Alle producten
-
Het Comité van de Rockwoolsandwich
-
Het Comité van de glaswolsandwich
-
Sandwichpaneel van polyurethaan
-
Akoestisch Sandwichcomité
-
Prefabstaalpakhuis
-
MetaalBekledingspanelen
-
geperforeerd metaalblad
-
Geprofileerde staalplaat
-
Staalvloer Decking
-
het paneel van de aluminiumsandwich
-
Vouwbaar Containerhuis
-
EPS-sandwichpaneel
-
Decoratief Sandwichcomité
-
Sandwichcomité Hoek
-
Staalplaatrol
-
glaswolisolatie
-
rockwoolisolatie
-
Structureel Staalstraal
-
Staalhoek
-
Staalkanaal sectie
-
DHR„Wij ontvingen 8 dagen geleden het en alles ging dankt u zeer goed wij is gelukkig om te hebben product reeds in de installatie. Om het even wat communiceren wij met u“ -
DHR„Hallo Kerry, hebben wij wat het verdere testen op het paneel gedaan en wij zijn gelukkig met de resultaten.“ -
Mevrouw.Zeer tevreden. Goed product. Snel verzonden.
zoekwoorden [ panel sandwich rockwool ] bij elkaar passen 327 producten.
Warmte-isolatie PU afdichting Rockwool sandwich panelen 1000mm Breedte
| Voordeel: | Het superieure Bewijs Lightweight&Easy van de vuurvast-Isolatiebrand om Vuurvaste Innovatieve Techno |
|---|---|
| Sleutelwoord: | Rockwool sandwichpaneel |
| Dikte van staal: | 0.4mm0.8mm |
Gepersonaliseerde lengtepaneel Rockwool voor isolatie van buitenkantoren
| Dikte van staal: | 0.4mm0.8mm |
|---|---|
| Ontwerpstijl: | Moderne |
| Waterdicht: | - Ja, dat klopt. |
Moderne Rockwool Sandwich Board Voor Constructie Isolatie Staal 0.4mm-0.8mm
| Toepassing: | Muur het Dakwerkmuur en Dak van het de Bouwpakhuis |
|---|---|
| Gebruik: | De Winkel Openluchtbureau van de bouwisolatie |
| Dikte van staal: | 0.4mm0.8mm |
Verbeterde warmte-isolatie dichtheid 90-150 kg/m3 Rockwool Sandwich Panel Kleur Staaloppervlak
| Materiaal: | Rockwool, Pu, Kleurenstaal |
|---|---|
| Toepassing: | Muur het Dakwerkmuur en Dak van het de Bouwpakhuis |
| Naam van het product: | PU-verzegelings-rockwool-sandwichpaneel |
Innovatieve technologie brandwerend PU-verzegelend Rockwool Sandwich Board
| Advantage: | Superior Fireproof-insulation Fire Proof Light Weight&Easy To Install Fireproof Innovative Technology |
|---|---|
| Waterproof: | Yes |
| MOQ: | 200-500 Square Meters |
9000mm Max Length Rockwool Sandwich Panel Perfect for 100 Lab Clean Room Needs
| Fire Resistance: | Class A |
|---|---|
| Applications: | 100 Lab / Laboratory Clean Room |
| Key Words: | Rockwool Sandwich Panel |
Waterdichte Rockwool 50mm Sandwichcomité PUF Isolatieblad voor Dakmuur
| Breedte: | 1000mm |
|---|---|
| Type: | Sandwichcomité |
| certificaat: | Ce |
Het geprefabriceerde 125mm Geïsoleerde Sandwichcomité Pu Schuim Verzegelen Aangepast voor Bouw
| Productnaam: | Geprefabriceerd Geïsoleerd Pu Schuim die Rockwool Aangepaste Sandwichcomités Bouw verzegelen |
|---|---|
| Dichtheid: | 100kg/m3 |
| Maak waterdicht: | Ja |
Dak Hitte / Brandbestendige Rockwool akoestisch paneel lichtgewicht schuim geïsoleerd 75 mm
| Productnaam: | Roof warmte- en vuurbestendige lichtgewicht schuim Rockwool geïsoleerd sandwichpaneel |
|---|---|
| Toepassing: | Muur het Dakwerkmuur en Dak van het de Bouwpakhuis |
| Geluiddicht: | - Ja, dat klopt. |
Waterdicht, op maat gemaakt, geïsoleerd plaat van steenwol 0,4 mm-0,8 mm staal voor modern ontwerp
| Ontwerpstijl: | Moderne |
|---|---|
| Type: | PU-verzegelings-rockwool-sandwichpaneel |
| Lange: | aangepast |

