Alle producten
-
Het Comité van de Rockwoolsandwich
-
Het Comité van de glaswolsandwich
-
Sandwichpaneel van polyurethaan
-
Akoestisch Sandwichcomité
-
Prefabstaalpakhuis
-
MetaalBekledingspanelen
-
geperforeerd metaalblad
-
Geprofileerde staalplaat
-
Staalvloer Decking
-
het paneel van de aluminiumsandwich
-
Vouwbaar Containerhuis
-
EPS-sandwichpaneel
-
Decoratief Sandwichcomité
-
Sandwichcomité Hoek
-
Staalplaatrol
-
glaswolisolatie
-
rockwoolisolatie
-
Structureel Staalstraal
-
Staalhoek
-
Staalkanaal sectie
-
DHR„Wij ontvingen 8 dagen geleden het en alles ging dankt u zeer goed wij is gelukkig om te hebben product reeds in de installatie. Om het even wat communiceren wij met u“ -
DHR„Hallo Kerry, hebben wij wat het verdere testen op het paneel gedaan en wij zijn gelukkig met de resultaten.“ -
Mevrouw.Zeer tevreden. Goed product. Snel verzonden.
zoekwoorden [ rockwool sandwich panel ] bij elkaar passen 323 producten.
Thermische akoestische isolatie Sandwichpaneel Rockwool geluidsdicht Prefabricated Pu Foam
| Productnaam: | Thermische en akoestische isolatie geluidsdicht geprefabriceerd pu-schuim rockwool sandwichpaneel |
|---|---|
| Materiaal: | Rockwool, Pu, Kleurenstaal |
| Dikte van staal: | 0.4mm0.8mm |
Moderne Rockwool Sandwich Board Voor Constructie Isolatie Staal 0.4mm-0.8mm
| Toepassing: | Muur het Dakwerkmuur en Dak van het de Bouwpakhuis |
|---|---|
| Gebruik: | De Winkel Openluchtbureau van de bouwisolatie |
| Dikte van staal: | 0.4mm0.8mm |
Ruisreductie Sandwichpaneel Minerale wol Energiezuinig Voor bouwprojecten
| Type: | PU-verzegelings-rockwool-sandwichpaneel |
|---|---|
| Naverkoopservice: | Online technische ondersteuning, installatie ter plaatse |
| Waterdicht: | - Ja, dat klopt. |
Innovatieve technologie brandwerend PU-verzegelend Rockwool Sandwich Board
| Advantage: | Superior Fireproof-insulation Fire Proof Light Weight&Easy To Install Fireproof Innovative Technology |
|---|---|
| Waterproof: | Yes |
| MOQ: | 200-500 Square Meters |
75 mm waterdicht Rockwool Geïsoleerd Board Custom Color voor Construction Office Isolatie
| Steel thickness: | 0.4mm-0.8mm |
|---|---|
| Thickness: | 50mm 75mm 80mm 100mm 125mm 150mm 200mm |
| Keyword: | Rockwool Sandwich Panel |
Waterdichte Rockwool 50mm Sandwichcomité PUF Isolatieblad voor Dakmuur
| Breedte: | 1000mm |
|---|---|
| Type: | Sandwichcomité |
| certificaat: | Ce |
Lichtgewicht Geluiddicht Sandwichcomité Vuurvast Muurpu Geïsoleerd Comité
| Productnaam: | Het geluiddichte Rockwool-Sandwichcomité Vuurvaste Comité van de Isolatie Lichtgewicht Standaardmuur |
|---|---|
| Dichtheid: | 100kg/m3 |
| Kleur: | Aangepast |
1000 mm mineraalwol sandwichpaneel geluidsdicht
| Productnaam: | 1000mm de Sandwichcomité van Dakrockwool voor het Openluchtbureau van de Bouwisolatie met Geluiddich |
|---|---|
| Maak waterdicht: | Ja |
| Toepassing: | Muur het Dakwerkmuur en Dak van het de Bouwpakhuis |
Het geprefabriceerde 125mm Geïsoleerde Sandwichcomité Pu Schuim Verzegelen Aangepast voor Bouw
| Productnaam: | Geprefabriceerd Geïsoleerd Pu Schuim die Rockwool Aangepaste Sandwichcomités Bouw verzegelen |
|---|---|
| Dichtheid: | 100kg/m3 |
| Maak waterdicht: | Ja |
Energiezuinige rockwoolcompositplaten met een dichtheid van 90-150 kg/m3
| Dichtheid: | 90-150 kg/m3 |
|---|---|
| Geluiddicht: | - Ja, dat klopt. |
| Voordeel: | Het superieure Bewijs Lightweight&Easy van de vuurvast-Isolatiebrand om Vuurvaste Innovatieve Techno |

