Alle producten
-
Het Comité van de Rockwoolsandwich
-
Sandwichpaneel van polyurethaan
-
Akoestisch Sandwichcomité
-
Het Comité van de glaswolsandwich
-
Prefabstaalpakhuis
-
MetaalBekledingspanelen
-
geperforeerd metaalblad
-
Geprofileerde staalplaat
-
Staalvloer Decking
-
het paneel van de aluminiumsandwich
-
Vouwbaar Containerhuis
-
EPS-sandwichpaneel
-
Decoratief Sandwichcomité
-
Sandwichcomité Hoek
-
Staalplaatrol
-
glaswolisolatie
-
rockwoolisolatie
-
Structureel Staalstraal
-
Staalhoek
-
Staalkanaal sectie
-
DHR„Wij ontvingen 8 dagen geleden het en alles ging dankt u zeer goed wij is gelukkig om te hebben product reeds in de installatie. Om het even wat communiceren wij met u“ -
DHR„Hallo Kerry, hebben wij wat het verdere testen op het paneel gedaan en wij zijn gelukkig met de resultaten.“ -
Mevrouw.Zeer tevreden. Goed product. Snel verzonden.
zoekwoorden [ fire resistant sandwich panels ] bij elkaar passen 503 producten.
Moderne bouw Rockwool Sandwich Panel PU Afdichting geluidsdicht
| Dikte: | 50mm 75mm 80mm 100mm 125mm 150mm 200mm |
|---|---|
| Certificaat: | CE |
| Sleutelwoord: | Rockwool sandwichpaneel |
Geïsoleerd glaswol sandwichpaneel 50 mm 75 mm 80 mm 100 mm 125 mm 150 mm 200 mm
| Productnaam: | Geïsoleerd met glaswol sandwichpaneel 50 mm 75 mm 80 mm 100 mm 125 mm 150 mm 200 mm |
|---|---|
| Breedte: | 1000 mm |
| Sleutelwoord: | Het paneel van de glaswolsandwich |
Waterdicht Rockwool Sandwich Panel 1000 mm Breedte
| Materiaal: | Rockwool, Pu, Kleurenstaal |
|---|---|
| Voordeel: | Het superieure Bewijs Lightweight&Easy van de vuurvast-Isolatiebrand om Vuurvaste Innovatieve Techno |
| Ontwerpstijl: | Moderne |
Gebouw Glasswool Sandwich Panel aangepast lengte en breedte
| Garantie: | Meer dan 50 Jaar |
|---|---|
| Lange: | Op maat |
| Projectoplossingscapaciteit: | Grafisch Ontwerp 3D Modeldesign total solution voor Project |
Op maat gemaakt 1000 mm breed brandwerend glazen wol broodje paneel glazen wol broodje paneel met brandwerend
| Projectoplossingscapaciteit: | Grafisch Ontwerp 3D Modeldesign total solution voor Project |
|---|---|
| Paneltype: | Het Comité van de glaswolsandwich |
| Voordeel: | Vuurvaste Waterdichte Geluiddichte Thermische Isolatie Milieu |
Pu die de Sandwichcomité 100kg/m3 van Steenwolrockwool OEM verzegelen
| Productnaam: | Pu die de Comités van de de Kernsandwich van Steenwolrockwool verzegelen |
|---|---|
| Breedte: | 950mm, 960mm, 1000mm |
| Dikte: | 50mm200mm, enz. |
De Sandwichcomité Pu van het douaneral Polyurethaan PUR Comité voor Koude Zaal
| Oppervlakte: | Aangepast |
|---|---|
| Geluiddicht: | Ja |
| de naverkoopdienst: | Online technische ondersteuning |
Vuurvaste Decoratieve Sandwichcomité PUF Dakwerkbladen 16mm
| Productnaam: | Pu van de bouwisolatie Vuurvaste het Schuim maakt 16mm het Decoratieve Comité van de Sandwichbouw wa |
|---|---|
| Voordeel: | Vuurvast Waterdicht Lichtgewichthittebehoud |
| de naverkoopdienst: | Onsiteinstallatie, Onsite-Opleiding, andere |
Geprefabriceerde Rockwool 100mm Sandwichcomité voor de Dakbouw
| Productnaam: | Van het Bewijsrockwool van het brandbewijs Correct de Sandwichcomité voor de Buitenbouw van het Muur |
|---|---|
| Sleutelwoorden: | Het Comité van de Rockwoolsandwich |
| Hitte-isolatie: | Ja |
Het akoestische de Sandwichcomité van Weerstandsrockwool Isolatie Pu verzegelen
| Productnaam: | De waterdichte Rockwool-het Comité van de Isolatiesandwich Akoestische Weerstand van de Weerstandsvl |
|---|---|
| Lengte: | Aangepast |
| certificaat: | Ce |

