoratief Sandwichcomité
-
Sandwichcomité Hoek
-
Staalplaatrol
-
glaswolisolatie
-
rockwoolisolatie
-
Structureel Staalstraal
-
Staalhoek
-
Staalkanaal sectie
-
DHR„Wij ontvingen 8 dagen geleden het en alles ging dankt u zeer goed wij is gelukkig om te hebben product reeds in de installatie. Om het even wat communiceren wij met u“ -
DHR„Hallo Kerry, hebben wij wat het verdere testen op het paneel gedaan en wij zijn gelukkig met de resultaten.“ -
Mevrouw.Zeer tevreden. Goed product. Snel verzonden.
zoekwoorden [ rockwool t m sandwich ] bij elkaar passen 337 producten.
Innovatieve technologie Sandwichpaneel van steenwol, superieure brandbestendige isolatie
| Dichtheid: | 90-150 kg/m3 |
|---|---|
| Ontwerpstijl: | Moderne |
| Productnaam: | PU-verzegelings-rockwool-sandwichpaneel |
Branddicht Innovatieve Technologie Rockwool Sandwich Panel Voor Buitenkantoor
| Toepassing: | Muur het Dakwerkmuur en Dak van het de Bouwpakhuis |
|---|---|
| geluiddicht: | - Ja, dat klopt. |
| Lange: | Op maat |
CE-certificaat voor sandwichpaneel van mineraalwol met hoge dichtheid
| Dikte van staal: | 0.4mm0.8mm |
|---|---|
| Type: | PU-verzegelings-rockwool-sandwichpaneel |
| Certificaat: | CE |
Hoogwaardige Ral Color Rockwool akoestische panelen Installatie ter plaatse
| Type: | PU-verzegelings-rockwool-sandwichpaneel |
|---|---|
| Waterdicht: | - Ja, dat klopt. |
| MOQ: | 200-500 vierkante meters |
Superieure brandwerend Moderne Rockwool Sandwich Panel Dichtheid geluidsdicht Waterdicht 1000mm
| Ontwerpstijl: | Moderne |
|---|---|
| Dichtheid: | 90-150 kg/m3 |
| Naverkoopservice: | Online technische ondersteuning, installatie ter plaatse |
200 mm Rockwool geluiddichtingspanelen Effectieve warmteisolatie
| Naam van het product: | Effectieve warmte-isolatie Rockwool Sandwich Board met MOQ 300-500 vierkante meter |
|---|---|
| Waterdicht: | - Ja, dat klopt. |
| Toepassing: | Muur het Dakwerkmuur en Dak van het de Bouwpakhuis |
Geïsoleerd buitenpaneel voor de muur
| Productnaam: | Vervaardigers Warehouse Geïsoleerd Buitenwanddak Rockwool Sandwich Panel Voor Groene Projecten |
|---|---|
| Sleutelwoord: | Rockwool sandwichpaneel |
| Kleur: | RAL-Kleur; Aangepast |
Waterdicht Rockwool Sandwich Panel 1000 mm Breedte
| Materiaal: | Rockwool, Pu, Kleurenstaal |
|---|---|
| Voordeel: | Het superieure Bewijs Lightweight&Easy van de vuurvast-Isolatiebrand om Vuurvaste Innovatieve Techno |
| Ontwerpstijl: | Moderne |
Verbeterde warmte-isolatie dichtheid 90-150 kg/m3 Rockwool Sandwich Panel Kleur Staaloppervlak
| Materiaal: | Rockwool, Pu, Kleurenstaal |
|---|---|
| Toepassing: | Muur het Dakwerkmuur en Dak van het de Bouwpakhuis |
| Naam van het product: | PU-verzegelings-rockwool-sandwichpaneel |
Brandbestendig Rockwool Sandwich Panels Rockwool Geïsoleerd Sandwich Board Met Lichte Isolatie
| Toepassing: | Muur het Dakwerkmuur en Dak van het de Bouwpakhuis |
|---|---|
| Sleutelwoord: | Rockwool sandwichpaneel |
| Certificaat: | CE |

