Alle producten
-
Het Comité van de Rockwoolsandwich
-
Het Comité van de glaswolsandwich
-
Sandwichpaneel van polyurethaan
-
Akoestisch Sandwichcomité
-
Prefabstaalpakhuis
-
MetaalBekledingspanelen
-
geperforeerd metaalblad
-
Geprofileerde staalplaat
-
Staalvloer Decking
-
het paneel van de aluminiumsandwich
-
Vouwbaar Containerhuis
-
EPS-sandwichpaneel
-
Decoratief Sandwichcomité
-
Sandwichcomité Hoek
-
Staalplaatrol
-
glaswolisolatie
-
rockwoolisolatie
-
Structureel Staalstraal
-
Staalhoek
-
Staalkanaal sectie
-
DHR„Wij ontvingen 8 dagen geleden het en alles ging dankt u zeer goed wij is gelukkig om te hebben product reeds in de installatie. Om het even wat communiceren wij met u“ -
DHR„Hallo Kerry, hebben wij wat het verdere testen op het paneel gedaan en wij zijn gelukkig met de resultaten.“ -
Mevrouw.Zeer tevreden. Goed product. Snel verzonden.
zoekwoorden [ rockwool t m sandwich ] bij elkaar passen 163 producten.
WarehouseRockwool sandwichpaneel
| Productnaam: | Vuurvast Rockwool-Sandwichcomité met Polyurethaan voor het Dak en de Muur van Pakhuisfabhouse |
|---|---|
| stalen dikte: | 0.4mm0.8mm |
| Ontwerpstijl: | Modern |
Baodu Rockwool Composite Panels geluidsdicht Branddicht Hoogisolatie
| Productnaam: | Van de Isolatierockwool van BAODU de Geluiddichte Vuurvaste Hoge Samengestelde Comités |
|---|---|
| Lengte: | Aangepast |
| Toepassing: | Muur het Dakwerkmuur en Dak van het de Bouwpakhuis |
De Sandwichcomité 150mm van polyurethaanrockwool voor Muren en Daken Warmteisolerende Buitenkant
| Productnaam: | Samengestelde de Sandwichcomités van polyurethaanrockwool voor Muren en Daken Warmteisolerende Buite |
|---|---|
| Type: | Het Comité van de Rockwoolsandwich met Pu-Rand |
| Voordeel: | Het superieure Bewijs Lightweight&Easy van de vuurvast-Isolatiebrand om Vuurvaste Innovatieve Techno |
1000 mm mineraalwol sandwichpaneel geluidsdicht
| Productnaam: | 1000mm de Sandwichcomité van Dakrockwool voor het Openluchtbureau van de Bouwisolatie met Geluiddich |
|---|---|
| Maak waterdicht: | Ja |
| Toepassing: | Muur het Dakwerkmuur en Dak van het de Bouwpakhuis |
50 mm-200 mm Rockwool Sandwich Panel Isolatie Branddicht Lichtgewicht Voor dakbedekking
| Productnaam: | 50mm200mm de Sandwichcomité van Isolatie Vuurvast Krachtig Lichtgewichtrockwool voor Dakwerk |
|---|---|
| Sleutelwoord: | Het Comité van de Rockwoolsandwich voor Dakwerk |
| Ontwerpstijl: | Modern |
50mm de Sandwichcomité van Dikterockwool het Certificaat van Ce
| Productnaam: | 50mm 75mm 80mm 100mm 125mm 150mm 200mm Rockwool Sandwichcomité Geluiddicht Muur het Dakwerkmuur en D |
|---|---|
| Certificaat: | Ce |
| kleur: | RAL-Kleur; Aangepast |
Lichte Rockwool veilig en goed geluid akoestische panelen 150 mm
| Productnaam: | Lichte Rockwool Sandwich Panels Dichtheid 90-150 kg/m3 Stalen dikte 0,4 mm-0,8 mm |
|---|---|
| Toepassing: | Muur het Dakwerkmuur en Dak van het de Bouwpakhuis |
| Type: | PU-verzegelings-rockwool-sandwichpaneel |
125 mm Rockwool Sandwich Panel Modern Design Style geluidsdicht
| Productnaam: | Rockwool sandwichpaneel met online technische ondersteuning Moderne ontwerpstijl |
|---|---|
| Waterdicht: | - Ja, dat klopt. |
| Breedte: | 1000 mm |
Dak Hitte / Brandbestendige Rockwool akoestisch paneel lichtgewicht schuim geïsoleerd 75 mm
| Productnaam: | Roof warmte- en vuurbestendige lichtgewicht schuim Rockwool geïsoleerd sandwichpaneel |
|---|---|
| Toepassing: | Muur het Dakwerkmuur en Dak van het de Bouwpakhuis |
| Geluiddicht: | - Ja, dat klopt. |
Installatie ter plaatse Rookwool dakpanelen Polyurethane brandwerend warmte-isolatie
| Productnaam: | Installatie ter plaatse |
|---|---|
| MOQ: | 300-500 vierkante Meters |
| Dikte: | 50mm 75mm 80mm 100mm 125mm 150mm 200mm |

