Alle producten
-
Het Comité van de Rockwoolsandwich
-
Het Comité van de glaswolsandwich
-
Sandwichpaneel van polyurethaan
-
Akoestisch Sandwichcomité
-
Prefabstaalpakhuis
-
MetaalBekledingspanelen
-
geperforeerd metaalblad
-
Geprofileerde staalplaat
-
Staalvloer Decking
-
het paneel van de aluminiumsandwich
-
Vouwbaar Containerhuis
-
EPS-sandwichpaneel
-
Decoratief Sandwichcomité
-
Sandwichcomité Hoek
-
Staalplaatrol
-
glaswolisolatie
-
rockwoolisolatie
-
Structureel Staalstraal
-
Staalhoek
-
Staalkanaal sectie
-
DHR„Wij ontvingen 8 dagen geleden het en alles ging dankt u zeer goed wij is gelukkig om te hebben product reeds in de installatie. Om het even wat communiceren wij met u“ -
DHR„Hallo Kerry, hebben wij wat het verdere testen op het paneel gedaan en wij zijn gelukkig met de resultaten.“ -
Mevrouw.Zeer tevreden. Goed product. Snel verzonden.
zoekwoorden [ rockwool sandwich panel ] bij elkaar passen 323 producten.
Metal Rockwool Geïsoleerde Sandwich Panels Huis Sandwich Panel Muurwerk
| Naam van het product: | PU-verzegelings-rockwool-sandwichpaneel |
|---|---|
| MOQ: | 200-500 vierkante meters |
| Certificaat: | CE |
0.6/0.8mm Rockwool Composite Panels The Perfect Combination of Strength and Insulation
| Applications: | 100 Lab / Laboratory Clean Room |
|---|---|
| Key Words: | Rockwool Sandwich Panel |
| Cleanliness: | Class 100-100000 |
de Sandwichcomité van 100kg/M3 Rockwool Muurgeluid die 100mm ondoordringbaar maken
| Kernmateriaal: | Rockwoolraad |
|---|---|
| Gebruik: | De Winkel Openluchtbureau van de bouwisolatie |
| Kleur: | Aangepast |
50mm Rockwool Vuurvaste Sandwichcomités Koude Opslag Thermische Isolatie
| Productnaam: | Vuurvast Rockwool-Sandwichcomité Lichtgewicht Thermische Isolatieenergierendement |
|---|---|
| Staaldikte: | 0.4mm0.8mm |
| Dichtheid: | 100kg/m3 |
Modern Design Style Rockwool Sandwich Board for 100 Laboratory Clean Room Solutions
| Key Word: | ROCKWOOL SANDWICH PANEL |
|---|---|
| Key Words: | Rockwool Sandwich Panel |
| Design Style: | Modern |
Waterdichte Rockwool om Sandwichcomité de bouw van het Hoekpakhuis
| Productnaam: | De waterdichte Glaswol van Thermische Isolatierockwool om Hoekcomité Bouwpakhuis |
|---|---|
| Eigenschap: | Waterdichte Vuurvaste Geluiddicht |
| Installatietype: | Aan de muur bevestigd |
Superieure brandwerende Rockwool dakpanelen Isolatie Licht gewicht Gemakkelijk te installeren
| Materiaal: | Rockwool, Pu, Kleurenstaal |
|---|---|
| Naverkoopservice: | Online technische ondersteuning, installatie ter plaatse |
| Productnaam: | PU-verzegelings-rockwool-sandwichpaneel |
CE-certificaat voor sandwichpaneel van mineraalwol met hoge dichtheid
| Dikte van staal: | 0.4mm0.8mm |
|---|---|
| Type: | PU-verzegelings-rockwool-sandwichpaneel |
| Certificaat: | CE |
Hoogwaardige Ral Color Rockwool akoestische panelen Installatie ter plaatse
| Type: | PU-verzegelings-rockwool-sandwichpaneel |
|---|---|
| Waterdicht: | - Ja, dat klopt. |
| MOQ: | 200-500 vierkante meters |
Lichte Rockwool veilig en goed geluid akoestische panelen 150 mm
| Productnaam: | Lichte Rockwool Sandwich Panels Dichtheid 90-150 kg/m3 Stalen dikte 0,4 mm-0,8 mm |
|---|---|
| Toepassing: | Muur het Dakwerkmuur en Dak van het de Bouwpakhuis |
| Type: | PU-verzegelings-rockwool-sandwichpaneel |

