Alle producten
-
Het Comité van de Rockwoolsandwich
-
Het Comité van de glaswolsandwich
-
Sandwichpaneel van polyurethaan
-
Akoestisch Sandwichcomité
-
Prefabstaalpakhuis
-
MetaalBekledingspanelen
-
geperforeerd metaalblad
-
Geprofileerde staalplaat
-
Staalvloer Decking
-
het paneel van de aluminiumsandwich
-
Vouwbaar Containerhuis
-
EPS-sandwichpaneel
-
Decoratief Sandwichcomité
-
Sandwichcomité Hoek
-
Staalplaatrol
-
glaswolisolatie
-
rockwoolisolatie
-
Structureel Staalstraal
-
Staalhoek
-
Staalkanaal sectie
-
DHR„Wij ontvingen 8 dagen geleden het en alles ging dankt u zeer goed wij is gelukkig om te hebben product reeds in de installatie. Om het even wat communiceren wij met u“ -
DHR„Hallo Kerry, hebben wij wat het verdere testen op het paneel gedaan en wij zijn gelukkig met de resultaten.“ -
Mevrouw.Zeer tevreden. Goed product. Snel verzonden.
zoekwoorden [ rockwool sandwich panel ] bij elkaar passen 323 producten.
Sorteer een Rockwool-Sandwichcomité Dakwerkbladen met Polyurethaan Vuurvast Verzegelen
| Productnaam: | Het Comité van de Rockwoolsandwich met Polyurethaan dat Vuurvaste Rang verzegelt een Sandwichcomités |
|---|---|
| Breedte: | 950mm, 960mm, 1000mm |
| Dikte: | 50mm200mm, enz. |
Aanpasbaar geprefabriceerd raam Stalen structuur Brandweerstand Rockwool Sandwich Panel Warehouse
| Naam van het product: | Aanpasbaar geprefabriceerd raam Stalen structuur Brandweerstand Rockwool Sandwich Panel Steel Wareho |
|---|---|
| Dak en muur: | Corrugated/EPS/PU/Rock Wol/glaswol |
| Weerstand: | Hoog |
Van de Isolatierockwool van Pu het Minerale de Sandwichcomité prefabriceerde Golf Gekleurd Staal
| Kernmateriaal: | Rotswol, Rockwool/Glaswol, Fiberglas |
|---|---|
| Productnaam: | Pu het Minerale de Sandwichcomité van de Rotswol prefabriceerde Golf Gekleurde Staal Geprefabriceerd |
| Lengte: | Aangepast |
Pu die de Sandwichcomité 100kg/m3 van Steenwolrockwool OEM verzegelen
| Productnaam: | Pu die de Comités van de de Kernsandwich van Steenwolrockwool verzegelen |
|---|---|
| Breedte: | 950mm, 960mm, 1000mm |
| Dikte: | 50mm200mm, enz. |
Lichte staalstructuur Prefab staal magazijn met C / Z gegalvaniseerd staal Q235 Purlin en Rockwool sandwich paneel dakwandpaneel
| Maintenance: | Low |
|---|---|
| Weather Resistance: | High |
| Drawing design: | SAP2000/AutoCAD /PKPM /3D3S/TEKLA |
50 mm Rockwool Sandwich Panel voor effectieve thermische en geluidsisolatie
| Naam van het product: | Gepersonaliseerd akoestisch sandwichpaneel voor effectieve thermische en geluidsisolatie |
|---|---|
| Dichtheid: | 60-200kg/m3 |
| Sleutelwoord: | Akoestisch Sandwichcomité |
200 mm Rockwool geluiddichtingspanelen Effectieve warmteisolatie
| Naam van het product: | Effectieve warmte-isolatie Rockwool Sandwich Board met MOQ 300-500 vierkante meter |
|---|---|
| Waterdicht: | - Ja, dat klopt. |
| Toepassing: | Muur het Dakwerkmuur en Dak van het de Bouwpakhuis |
Pu-verzegelingssandwichpaneel Rockwool Waterdichtheid
| Productnaam: | Online technische ondersteuning voor pu-verzegelings-rockwool-sandwichpanelen met waterdichte eigens |
|---|---|
| Dikte: | 50mm 75mm 80mm 100mm 125mm 150mm 200mm |
| Breedte: | 1000 mm |
Waterdicht Vuurdicht Isolatie Sandwich Panel Rockwool 75 mm Dikte
| Productnaam: | Waterdichte Rockwool-Sandwichcomité Superieure vuurvast-Isolatie Gemakkelijk om Innovatief te instal |
|---|---|
| Ontwerpstijl: | Modern |
| Lengte: | Aangepast |
Dak Hitte / Brandbestendige Rockwool akoestisch paneel lichtgewicht schuim geïsoleerd 75 mm
| Productnaam: | Roof warmte- en vuurbestendige lichtgewicht schuim Rockwool geïsoleerd sandwichpaneel |
|---|---|
| Toepassing: | Muur het Dakwerkmuur en Dak van het de Bouwpakhuis |
| Geluiddicht: | - Ja, dat klopt. |

