Alle producten
-
Het Comité van de Rockwoolsandwich
-
Het Comité van de glaswolsandwich
-
Sandwichpaneel van polyurethaan
-
Akoestisch Sandwichcomité
-
Prefabstaalpakhuis
-
MetaalBekledingspanelen
-
geperforeerd metaalblad
-
Geprofileerde staalplaat
-
Staalvloer Decking
-
het paneel van de aluminiumsandwich
-
Vouwbaar Containerhuis
-
EPS-sandwichpaneel
-
Decoratief Sandwichcomité
-
Sandwichcomité Hoek
-
Staalplaatrol
-
glaswolisolatie
-
rockwoolisolatie
-
Structureel Staalstraal
-
Staalhoek
-
Staalkanaal sectie
-
DHR„Wij ontvingen 8 dagen geleden het en alles ging dankt u zeer goed wij is gelukkig om te hebben product reeds in de installatie. Om het even wat communiceren wij met u“ -
DHR„Hallo Kerry, hebben wij wat het verdere testen op het paneel gedaan en wij zijn gelukkig met de resultaten.“ -
Mevrouw.Zeer tevreden. Goed product. Snel verzonden.
zoekwoorden [ rockwool sandwich panel ] bij elkaar passen 323 producten.
De Sandwichcomité van de hitteisolatie Bouw 50mm Coolroom-Comité Pu Materiaal
| Productnaam: | Het Comité van de de Staalplaatgeluidsisolatie van de hitteisolatie Vuurvast de Glaswolpu van Rockwo |
|---|---|
| Dikte: | 50mm 75mm 80mm 100mm 125mm 150mm 200mm |
| Duurzaamheid: | Hoog |
Het geprefabriceerde huis isoleerde Akoestisch Sandwichcomité voor Correcte Absorptie
| Productnaam: | Prefabriceer Extern Muur Geprefabriceerd Geïsoleerd Akoestisch Sandwichcomité voor Correcte Absorpti |
|---|---|
| Hitteisolatie: | Ja |
| de naverkoopdienst: | Online technische ondersteuning, Onsite-Installatie, |
50mm 125mm Samengesteld Akoestisch Sandwichcomité voor Geprefabriceerd Geluiddicht maken
| Productnaam: | 50mm prefabriceren het 200mm Akoestische Sandwichcomité voor Geluiddicht maken en de Isolatie Extern |
|---|---|
| Maak vuurvast: | Ja |
| Vochtbestendig: | Ja |
Aangepast het Comité van de de Isolatiesandwich van Rockwool Akoestisch Geluiddicht Muurstaal
| Productnaam: | Geïsoleerd Vuurvast het Comité van de de Muursandwich van RockWool Akoestisch Geluiddicht Metaal |
|---|---|
| Breedte: | 950mm, 960mm, 1000mm |
| Dikte: | 50mm200mm, enz. |
Het Comité van de het Aluminiumsandwich van Rockwoolpuf voor de Bekledingssysteem van de Metaalmuur
| Productnaam: | Pu die de Comités van de de Kernsandwich van Steenwolrockwool verzegelen |
|---|---|
| Breedte: | 950mm, 960mm, 1000mm |
| Dikte: | 50mm200mm, enz. |
Vier zijden frame Rockwool Cleanroom Sandwich wandpaneel
| Breedte:: | 980 mm, 1180 mm |
|---|---|
| Naam van het product: | Vier zijden frame Rockwool Cleanroom Sandwich wandpaneel |
| Sleutelwoord: | Rockwool Cleanroom Sandwich Wandpaneel |
Schoonruimte Handmatig Sandwich Panel Engineering Draagbare Gmp Schoonruimte Modulaire Stofvrije Schoonruimte
| Naam van het product: | Schoonruimte Handmatig Sandwich Panel Engineering Draagbare Gmp Schoonruimte Modulaire Stofvrije Sch |
|---|---|
| Breedte:: | 980 mm, 1180 mm |
| Sleutelwoord: | Handmatig sandwichpaneel voor schoonruimte |
Cleanroom Sandwich Panels Gespecialiseerde oplossingen voor hoog hygiëne-standaard omgevingen
| Naam van het product: | Cleanroom sandwich panels - Gespecialiseerde oplossingen voor omgevingen met hoge hygiëne normen |
|---|---|
| Breedte:: | 980 mm, 1180 mm |
| Sleutelwoord: | Cleanroom Sandwich Wandpaneel |
Isolatie Voorgefabriceerde wandpanelen Brandbestendige sandwichpanelen Modulaire schoonruimte
| Naam van het product: | Isolatie Voorgefabriceerde wandpanelen Brandbestendige sandwichpanelen Modulaire schoonruimte |
|---|---|
| Sleutelwoord: | modulaire cleanroom |
| Toepassingen:: | Pharmaceutische schoonruimte, elektronische schoonruimte, voedsel schoonruimte enz. |
200mm Geluiddicht Aangepast PIR Sandwich Panel Fire Resistant
| Productnaam: | 200mm Geluiddichte Waterdichte Hitteisolatie Pur Pir Pu Polyurethane Sandwich Panel |
|---|---|
| de naverkoopdienst: | Online technische ondersteuning |
| Structuur: | Sandwichcomité |

