Alle producten
-
Het Comité van de Rockwoolsandwich
-
Het Comité van de glaswolsandwich
-
Sandwichpaneel van polyurethaan
-
Akoestisch Sandwichcomité
-
Prefabstaalpakhuis
-
MetaalBekledingspanelen
-
geperforeerd metaalblad
-
Geprofileerde staalplaat
-
Staalvloer Decking
-
het paneel van de aluminiumsandwich
-
Vouwbaar Containerhuis
-
EPS-sandwichpaneel
-
Decoratief Sandwichcomité
-
Sandwichcomité Hoek
-
Staalplaatrol
-
glaswolisolatie
-
rockwoolisolatie
-
Structureel Staalstraal
-
Staalhoek
-
Staalkanaal sectie
-
DHR„Wij ontvingen 8 dagen geleden het en alles ging dankt u zeer goed wij is gelukkig om te hebben product reeds in de installatie. Om het even wat communiceren wij met u“ -
DHR„Hallo Kerry, hebben wij wat het verdere testen op het paneel gedaan en wij zijn gelukkig met de resultaten.“ -
Mevrouw.Zeer tevreden. Goed product. Snel verzonden.
zoekwoorden [ rockwool sandwich panel ] bij elkaar passen 323 producten.
Kleurrijk RAL Rockwool Sandwich Panel Branddicht Bouwisolatiepaneel voor buitenkantoren
| Application: | Wall Building Warehouse Roofing Wall And Roof |
|---|---|
| Soundproof: | Yes |
| Color: | RAL Color;Customized |
Rockwool Sandwich Panels / Rockwool Geïsoleerd Sandwich Board Branddicht Geluidsdicht Isolatie Panel
| Soundproof: | Yes |
|---|---|
| Heat-insulation: | Yes |
| After-sale Service: | Online Technical Support, Onsite Installation |
Op maat gemaakte PU afdichting Rockwool Sandwich Panel Warmte-isolatie RAL Kleur Staalpaneel CE-gecertificeerd
| Lange: | Op maat |
|---|---|
| Hitte-isolatie: | - Ja, dat klopt. |
| Type: | PU-verzegelings-rockwool-sandwichpaneel |
Brandbestendig Rockwool sandwichpaneel met licht gewicht, eenvoudig te installeren CE-certificering
| Hitte-isolatie: | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Voordeel: | Het superieure Bewijs Lightweight&Easy van de vuurvast-Isolatiebrand om Vuurvaste Innovatieve Techno |
| Dikte van staal: | 0.4mm0.8mm |
9000mm Max Length Rockwool Sandwich Panel Perfect for 100 Lab Clean Room Needs
| Fire Resistance: | Class A |
|---|---|
| Applications: | 100 Lab / Laboratory Clean Room |
| Key Words: | Rockwool Sandwich Panel |
Openlucht de Sandwichcomité van Muur Vuurvast Rockwool voor de Winkel van de Bouwisolatie
| Productnaam: | Vuurvast Rockwool-Sandwichcomité voor van het de Winkel de Openluchtbureau van de Bouwisolatie de Mu |
|---|---|
| Dikte: | 50mm200mm |
| Breedte: | 950mm, 960mm, 1000mm |
Aangepast Rockwool-Sandwichcomité 50mm voor Bouwisolatie
| Kernmateriaal: | Rockwoolraad |
|---|---|
| Ontwerpstijl: | Modern |
| Kleur: | Aangepast |
De Sandwichcomité 150mm van polyurethaanrockwool voor Muren en Daken Warmteisolerende Buitenkant
| Productnaam: | Samengestelde de Sandwichcomités van polyurethaanrockwool voor Muren en Daken Warmteisolerende Buite |
|---|---|
| Type: | Het Comité van de Rockwoolsandwich met Pu-Rand |
| Voordeel: | Het superieure Bewijs Lightweight&Easy van de vuurvast-Isolatiebrand om Vuurvaste Innovatieve Techno |
Branddicht op maat gemaakt Rockwool Sandwich Panel Stalen Dikte 0,4 mm-0,8 mm
| Lange: | Op maat |
|---|---|
| Toepassing: | Muur het Dakwerkmuur en Dak van het de Bouwpakhuis |
| geluiddicht: | - Ja, dat klopt. |
Moderne design Rockwool Sandwich Panel Superieur Branddicht Isolatie 1000mm Waterdicht Voor Bouwkantoor
| Gebruik: | De Winkel Openluchtbureau van de bouwisolatie |
|---|---|
| Ontwerpstijl: | Moderne |
| Waterdicht: | - Ja, dat klopt. |

