Alle producten
-
Het Comité van de Rockwoolsandwich
-
Het Comité van de glaswolsandwich
-
Sandwichpaneel van polyurethaan
-
Akoestisch Sandwichcomité
-
Prefabstaalpakhuis
-
MetaalBekledingspanelen
-
geperforeerd metaalblad
-
Geprofileerde staalplaat
-
Staalvloer Decking
-
het paneel van de aluminiumsandwich
-
Vouwbaar Containerhuis
-
EPS-sandwichpaneel
-
Decoratief Sandwichcomité
-
Sandwichcomité Hoek
-
Staalplaatrol
-
glaswolisolatie
-
rockwoolisolatie
-
Structureel Staalstraal
-
Staalhoek
-
Staalkanaal sectie
-
DHR„Wij ontvingen 8 dagen geleden het en alles ging dankt u zeer goed wij is gelukkig om te hebben product reeds in de installatie. Om het even wat communiceren wij met u“ -
DHR„Hallo Kerry, hebben wij wat het verdere testen op het paneel gedaan en wij zijn gelukkig met de resultaten.“ -
Mevrouw.Zeer tevreden. Goed product. Snel verzonden.
zoekwoorden [ rockwool sandwich panel ] bij elkaar passen 323 producten.
Installatie ter plaatse Rookwool dakpanelen Polyurethane brandwerend warmte-isolatie
| Productnaam: | Installatie ter plaatse |
|---|---|
| MOQ: | 300-500 vierkante Meters |
| Dikte: | 50mm 75mm 80mm 100mm 125mm 150mm 200mm |
1000 mm Breedte paneel steenwol Voor constructie isolatie
| Voordeel: | Het superieure Bewijs Lightweight&Easy van de vuurvast-Isolatiebrand om Vuurvaste Innovatieve Techno |
|---|---|
| Ontwerpstijl: | Moderne |
| Type: | PU-verzegelings-rockwool-sandwichpaneel |
Gepersonaliseerde lengte mineraalwol sandwichpaneel voor akoestische isolatie
| Type: | PU-verzegelings-rockwool-sandwichpaneel |
|---|---|
| Dikte van staal: | 0.4mm0.8mm |
| Lange: | Op maat |
75mm 80mm 200mm Sandwichcomité Rockwool voor Pakhuis
| Productnaam: | 50mm 75mm 80mm 100mm 150mm 200mm Geïsoleerd Muur en de Sandwichcomité van Dakrockwool |
|---|---|
| Lengte: | De keus van de klant |
| Breedte: | 950mm, 960mm |
Geprefabriceerde Rockwool 100mm Sandwichcomité voor de Dakbouw
| Productnaam: | Van het Bewijsrockwool van het brandbewijs Correct de Sandwichcomité voor de Buitenbouw van het Muur |
|---|---|
| Sleutelwoorden: | Het Comité van de Rockwoolsandwich |
| Hitte-isolatie: | Ja |
Baodu Rockwool Composite Panels geluidsdicht Branddicht Hoogisolatie
| Productnaam: | Van de Isolatierockwool van BAODU de Geluiddichte Vuurvaste Hoge Samengestelde Comités |
|---|---|
| Lengte: | Aangepast |
| Toepassing: | Muur het Dakwerkmuur en Dak van het de Bouwpakhuis |
Lichtgewicht Geïsoleerd Comité 75mm ODM van de Staalsandwich
| Productnaam: | Lichtgewicht Geïsoleerd Correct de Sandwichcomité van Steenwolrockwool met Pu-het Staal van de Randk |
|---|---|
| Gebruik: | De Winkel Openluchtbureau van de bouwisolatie |
| Kernmateriaal: | Rockwoolraad |
Waterdichte Rockwool Geïsoleerde Sandwichcomité Samenstelling 0.4mm 0.8mm
| Productnaam: | Licht Staal 0.4mm 0.8mm Waterdicht de Sandwichcomité Geïsoleerd Geluid van de Rotswol |
|---|---|
| MOQ: | Redelijk |
| Voordeel: | Het superieure Bewijs Lightweight&Easy van de vuurvast-Isolatiebrand om Vuurvaste Innovatieve Techno |
Fireproof A Grade Rockwool Composite Board for 100 Laboratory Clean Room Sale
| Fireproof: | A Grade |
|---|---|
| Hvac System: | Heat Recovery Air Handling Unit |
| Fire Resistance: | Class A |
Rockwoolpu Geïsoleerde Comité Sandwichcomité Bekleding voor Dak en Muur
| Kleur: | RAL |
|---|---|
| Kernmateriaal: | Rotswol, Rockwool/Glaswol, Fiberglas |
| Productnaam: | de sandwichpaneel van de rotswol, Rockwool-Sandwichcomité |

