Alle producten
-
Het Comité van de Rockwoolsandwich
-
Sandwichpaneel van polyurethaan
-
Akoestisch Sandwichcomité
-
Het Comité van de glaswolsandwich
-
Prefabstaalpakhuis
-
MetaalBekledingspanelen
-
geperforeerd metaalblad
-
Geprofileerde staalplaat
-
Staalvloer Decking
-
het paneel van de aluminiumsandwich
-
Vouwbaar Containerhuis
-
EPS-sandwichpaneel
-
Decoratief Sandwichcomité
-
Sandwichcomité Hoek
-
Staalplaatrol
-
glaswolisolatie
-
rockwoolisolatie
-
Structureel Staalstraal
-
Staalhoek
-
Staalkanaal sectie
-
DHR„Wij ontvingen 8 dagen geleden het en alles ging dankt u zeer goed wij is gelukkig om te hebben product reeds in de installatie. Om het even wat communiceren wij met u“ -
DHR„Hallo Kerry, hebben wij wat het verdere testen op het paneel gedaan en wij zijn gelukkig met de resultaten.“ -
Mevrouw.Zeer tevreden. Goed product. Snel verzonden.
zoekwoorden [ fire resistant sandwich panels ] bij elkaar passen 503 producten.
Modern Design Rockwool Sandwich Panel with Levels A and Galvanized Sheet Surface Material
| Fireproof: | A Grade |
|---|---|
| Cleanliness: | Class 100-100000 |
| Key Words: | Rockwool Sandwich Panel |
Van de Isolatierockwool van Pu het Minerale de Sandwichcomité prefabriceerde Golf Gekleurd Staal
| Kernmateriaal: | Rotswol, Rockwool/Glaswol, Fiberglas |
|---|---|
| Productnaam: | Pu het Minerale de Sandwichcomité van de Rotswol prefabriceerde Golf Gekleurde Staal Geprefabriceerd |
| Lengte: | Aangepast |
Aangepast het Comité van de de Isolatiesandwich van Rockwool Akoestisch Geluiddicht Muurstaal
| Productnaam: | Geïsoleerd Vuurvast het Comité van de de Muursandwich van RockWool Akoestisch Geluiddicht Metaal |
|---|---|
| Breedte: | 950mm, 960mm, 1000mm |
| Dikte: | 50mm200mm, enz. |
De Sandwichcomité 100mm van de thermische Isolatieglaswol Douane
| Productnaam: | Nieuwe Materiële het Comité van de Glaswolmuur het Comité van de Glaswolsandwich Vuurvaste Waterdich |
|---|---|
| Materiaal: | Glaswol |
| Lengte: | Aangepast |
Waterdicht Puf-Comité Comité 50mm van de Verdelingssandwich voor Gebouweninfrastructuren
| Productnaam: | Het Comité van de glaswolsandwich Vuurvaste Waterdichte Vochtbestendige Totale Projectoplossing voor |
|---|---|
| Dikte: | 50/75/100/150/200mm |
| Garantie: | Meer dan 50 Jaar |
Buiten het Comité van de het Aluminiumsandwich van ACS Gekleurde Muurbekleding
| Productnaam: | Aluminium de Bouwcomité de Sandwichcomités Gekleurde Buitenkant van de Muurbekleding |
|---|---|
| Dichtheid: | 64-120KG/M3 |
| Breedte: | 950mm, 960mm, 1000mm |
De Sandwichcomité van de polyurethaanisolatie Decoratieve Bekleding voor Bouwsysteem
| Productnaam: | Moderne de Sandwichbekleding van de Polyurethaanisolatie voor Bouwsysteem |
|---|---|
| Installatie: | Gemakkelijk/snel |
| Dikte: | (W) 350mm * (T) 16mm * (L) 3800mm. (aangepaste Lengte |
Van de het Lawaaivermindering van de bouwisolatie de Sandwichcomité de Kleur van Ral
| Productnaam: | Het Comité van de de Kleurengeluidsisolatie van de bouwisolatie RAL voor Bouw en Andere Materiaal Th |
|---|---|
| Hitteisolatie: | Ja |
| Lengte: | Aangepast |
De gemakkelijke het Comité van de Installatie Akoestische Sandwich Geluiddempende Glaswol van Rockwool
| Productnaam: | Het gemakkelijke Comité van de de Glaswol Geluiddempende Akoestische Sandwich van Installatierockwoo |
|---|---|
| kleur: | RAL; Aangepast |
| Garantie: | Meer dan 50 Jaar |
Het geprefabriceerde 125mm Geïsoleerde Sandwichcomité Pu Schuim Verzegelen Aangepast voor Bouw
| Productnaam: | Geprefabriceerd Geïsoleerd Pu Schuim die Rockwool Aangepaste Sandwichcomités Bouw verzegelen |
|---|---|
| Dichtheid: | 100kg/m3 |
| Maak waterdicht: | Ja |

