Alle producten
-
Het Comité van de Rockwoolsandwich
-
Sandwichpaneel van polyurethaan
-
Akoestisch Sandwichcomité
-
Het Comité van de glaswolsandwich
-
Prefabstaalpakhuis
-
MetaalBekledingspanelen
-
geperforeerd metaalblad
-
Geprofileerde staalplaat
-
Staalvloer Decking
-
het paneel van de aluminiumsandwich
-
Vouwbaar Containerhuis
-
EPS-sandwichpaneel
-
Decoratief Sandwichcomité
-
Sandwichcomité Hoek
-
Staalplaatrol
-
glaswolisolatie
-
rockwoolisolatie
-
Structureel Staalstraal
-
Staalhoek
-
Staalkanaal sectie
-
DHR„Wij ontvingen 8 dagen geleden het en alles ging dankt u zeer goed wij is gelukkig om te hebben product reeds in de installatie. Om het even wat communiceren wij met u“ -
DHR„Hallo Kerry, hebben wij wat het verdere testen op het paneel gedaan en wij zijn gelukkig met de resultaten.“ -
Mevrouw.Zeer tevreden. Goed product. Snel verzonden.
zoekwoorden [ panel sandwich rockwool ] bij elkaar passen 337 producten.
Geprefabriceerde Rockwool 100mm Sandwichcomité voor de Dakbouw
| Productnaam: | Van het Bewijsrockwool van het brandbewijs Correct de Sandwichcomité voor de Buitenbouw van het Muur |
|---|---|
| Sleutelwoorden: | Het Comité van de Rockwoolsandwich |
| Hitte-isolatie: | Ja |
de Sandwichcomité van 100kg/M3 Rockwool Muurgeluid die 100mm ondoordringbaar maken
| Kernmateriaal: | Rockwoolraad |
|---|---|
| Gebruik: | De Winkel Openluchtbureau van de bouwisolatie |
| Kleur: | Aangepast |
50mm Rockwool Vuurvaste Sandwichcomités Koude Opslag Thermische Isolatie
| Productnaam: | Vuurvast Rockwool-Sandwichcomité Lichtgewicht Thermische Isolatieenergierendement |
|---|---|
| Staaldikte: | 0.4mm0.8mm |
| Dichtheid: | 100kg/m3 |
Baodu Rockwool Composite Panels geluidsdicht Branddicht Hoogisolatie
| Productnaam: | Van de Isolatierockwool van BAODU de Geluiddichte Vuurvaste Hoge Samengestelde Comités |
|---|---|
| Lengte: | Aangepast |
| Toepassing: | Muur het Dakwerkmuur en Dak van het de Bouwpakhuis |
Energiezuinige rockwoolcompositplaten met een dichtheid van 90-150 kg/m3
| Dichtheid: | 90-150 kg/m3 |
|---|---|
| Geluiddicht: | - Ja, dat klopt. |
| Voordeel: | Het superieure Bewijs Lightweight&Easy van de vuurvast-Isolatiebrand om Vuurvaste Innovatieve Techno |
Geluidsisolatie 200 mm akoestisch sandwichpaneel met moderne ontwerpstijl
| Naam van het product: | 500 vierkante meter MOQ Geluidsisolatie akoestisch sandwichpaneel met modern ontwerp |
|---|---|
| Warmteisolatie: | - Ja, dat klopt. |
| Garantie: | Meer dan 50 Jaar |
Brandbestendige geluidspanelen van steenwol, klasse A, dikte 100 mm
| Productnaam: | Branddicht A-klank-sandwichpaneel Gemakkelijk te installeren Dikte 100 mm |
|---|---|
| Duurzaamheid: | Hoog |
| Oppervlakte: | Vooraf geverft |
Effectieve geluidsreductie akoestisch sandwichpaneel met een stalen dikte van 0,4-0,8 mm
| Naam van het product: | Effectieve geluidsreductie geluidsabsorberend akoestisch sandwichpaneel met een stalen dikte van 0,4 |
|---|---|
| Installatie: | Rustig aan. |
| Naverkoopservice: | Online technische ondersteuning, Onsite-Installatie, Onsite-Opleiding, Onsite-Inspectie, Vrije verva |
50 mm Rockwool Sandwich Panel voor effectieve thermische en geluidsisolatie
| Naam van het product: | Gepersonaliseerd akoestisch sandwichpaneel voor effectieve thermische en geluidsisolatie |
|---|---|
| Dichtheid: | 60-200kg/m3 |
| Sleutelwoord: | Akoestisch Sandwichcomité |
De Sandwichcomité van de hitteisolatie Bouw 50mm Coolroom-Comité Pu Materiaal
| Productnaam: | Het Comité van de de Staalplaatgeluidsisolatie van de hitteisolatie Vuurvast de Glaswolpu van Rockwo |
|---|---|
| Dikte: | 50mm 75mm 80mm 100mm 125mm 150mm 200mm |
| Duurzaamheid: | Hoog |

