Alle producten
-
Het Comité van de Rockwoolsandwich
-
Het Comité van de glaswolsandwich
-
Sandwichpaneel van polyurethaan
-
Akoestisch Sandwichcomité
-
Prefabstaalpakhuis
-
MetaalBekledingspanelen
-
geperforeerd metaalblad
-
Geprofileerde staalplaat
-
Staalvloer Decking
-
het paneel van de aluminiumsandwich
-
Vouwbaar Containerhuis
-
EPS-sandwichpaneel
-
Decoratief Sandwichcomité
-
Sandwichcomité Hoek
-
Staalplaatrol
-
glaswolisolatie
-
rockwoolisolatie
-
Structureel Staalstraal
-
Staalhoek
-
Staalkanaal sectie
-
DHR„Wij ontvingen 8 dagen geleden het en alles ging dankt u zeer goed wij is gelukkig om te hebben product reeds in de installatie. Om het even wat communiceren wij met u“ -
DHR„Hallo Kerry, hebben wij wat het verdere testen op het paneel gedaan en wij zijn gelukkig met de resultaten.“ -
Mevrouw.Zeer tevreden. Goed product. Snel verzonden.
zoekwoorden [ panel sandwich rockwool ] bij elkaar passen 327 producten.
Gepersonaliseerde Rock Wool akoestisch paneel Staal Dikte 0,4 mm-0,8 mm Warmte-isolatie
| Productnaam: | Gepersonaliseerd Rockwool Sandwich Panel Stalen Dikte 0,4 mm-0,8 mm Hitte-isolatie |
|---|---|
| MOQ: | 300-500 vierkante Meters |
| Lange: | aangepast |
Hoge duurzaamheid Sandwich Panel Rockwool weerstand tegen vocht en vuur
| Productnaam: | Ervaar een gemakkelijke installatie met brandwerend akoestisch sandwichpaneel van klasse A |
|---|---|
| Kleur: | RAL; Aangepast |
| Staaldikte: | 0.40.8mm |
Polyurethaan Rockwool akoestisch paneel 60-200 kg/m3 Dichtheid
| Naam van het product: | Polyurethaan Rockwool 60-200kg/M3 Densiteit akoestisch sandwichpaneel met online technische onderste |
|---|---|
| Lange: | aangepast |
| OEM / ODM: | Beschikbaar |
1000 mm Breedte paneel steenwol Voor constructie isolatie
| Voordeel: | Het superieure Bewijs Lightweight&Easy van de vuurvast-Isolatiebrand om Vuurvaste Innovatieve Techno |
|---|---|
| Ontwerpstijl: | Moderne |
| Type: | PU-verzegelings-rockwool-sandwichpaneel |
Gepersonaliseerde lengte mineraalwol sandwichpaneel voor akoestische isolatie
| Type: | PU-verzegelings-rockwool-sandwichpaneel |
|---|---|
| Dikte van staal: | 0.4mm0.8mm |
| Lange: | Op maat |
Branddicht op maat gemaakt Rockwool Sandwich Panel Stalen Dikte 0,4 mm-0,8 mm
| Lange: | Op maat |
|---|---|
| Toepassing: | Muur het Dakwerkmuur en Dak van het de Bouwpakhuis |
| geluiddicht: | - Ja, dat klopt. |
Moderne design Rockwool Sandwich Panel Superieur Branddicht Isolatie 1000mm Waterdicht Voor Bouwkantoor
| Gebruik: | De Winkel Openluchtbureau van de bouwisolatie |
|---|---|
| Ontwerpstijl: | Moderne |
| Waterdicht: | - Ja, dat klopt. |
Metal Rockwool Geïsoleerde Sandwich Panels Huis Sandwich Panel Muurwerk
| Naam van het product: | PU-verzegelings-rockwool-sandwichpaneel |
|---|---|
| MOQ: | 200-500 vierkante meters |
| Certificaat: | CE |
0.6/0.8mm Rockwool Composite Panels The Perfect Combination of Strength and Insulation
| Applications: | 100 Lab / Laboratory Clean Room |
|---|---|
| Key Words: | Rockwool Sandwich Panel |
| Cleanliness: | Class 100-100000 |
ODM Akoestisch de Sandwichcomité van Prestatiesrockwool voor Zaal het Plafond van het Muurdak
| Productnaam: | Akoestisch de Sandwichcomité van prestatiesrockwool voor Soundproofing het Dakplafond van de Oplossi |
|---|---|
| Installatie: | gemakkelijk |
| Akoestische Prestaties: | Uitstekend |

