Alle producten
-
Het Comité van de Rockwoolsandwich
-
Het Comité van de glaswolsandwich
-
Sandwichpaneel van polyurethaan
-
Akoestisch Sandwichcomité
-
Prefabstaalpakhuis
-
MetaalBekledingspanelen
-
geperforeerd metaalblad
-
Geprofileerde staalplaat
-
Staalvloer Decking
-
het paneel van de aluminiumsandwich
-
Vouwbaar Containerhuis
-
EPS-sandwichpaneel
-
Decoratief Sandwichcomité
-
Sandwichcomité Hoek
-
Staalplaatrol
-
glaswolisolatie
-
rockwoolisolatie
-
Structureel Staalstraal
-
Staalhoek
-
Staalkanaal sectie
-
DHR„Wij ontvingen 8 dagen geleden het en alles ging dankt u zeer goed wij is gelukkig om te hebben product reeds in de installatie. Om het even wat communiceren wij met u“ -
DHR„Hallo Kerry, hebben wij wat het verdere testen op het paneel gedaan en wij zijn gelukkig met de resultaten.“ -
Mevrouw.Zeer tevreden. Goed product. Snel verzonden.
zoekwoorden [ rockwool sandwich panel ] bij elkaar passen 323 producten.
Gepersonaliseerde lengte Rockwool Sandwich Panel 80mm
| Naam van het product: | Topkwaliteit Rockwool Sandwich Panel aangepast Lengte MOQ 300-500 vierkante meter |
|---|---|
| Geluiddicht: | - Ja, dat klopt. |
| Kleur: | RAL-Kleur; Aangepast |
Waterdicht Rockwool Sandwich Panel 50mm Voor Wand En Dak
| Naam van het product: | Waterdicht Rockwool Sandwich Panel voor muur en dak MOQ 300-500 vierkante meter |
|---|---|
| Toepassing: | Muur het Dakwerkmuur en Dak van het de Bouwpakhuis |
| Geluiddicht: | - Ja, dat klopt. |
Warmte-isolatie PU afdichting Rockwool sandwich panelen 1000mm Breedte
| Voordeel: | Het superieure Bewijs Lightweight&Easy van de vuurvast-Isolatiebrand om Vuurvaste Innovatieve Techno |
|---|---|
| Sleutelwoord: | Rockwool sandwichpaneel |
| Dikte van staal: | 0.4mm0.8mm |
Gebouwbouw Rockwool sandwichpaneel met een stalen dikte van 0,4 mm-0,8 mm
| Productnaam: | Rockwool geïsoleerd sandwichpaneel voor gebouwconstructie met een stalen dikte van 0,4 mm-0,8 mm |
|---|---|
| geluiddicht: | - Ja, dat klopt. |
| Breedte: | 1000 mm |
RAL Kleur Rockwool Sandwich Panel 90-150kg/m3 Dichtheid Staal 0.4mm-0.8mm CE gecertificeerd
| Certificaat: | CE |
|---|---|
| Kleur: | RAL-Kleur; Aangepast |
| Dikte van staal: | 0.4mm0.8mm |
Verbeterde warmte-isolatie dichtheid 90-150 kg/m3 Rockwool Sandwich Panel Kleur Staaloppervlak
| Materiaal: | Rockwool, Pu, Kleurenstaal |
|---|---|
| Toepassing: | Muur het Dakwerkmuur en Dak van het de Bouwpakhuis |
| Naam van het product: | PU-verzegelings-rockwool-sandwichpaneel |
De Sandwichcomité 50mm van pakhuisfabhouse Rockwool Koude Zaal Comité met Polyurethaan
| Productnaam: | Vuurvast Rockwool-Sandwichcomité met Polyurethaan voor het Dak en de Muur van Pakhuisfabhouse |
|---|---|
| Staaldikte: | 0.4mm0.8mm |
| Ontwerpstijl: | Modern |
50 mm-200 mm Rockwool Sandwich Panel Isolatie Branddicht Lichtgewicht Voor dakbedekking
| Productnaam: | 50mm200mm de Sandwichcomité van Isolatie Vuurvast Krachtig Lichtgewichtrockwool voor Dakwerk |
|---|---|
| Sleutelwoord: | Het Comité van de Rockwoolsandwich voor Dakwerk |
| Ontwerpstijl: | Modern |
0.4mm Steel Rockwool Sandwich Panel aangepaste lengtes
| Productnaam: | STAAL SANDWICH PANEL aangepaste lengtes voor verschillende toepassingen Rockwool sandwich panelen |
|---|---|
| Kleur: | RAL-Kleur; Aangepast |
| Sleutelwoord: | Rockwool sandwichpaneel |
Op maat gemaakte RAL kleur modern ontwerp waterdicht Rockwool Sandwich Panel voor constructie isolatie in kantoor of
| Width: | 1000mm |
|---|---|
| Color: | RAL Color;Customized |
| Length: | Customized |

