Alle producten
-
Het Comité van de Rockwoolsandwich
-
Sandwichpaneel van polyurethaan
-
Akoestisch Sandwichcomité
-
Het Comité van de glaswolsandwich
-
Prefabstaalpakhuis
-
MetaalBekledingspanelen
-
geperforeerd metaalblad
-
Geprofileerde staalplaat
-
Staalvloer Decking
-
het paneel van de aluminiumsandwich
-
Vouwbaar Containerhuis
-
EPS-sandwichpaneel
-
Decoratief Sandwichcomité
-
Sandwichcomité Hoek
-
Staalplaatrol
-
glaswolisolatie
-
rockwoolisolatie
-
Structureel Staalstraal
-
Staalhoek
-
Staalkanaal sectie
-
DHR„Wij ontvingen 8 dagen geleden het en alles ging dankt u zeer goed wij is gelukkig om te hebben product reeds in de installatie. Om het even wat communiceren wij met u“ -
DHR„Hallo Kerry, hebben wij wat het verdere testen op het paneel gedaan en wij zijn gelukkig met de resultaten.“ -
Mevrouw.Zeer tevreden. Goed product. Snel verzonden.
zoekwoorden [ panel sandwich rockwool ] bij elkaar passen 337 producten.
Bouwbouw Bouwwarmte-isolatie akoestisch sandwichpaneel voorgeverfd oppervlak Hoog geluidsdicht
| Dikte: | 50mm 75mm 80mm 100mm 125mm 150mm 200mm |
|---|---|
| Vochtbestendigheid: | Ja |
| Sleutelwoord: | Akoestisch Sandwichcomité |
75 mm Warehouse geluidsdicht broodje paneel geprefabriceerd dak gegolfd modern ontwerp
| Productnaam: | Warehouse Prefabricated Roof Gekrompen Modern Design Klankdicht Akoestisch Sandwich Panel |
|---|---|
| Ontwerpstijl: | Modern |
| Dikte: | 50mm 75mm 80mm 100mm 125mm 150mm 200mm |
Het Comité van de thermische Isolatie het Akoestische Sandwich van de de Hitteisolatie van de Dakinstallatie Correcte Bewijs
| Productnaam: | Thermisch van de de Hitteisolatie van de Dak Gemakkelijk Installatie Correct Akoestisch de Sandwichc |
|---|---|
| Oppervlakte: | Vooraf geverft |
| Gebruik: | Bouwisolatie; Bouw en Andere Materiaal Thermische Isolatie |
Moderne gebouwen akoestisch sandwichpaneel 50mm 75mm 80mm 100mm 125mm 150mm 200mm
| Productnaam: | Acoustic Sandwich Panel 50mm 75mm 80mm 100mm 125mm 150mm 200mm |
|---|---|
| Geluiddicht: | - Ja, dat klopt. |
| Staaldikte: | 0.40.8mm |
Vochtbestendig akoestisch sandwichpaneel geluidsisolatie
| Naam van het product: | Vochtbestendig geluidsisolatiepaneel voor akoestische isolatie Sandwichpaneel Dichtheid 60-200 kg/m3 |
|---|---|
| MOQ: | 500 Vierkante Meters |
| OEM / ODM: | Beschikbaar |
Geluidsisolatie oplossingen Geluidsabsorberend paneel met moderne ontwerpstijl
| Moisture Resistance: | Yes |
|---|---|
| Warranty: | More Than 50 Years |
| Durability: | High |
Hoogdichtheid akoestisch sandwichpaneel voor bouwwarmte-isolatie en andere apparatuur
| Material: | Rockwool Glasswool |
|---|---|
| After-sale Service: | Online Technical Support, Onsite Installation, Onsite Training, Onsite Inspection, Free Spare Parts, Return And Replacement |
| Warranty: | More Than 50 Years |
125 mm dikke akoestische sandwichpaneel met geluidsdichtheid en warmte-isolatie
| OEM / ODM: | Available |
|---|---|
| Sleutelwoord: | Akoestisch Sandwichcomité |
| Vochtbestendigheid: | - Ja, dat klopt. |
Waterdichte Rockwool Geïsoleerde Sandwichcomité Samenstelling 0.4mm 0.8mm
| Productnaam: | Licht Staal 0.4mm 0.8mm Waterdicht de Sandwichcomité Geïsoleerd Geluid van de Rotswol |
|---|---|
| MOQ: | Redelijk |
| Voordeel: | Het superieure Bewijs Lightweight&Easy van de vuurvast-Isolatiebrand om Vuurvaste Innovatieve Techno |
De Sandwichcomité van de workshop Koude Opslag OEM van het Bouwdakwerk
| Productnaam: | Het Comité van de geluidsisolatie Akoestisch Sandwich Dakworkshop en Pakhuis |
|---|---|
| Functie: | Thermische Isolatie en Geluidsisolatie |
| Installatie: | gemakkelijk |

