Alle producten
-
Het Comité van de Rockwoolsandwich
-
Het Comité van de glaswolsandwich
-
Sandwichpaneel van polyurethaan
-
Akoestisch Sandwichcomité
-
Prefabstaalpakhuis
-
MetaalBekledingspanelen
-
geperforeerd metaalblad
-
Geprofileerde staalplaat
-
Staalvloer Decking
-
het paneel van de aluminiumsandwich
-
Vouwbaar Containerhuis
-
EPS-sandwichpaneel
-
Decoratief Sandwichcomité
-
Sandwichcomité Hoek
-
Staalplaatrol
-
glaswolisolatie
-
rockwoolisolatie
-
Structureel Staalstraal
-
Staalhoek
-
Staalkanaal sectie
-
DHR„Wij ontvingen 8 dagen geleden het en alles ging dankt u zeer goed wij is gelukkig om te hebben product reeds in de installatie. Om het even wat communiceren wij met u“ -
DHR„Hallo Kerry, hebben wij wat het verdere testen op het paneel gedaan en wij zijn gelukkig met de resultaten.“ -
Mevrouw.Zeer tevreden. Goed product. Snel verzonden.
zoekwoorden [ rockwool t m sandwich ] bij elkaar passen 163 producten.
Pu die de Sandwichcomité 100kg/m3 van Steenwolrockwool OEM verzegelen
| Productnaam: | Pu die de Comités van de de Kernsandwich van Steenwolrockwool verzegelen |
|---|---|
| Breedte: | 950mm, 960mm, 1000mm |
| Dikte: | 50mm200mm, enz. |
Sorteer een Rockwool-Sandwichcomité Dakwerkbladen met Polyurethaan Vuurvast Verzegelen
| Productnaam: | Het Comité van de Rockwoolsandwich met Polyurethaan dat Vuurvaste Rang verzegelt een Sandwichcomités |
|---|---|
| Breedte: | 950mm, 960mm, 1000mm |
| Dikte: | 50mm200mm, enz. |
De Sandwichcomité van Rockwool van de pakhuisworkshop Polyurethaan Geïsoleerde ODM
| Kleur: | RAL |
|---|---|
| Kernmateriaal: | Rotswol, Rockwool/Glaswol, Fiberglas |
| Productnaam: | de sandwichpaneel van de rotswol, Rockwool-Sandwichcomité |
De gemakkelijke het Comité van de Installatie Akoestische Sandwich Geluiddempende Glaswol van Rockwool
| Productnaam: | Het gemakkelijke Comité van de de Glaswol Geluiddempende Akoestische Sandwich van Installatierockwoo |
|---|---|
| kleur: | RAL; Aangepast |
| Garantie: | Meer dan 50 Jaar |
Polyurethaan Rockwool akoestisch paneel 60-200 kg/m3 Dichtheid
| Naam van het product: | Polyurethaan Rockwool 60-200kg/M3 Densiteit akoestisch sandwichpaneel met online technische onderste |
|---|---|
| Lange: | aangepast |
| OEM / ODM: | Beschikbaar |
ODM Akoestisch de Sandwichcomité van Prestatiesrockwool voor Zaal het Plafond van het Muurdak
| Productnaam: | Akoestisch de Sandwichcomité van prestatiesrockwool voor Soundproofing het Dakplafond van de Oplossi |
|---|---|
| Installatie: | gemakkelijk |
| Akoestische Prestaties: | Uitstekend |
De Sandwichcomité van de hitteisolatie Bouw 50mm Coolroom-Comité Pu Materiaal
| Productnaam: | Het Comité van de de Staalplaatgeluidsisolatie van de hitteisolatie Vuurvast de Glaswolpu van Rockwo |
|---|---|
| Dikte: | 50mm 75mm 80mm 100mm 125mm 150mm 200mm |
| Duurzaamheid: | Hoog |
Maak Geïsoleerde PUF 25mm Sandwichcomité Pu Rockwool vuurvast
| Productnaam: | Ce-het Comité van de Certificaat Vuurvaste Geluiddempende Akoestische Sandwich Isolatie Pu Rockwool |
|---|---|
| Materiaal: | rockwool/glasswool/pu |
| Geluiddicht: | Ja |
Glaswol Pir Polyurethane Sandwich Puf Panels voor Koude Zaal ODM
| Productnaam: | Comité van de glaswol het Akoestische Sandwich voor Bouw en Ander Thermisch Materiaal |
|---|---|
| Dichtheid: | 60-200kg/m3 |
| Installatie: | gemakkelijk |
Prefabriceer Akoestische Sandwichcomité Hitteisolatie voor Muurvoorgevel
| Productnaam: | Vuurvaste Geluiddichte Akoestische Sandwichcomité Duurzame Hitteisolatie |
|---|---|
| Sleutelwoord: | Akoestisch Sandwichcomité |
| Lengte: | Aangepast |

