Alle producten
-
Het Comité van de Rockwoolsandwich
-
Sandwichpaneel van polyurethaan
-
Akoestisch Sandwichcomité
-
Het Comité van de glaswolsandwich
-
Prefabstaalpakhuis
-
MetaalBekledingspanelen
-
geperforeerd metaalblad
-
Geprofileerde staalplaat
-
Staalvloer Decking
-
het paneel van de aluminiumsandwich
-
Vouwbaar Containerhuis
-
EPS-sandwichpaneel
-
Decoratief Sandwichcomité
-
Sandwichcomité Hoek
-
Staalplaatrol
-
glaswolisolatie
-
rockwoolisolatie
-
Structureel Staalstraal
-
Staalhoek
-
Staalkanaal sectie
-
DHR„Wij ontvingen 8 dagen geleden het en alles ging dankt u zeer goed wij is gelukkig om te hebben product reeds in de installatie. Om het even wat communiceren wij met u“ -
DHR„Hallo Kerry, hebben wij wat het verdere testen op het paneel gedaan en wij zijn gelukkig met de resultaten.“ -
Mevrouw.Zeer tevreden. Goed product. Snel verzonden.
zoekwoorden [ fire resistant sandwich panels ] bij elkaar passen 503 producten.
Op maat gemaakt gebouw Glaswol Sandwich Panel Isolatie 1000mm Breedte
| Breedte: | 1000 mm |
|---|---|
| Naverkoopservice: | Online technische ondersteuning, installatie ter plaatse |
| Projectoplossingscapaciteit: | Grafisch Ontwerp 3D Modeldesign total solution voor Project |
Rockwool Sandwich Panels / Rockwool Geïsoleerd Sandwich Board Branddicht Geluidsdicht Isolatie Panel
| Soundproof: | Yes |
|---|---|
| Heat-insulation: | Yes |
| After-sale Service: | Online Technical Support, Onsite Installation |
Custom Density Glasswool Sandwich Panel Sample in verschillende diktes en kleuren
| Proef: | Gratis monster |
|---|---|
| Dikte: | 50mm 75mm 80mm 100mm 125mm 150mm 200mm |
| Kleur: | De klant vereist |
Gepersonaliseerd akoestisch sandwichpaneel voor gebouwen en andere apparatuur
| Application: | Warehouse, Building And Other Equipments Thermal |
|---|---|
| Surface: | Prepainted |
| Color: | RAL;Customized |
1000 mm polyurethaan sandwichpaneel met 38-42 kg/m3 dichtheid
| Naam van het product: | 1000 mm polyurethaan sandwichpaneel met 38-42 kg/m3 dichtheid |
|---|---|
| Dichtheid: | 40-42kg/m3 |
| Materiaal: | Polyurethaan |
Gecertificeerd PU-polyurethaan geïsoleerd dak- en wandsandwichpaneel voor cleanroom-projecten
| Produtnaam: | Gecertificeerd PU-polyurethaan geïsoleerd dak- en wandsandwichpaneel voor cleanroom-projecten |
|---|---|
| Naverkoopservice: | Online technische ondersteuning |
| Warmteisolatie: | - Ja, dat klopt. |
Aluminiumfoam RAL kleur op maat Glaswol buitenste wand sandwichpaneel 64kg/m3 Dichtheid
| Naam van het product: | Aluminium schuim RAL kleur op maat Glaswol buitenste wand sandwich paneel In 64 kg / M3 van de dicht |
|---|---|
| Kleur: | RAL-kleur;op maat gemaakt |
| Proefproef: | gratis monster |
Op maat gemaakte lengte Pu Foam Glaswol Glaswol Sandwich Panel Branddicht
| Productnaam: | Op maat gemaakte lengte Pu Foam Glasswool Sandwich Panel Branddicht Glass Wool Sandwich Panel |
|---|---|
| Lengte: | Op maat |
| Service na verkoop: | Online technische ondersteuning, installatie op locatie |
Aanpasbaar geprefabriceerd raam Stalen structuur Brandweerstand Rockwool Sandwich Panel Warehouse
| Naam van het product: | Aanpasbaar geprefabriceerd raam Stalen structuur Brandweerstand Rockwool Sandwich Panel Steel Wareho |
|---|---|
| Dak en muur: | Corrugated/EPS/PU/Rock Wol/glaswol |
| Weerstand: | Hoog |
Max Length 9000mm Blue Rockwool Sandwich Panels for Construction
| Key Words: | Rockwool Sandwich Panel |
|---|---|
| Hvac System: | Heat Recovery Air Handling Unit |
| Cleanliness: | Class 100-100000 |

