Alle producten
-
Het Comité van de Rockwoolsandwich
-
Het Comité van de glaswolsandwich
-
Sandwichpaneel van polyurethaan
-
Akoestisch Sandwichcomité
-
Prefabstaalpakhuis
-
MetaalBekledingspanelen
-
geperforeerd metaalblad
-
Geprofileerde staalplaat
-
Staalvloer Decking
-
het paneel van de aluminiumsandwich
-
Vouwbaar Containerhuis
-
EPS-sandwichpaneel
-
Decoratief Sandwichcomité
-
Sandwichcomité Hoek
-
Staalplaatrol
-
glaswolisolatie
-
rockwoolisolatie
-
Structureel Staalstraal
-
Staalhoek
-
Staalkanaal sectie
-
DHR„Wij ontvingen 8 dagen geleden het en alles ging dankt u zeer goed wij is gelukkig om te hebben product reeds in de installatie. Om het even wat communiceren wij met u“ -
DHR„Hallo Kerry, hebben wij wat het verdere testen op het paneel gedaan en wij zijn gelukkig met de resultaten.“ -
Mevrouw.Zeer tevreden. Goed product. Snel verzonden.
zoekwoorden [ panel sandwich rockwool ] bij elkaar passen 327 producten.
0.4mm Steel Rockwool Sandwich Panel aangepaste lengtes
| Productnaam: | STAAL SANDWICH PANEL aangepaste lengtes voor verschillende toepassingen Rockwool sandwich panelen |
|---|---|
| Kleur: | RAL-Kleur; Aangepast |
| Sleutelwoord: | Rockwool sandwichpaneel |
Ruisreductie Sandwichpaneel Minerale wol Energiezuinig Voor bouwprojecten
| Type: | PU-verzegelings-rockwool-sandwichpaneel |
|---|---|
| Naverkoopservice: | Online technische ondersteuning, installatie ter plaatse |
| Waterdicht: | - Ja, dat klopt. |
Kleurrijk RAL Rockwool Sandwich Panel Branddicht Bouwisolatiepaneel voor buitenkantoren
| Application: | Wall Building Warehouse Roofing Wall And Roof |
|---|---|
| Soundproof: | Yes |
| Color: | RAL Color;Customized |
75 mm waterdicht Rockwool Geïsoleerd Board Custom Color voor Construction Office Isolatie
| Steel thickness: | 0.4mm-0.8mm |
|---|---|
| Thickness: | 50mm 75mm 80mm 100mm 125mm 150mm 200mm |
| Keyword: | Rockwool Sandwich Panel |
Brandbestendig Rockwool sandwichpaneel met licht gewicht, eenvoudig te installeren CE-certificering
| Hitte-isolatie: | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Voordeel: | Het superieure Bewijs Lightweight&Easy van de vuurvast-Isolatiebrand om Vuurvaste Innovatieve Techno |
| Dikte van staal: | 0.4mm0.8mm |
de geïsoleerde Rockwool-Comités van de Sandwichpuf van het Glaswolpolyurethaan voor Pakhuis
| Productnaam: | Lichtgewichtrockwool-de Geluidsisolatiecomité van het Glaswolpolyurethaan voor Pakhuis |
|---|---|
| Dikte: | 50mm 75mm 80mm 100mm 125mm 150mm 200mm |
| Kleur: | Aangepast |
De gemakkelijke het Comité van de Installatie Akoestische Sandwich Geluiddempende Glaswol van Rockwool
| Productnaam: | Het gemakkelijke Comité van de de Glaswol Geluiddempende Akoestische Sandwich van Installatierockwoo |
|---|---|
| kleur: | RAL; Aangepast |
| Garantie: | Meer dan 50 Jaar |
De Sandwichcomité 150mm van polyurethaanrockwool voor Muren en Daken Warmteisolerende Buitenkant
| Productnaam: | Samengestelde de Sandwichcomités van polyurethaanrockwool voor Muren en Daken Warmteisolerende Buite |
|---|---|
| Type: | Het Comité van de Rockwoolsandwich met Pu-Rand |
| Voordeel: | Het superieure Bewijs Lightweight&Easy van de vuurvast-Isolatiebrand om Vuurvaste Innovatieve Techno |
Waterdicht Vuurdicht Isolatie Sandwich Panel Rockwool 75 mm Dikte
| Productnaam: | Waterdichte Rockwool-Sandwichcomité Superieure vuurvast-Isolatie Gemakkelijk om Innovatief te instal |
|---|---|
| Ontwerpstijl: | Modern |
| Lengte: | Aangepast |
Energiezuinige rockwoolcompositplaten met een dichtheid van 90-150 kg/m3
| Dichtheid: | 90-150 kg/m3 |
|---|---|
| Geluiddicht: | - Ja, dat klopt. |
| Voordeel: | Het superieure Bewijs Lightweight&Easy van de vuurvast-Isolatiebrand om Vuurvaste Innovatieve Techno |

