Alle producten
-
Het Comité van de Rockwoolsandwich
-
Sandwichpaneel van polyurethaan
-
Akoestisch Sandwichcomité
-
Het Comité van de glaswolsandwich
-
Prefabstaalpakhuis
-
MetaalBekledingspanelen
-
geperforeerd metaalblad
-
Geprofileerde staalplaat
-
Staalvloer Decking
-
het paneel van de aluminiumsandwich
-
Vouwbaar Containerhuis
-
EPS-sandwichpaneel
-
Decoratief Sandwichcomité
-
Sandwichcomité Hoek
-
Staalplaatrol
-
glaswolisolatie
-
rockwoolisolatie
-
Structureel Staalstraal
-
Staalhoek
-
Staalkanaal sectie
-
DHR„Wij ontvingen 8 dagen geleden het en alles ging dankt u zeer goed wij is gelukkig om te hebben product reeds in de installatie. Om het even wat communiceren wij met u“ -
DHR„Hallo Kerry, hebben wij wat het verdere testen op het paneel gedaan en wij zijn gelukkig met de resultaten.“ -
Mevrouw.Zeer tevreden. Goed product. Snel verzonden.
zoekwoorden [ fire resistant sandwich panels ] bij elkaar passen 503 producten.
Structureel Glaswol Geprefabriceerd Sandwichcomité 25mm Coolroom-Comités voor de Bouw van Daken
| Productnaam: | Anti Corrosief Correct de Sandwichcomité van de Absorptieglaswol voor de Bouw van Daken en Muurfacet |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | Aangepast |
| Dichtheid: | 64kg/m3 |
OEM Geprefabriceerd Glaswol Geïsoleerd Sandwichcomité Dakwerkpolyurethaan 100mm
| Productnaam: | Geïsoleerd Akoestisch de Sandwichcomité van de Thermische Isolatie Geprefabriceerd Glaswol met Pu Ra |
|---|---|
| Breedte: | 1000mm |
| de naverkoopdienst: | Online Technische ondersteuning, Onsite-Installatie |
De geluiddichte Comités van de het Metaalsandwich van Sandwichpuf Comité Geïsoleerde
| Productnaam: | De Sandwichcomité van de rotswol de Akoestische Geluiddichte Isolatie Thermische Bouw |
|---|---|
| Geluiddicht: | Ja |
| Sleutelwoord: | Akoestisch de Sandwichcomité van de rotswol |
125 mm brandwerend A-klank-sandwichpaneel vochtbestendig
| Duurzaamheid: | Hoog |
|---|---|
| Garantie: | Meer dan 50 Jaar |
| Sleutelwoord: | Akoestisch Sandwichcomité |
125mm het Comité van de Glaswolkern Geïsoleerde Sandwich Brandweerstand Lichtgewicht
| Productnaam: | De Lichtgewichtoplossing van de de Glaswol Akoestische Thermische Isolatie van de brandweerstand |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | Aangepast |
| Lengte: | Aangepast |
Geïsoleerde 50mm Eps Sandwichcomité Hoge Prestaties voor de Bouw
| Productnaam: | Geïsoleerd hoogwaardig EPS-sandwichpaneel voor gebouwen |
|---|---|
| Thermisch-isolatie: | Ja |
| Het levenstijd: | 15-30 jaar |
Gepersonaliseerde lengte Rockwool Sandwich Panel 80mm
| Naam van het product: | Topkwaliteit Rockwool Sandwich Panel aangepast Lengte MOQ 300-500 vierkante meter |
|---|---|
| Geluiddicht: | - Ja, dat klopt. |
| Kleur: | RAL-Kleur; Aangepast |
Gepersonaliseerde lengte mineraalwol sandwichpaneel voor akoestische isolatie
| Type: | PU-verzegelings-rockwool-sandwichpaneel |
|---|---|
| Dikte van staal: | 0.4mm0.8mm |
| Lange: | Op maat |
Branddicht op maat gemaakt Rockwool Sandwich Panel Stalen Dikte 0,4 mm-0,8 mm
| Lange: | Op maat |
|---|---|
| Toepassing: | Muur het Dakwerkmuur en Dak van het de Bouwpakhuis |
| geluiddicht: | - Ja, dat klopt. |
Aanpasbaar glaswol sandwichpaneel in verschillende diktes voor op maat gemaakte isolatieoplossingen
| Materiaal: | Glaswol |
|---|---|
| Garantie: | meer dan 50 jaar |
| Kleur: | De klant vereist |

