Alle producten
-
Het Comité van de Rockwoolsandwich
-
Sandwichpaneel van polyurethaan
-
Akoestisch Sandwichcomité
-
Het Comité van de glaswolsandwich
-
Prefabstaalpakhuis
-
MetaalBekledingspanelen
-
geperforeerd metaalblad
-
Geprofileerde staalplaat
-
Staalvloer Decking
-
het paneel van de aluminiumsandwich
-
Vouwbaar Containerhuis
-
EPS-sandwichpaneel
-
Decoratief Sandwichcomité
-
Sandwichcomité Hoek
-
Staalplaatrol
-
glaswolisolatie
-
rockwoolisolatie
-
Structureel Staalstraal
-
Staalhoek
-
Staalkanaal sectie
-
DHR„Wij ontvingen 8 dagen geleden het en alles ging dankt u zeer goed wij is gelukkig om te hebben product reeds in de installatie. Om het even wat communiceren wij met u“ -
DHR„Hallo Kerry, hebben wij wat het verdere testen op het paneel gedaan en wij zijn gelukkig met de resultaten.“ -
Mevrouw.Zeer tevreden. Goed product. Snel verzonden.
zoekwoorden [ fire resistant sandwich panels ] bij elkaar passen 503 producten.
Branddicht glasvezel sandwichpaneel 80 mm geluidsdicht thermisch isolatie
| Naverkoopservice: | Online technische ondersteuning, installatie ter plaatse |
|---|---|
| Naam van het product: | Branddicht glasvezel sandwichpaneel 80 mm geluidsdicht thermisch isolatie |
| Dikte: | 50mm 75mm 80mm 100mm 125mm 150mm 200mm |
Geïsoleerd metalen PIR-wandpaneel Pu-paneel brandwerend polyurethaan-sandwichpaneel Koudkamerpanelen
| Ontwerpstijl: | Moderne |
|---|---|
| Dichtheid: | 40-42kg/m3 |
| Staal Thinckness: | 0.4mm0.8mm |
Waterdicht branddicht glaswol dak sandwichpaneel voor geïsoleerd gebouw
| Productnaam: | Brandbestendig glazen houten dakpaneel voor geïsoleerd gebouw CE-gecertificeerd |
|---|---|
| Sleutelwoord: | Glaswol |
| certificaat: | CE |
Verbeterd Comfort Glaswol Sandwich Panel Veiligheid Energie-efficiëntie Op maat
| Productnaam: | Verbeterd comfort Veiligheid en energie-efficiëntie Op maat gemaakte glaswol sandwichpaneel |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | aangepast |
| Dikte: | 50mm 75mm 80mm 100mm 125mm 150mm 200mm |
Thermisch isolatiemateriaal geluidsdicht Vuurdicht 64 kg/m3 Glaswol sandwichpaneel voor gebouwen
| Productnaam: | Thermisch isolatiemateriaal geluidsdicht Vuurdicht 64 kg/m3 Glaswol Sandwich Panel Gebouwen en struc |
|---|---|
| MOQ: | aangepast |
| Breedte: | 1M |
1M breed samengesteld brandwerend glaswol prefab sandwichpaneel voor isolatie milieuvriendelijk gebouw
| Productnaam: | 1M breed samengesteld brandwerend glaswol prefab sandwichpaneel voor isolatie milieuvriendelijk gebo |
|---|---|
| Paneltype: | Het Comité van de glaswolsandwich |
| Dichtheid: | 64kg/m3 |
Buiten Thermische Geïsoleerde Rockwool-Sandwichcomité Geluiddichte Douane
| Productnaam: | Pu die RockWool-Sandwichcomité Geïsoleerde Thermische Vuurvaste Waterdichte Buitenkant verzegelen |
|---|---|
| Breedte: | 950mm, 960mm, 1000mm |
| Dikte: | 50mm200mm, enz. |
Het Comité van de het Aluminiumsandwich van Rockwoolpuf voor de Bekledingssysteem van de Metaalmuur
| Productnaam: | Pu die de Comités van de de Kernsandwich van Steenwolrockwool verzegelen |
|---|---|
| Breedte: | 950mm, 960mm, 1000mm |
| Dikte: | 50mm200mm, enz. |
Waterdicht Buitendakeps Sandwichcomité 125mm 150mm Geluidsisolatie
| Productnaam: | Gemakkelijke het Comité van de Installatie Geluiddichte Sandwich EPS het Comité van de Dakmuur Buite |
|---|---|
| Maak waterdicht: | Ja |
| Duurzaamheid: | Hoog |
Lichtgewicht Geluiddicht Sandwichcomité Vuurvast Muurpu Geïsoleerd Comité
| Productnaam: | Het geluiddichte Rockwool-Sandwichcomité Vuurvaste Comité van de Isolatie Lichtgewicht Standaardmuur |
|---|---|
| Dichtheid: | 100kg/m3 |
| Kleur: | Aangepast |

