Alle producten
-
Het Comité van de Rockwoolsandwich
-
Sandwichpaneel van polyurethaan
-
Akoestisch Sandwichcomité
-
Het Comité van de glaswolsandwich
-
Prefabstaalpakhuis
-
MetaalBekledingspanelen
-
geperforeerd metaalblad
-
Geprofileerde staalplaat
-
Staalvloer Decking
-
het paneel van de aluminiumsandwich
-
Vouwbaar Containerhuis
-
EPS-sandwichpaneel
-
Decoratief Sandwichcomité
-
Sandwichcomité Hoek
-
Staalplaatrol
-
glaswolisolatie
-
rockwoolisolatie
-
Structureel Staalstraal
-
Staalhoek
-
Staalkanaal sectie
-
DHR„Wij ontvingen 8 dagen geleden het en alles ging dankt u zeer goed wij is gelukkig om te hebben product reeds in de installatie. Om het even wat communiceren wij met u“ -
DHR„Hallo Kerry, hebben wij wat het verdere testen op het paneel gedaan en wij zijn gelukkig met de resultaten.“ -
Mevrouw.Zeer tevreden. Goed product. Snel verzonden.
zoekwoorden [ fire resistant sandwich panels ] bij elkaar passen 503 producten.
100 mm Rockwool Sandwich Panel Voor Muur Gebouw Warehouse Roofing Muur En Dak
| Productnaam: | Het Comité van de Rockwoolsandwich voor Muur het Dakwerkmuur en Dak van het de Bouwpakhuis |
|---|---|
| kleur: | RAL-Kleur; Aangepast |
| Materiaal: | Rockwool, Pu, Kleurenstaal |
Brandweerstand 80mm het Comité van de Glaswolsandwich Moderne Ontwerpstijl
| Productnaam: | De Glaswol Akoestische Lichtgewicht Thermische Isolatie van de brandweerstand voor Moderne Ontwerpst |
|---|---|
| Breedte: | 1000mm |
| Oppervlaktebehandeling: | Aangepast |
Gepersonaliseerd 80 mm glaswol sandwichpaneel voor gebouwisolatie en geluidsisolatie
| Productnaam: | Het aangepaste Comité van de Glaswolsandwich voor de Bouw van Isolatie en Geluiddicht maken |
|---|---|
| Het Vermogen van de projectoplossing: | Grafisch Ontwerp 3D Modeldesign total solution voor Project |
| Lengte: | Aangepast |
Modern Aangepast Geluiddicht de Sandwichcomité van het Kleurenpolyurethaan
| Geluiddicht: | Ja |
|---|---|
| kleur: | RAL-Kleur; Aangepast |
| Ontwerpstijl: | Modern |
Effectieve geluidsreductie akoestisch sandwichpaneel met een stalen dikte van 0,4-0,8 mm
| Naam van het product: | Effectieve geluidsreductie geluidsabsorberend akoestisch sandwichpaneel met een stalen dikte van 0,4 |
|---|---|
| Installatie: | Rustig aan. |
| Naverkoopservice: | Online technische ondersteuning, Onsite-Installatie, Onsite-Opleiding, Onsite-Inspectie, Vrije verva |
Moderne gebouwen akoestisch sandwichpaneel 50mm 75mm 80mm 100mm 125mm 150mm 200mm
| Productnaam: | Acoustic Sandwich Panel 50mm 75mm 80mm 100mm 125mm 150mm 200mm |
|---|---|
| Geluiddicht: | - Ja, dat klopt. |
| Staaldikte: | 0.40.8mm |
Thermische akoestische isolatie Sandwichpaneel Rockwool geluidsdicht Prefabricated Pu Foam
| Productnaam: | Thermische en akoestische isolatie geluidsdicht geprefabriceerd pu-schuim rockwool sandwichpaneel |
|---|---|
| Materiaal: | Rockwool, Pu, Kleurenstaal |
| Dikte van staal: | 0.4mm0.8mm |
Warmte-isolatie PU afdichting Rockwool sandwich panelen 1000mm Breedte
| Voordeel: | Het superieure Bewijs Lightweight&Easy van de vuurvast-Isolatiebrand om Vuurvaste Innovatieve Techno |
|---|---|
| Sleutelwoord: | Rockwool sandwichpaneel |
| Dikte van staal: | 0.4mm0.8mm |
50 mm dikte glasvezel sandwichpaneel geluidsdicht
| Proefproef: | Gratis monster |
|---|---|
| Ontwerpstijl: | Moderne |
| Dichtheid: | 64kg/m3 |
Op maat gemaakt glaswol sandwichpaneel modern ontwerp waterdicht
| Breedte: | 1000 mm |
|---|---|
| Paneltype: | Het Comité van de glaswolsandwich |
| Voordeel: | Vuurvaste Waterdichte Geluiddichte Thermische Isolatie Milieu |

