Alle producten
-
Het Comité van de Rockwoolsandwich
-
Sandwichpaneel van polyurethaan
-
Akoestisch Sandwichcomité
-
Het Comité van de glaswolsandwich
-
Prefabstaalpakhuis
-
MetaalBekledingspanelen
-
geperforeerd metaalblad
-
Geprofileerde staalplaat
-
Staalvloer Decking
-
het paneel van de aluminiumsandwich
-
Vouwbaar Containerhuis
-
EPS-sandwichpaneel
-
Decoratief Sandwichcomité
-
Sandwichcomité Hoek
-
Staalplaatrol
-
glaswolisolatie
-
rockwoolisolatie
-
Structureel Staalstraal
-
Staalhoek
-
Staalkanaal sectie
-
DHR„Wij ontvingen 8 dagen geleden het en alles ging dankt u zeer goed wij is gelukkig om te hebben product reeds in de installatie. Om het even wat communiceren wij met u“ -
DHR„Hallo Kerry, hebben wij wat het verdere testen op het paneel gedaan en wij zijn gelukkig met de resultaten.“ -
Mevrouw.Zeer tevreden. Goed product. Snel verzonden.
zoekwoorden [ panel sandwich rockwool ] bij elkaar passen 337 producten.
Cleanroom Sandwich Panels Gespecialiseerde oplossingen voor hoog hygiëne-standaard omgevingen
| Naam van het product: | Cleanroom sandwich panels - Gespecialiseerde oplossingen voor omgevingen met hoge hygiëne normen |
|---|---|
| Breedte:: | 980 mm, 1180 mm |
| Sleutelwoord: | Cleanroom Sandwich Wandpaneel |
Isolatie Voorgefabriceerde wandpanelen Brandbestendige sandwichpanelen Modulaire schoonruimte
| Naam van het product: | Isolatie Voorgefabriceerde wandpanelen Brandbestendige sandwichpanelen Modulaire schoonruimte |
|---|---|
| Sleutelwoord: | modulaire cleanroom |
| Toepassingen:: | Pharmaceutische schoonruimte, elektronische schoonruimte, voedsel schoonruimte enz. |
Staalstructuur Modulaire wandplafondpanelen Schoonkamerprojecten Flexibel ontwerp Schoonkamers
| Naam van het product: | Staalstructuur Modulaire wandplafondpanelen Schoonkamerprojecten Flexibel ontwerp Schoonkamers |
|---|---|
| Sleutelwoord: | modulaire cleanroom |
| Toepassingen:: | Pharmaceutische schoonruimte, elektronische schoonruimte, voedsel schoonruimte enz. |
Buiten het Comité van de het Aluminiumsandwich van ACS Gekleurde Muurbekleding
| Productnaam: | Aluminium de Bouwcomité de Sandwichcomités Gekleurde Buitenkant van de Muurbekleding |
|---|---|
| Dichtheid: | 64-120KG/M3 |
| Breedte: | 950mm, 960mm, 1000mm |
Zware structuur sandwichpaneel geprefabriceerd magazijngebouw
| Naam van het product: | Prefabricated Industrial Sheds Staalstructuur uit China Zware staalstructuur Sandwich Panel Prefab W |
|---|---|
| Verwerkingsdienst: | Buigwerk, lassen, ontwikkelen, snijden, punchten |
| Materiaal: | staal |
150 mm dikte Rockwool sandwichpaneel voor muurgebouw
| Productnaam: | 150 mm dikte Rockwool sandwichpaneel voor muurgebouw |
|---|---|
| Naverkoopservice: | Online technische ondersteuning, installatie ter plaatse |
| Waterdicht: | - Ja, dat klopt. |
Pu-verzegelingssandwichpaneel Rockwool Waterdichtheid
| Productnaam: | Online technische ondersteuning voor pu-verzegelings-rockwool-sandwichpanelen met waterdichte eigens |
|---|---|
| Dikte: | 50mm 75mm 80mm 100mm 125mm 150mm 200mm |
| Breedte: | 1000 mm |
Thermische akoestische isolatie Sandwichpaneel Rockwool geluidsdicht Prefabricated Pu Foam
| Productnaam: | Thermische en akoestische isolatie geluidsdicht geprefabriceerd pu-schuim rockwool sandwichpaneel |
|---|---|
| Materiaal: | Rockwool, Pu, Kleurenstaal |
| Dikte van staal: | 0.4mm0.8mm |
WarehouseRockwool sandwichpaneel
| Productnaam: | Vuurvast Rockwool-Sandwichcomité met Polyurethaan voor het Dak en de Muur van Pakhuisfabhouse |
|---|---|
| stalen dikte: | 0.4mm0.8mm |
| Ontwerpstijl: | Modern |
50 mm-200 mm Rockwool Sandwich Panel Isolatie Branddicht Lichtgewicht Voor dakbedekking
| Productnaam: | 50mm200mm de Sandwichcomité van Isolatie Vuurvast Krachtig Lichtgewichtrockwool voor Dakwerk |
|---|---|
| Sleutelwoord: | Het Comité van de Rockwoolsandwich voor Dakwerk |
| Ontwerpstijl: | Modern |

