Alle producten
-
Het Comité van de Rockwoolsandwich
-
Het Comité van de glaswolsandwich
-
Sandwichpaneel van polyurethaan
-
Akoestisch Sandwichcomité
-
Prefabstaalpakhuis
-
MetaalBekledingspanelen
-
geperforeerd metaalblad
-
Geprofileerde staalplaat
-
Staalvloer Decking
-
het paneel van de aluminiumsandwich
-
Vouwbaar Containerhuis
-
EPS-sandwichpaneel
-
Decoratief Sandwichcomité
-
Sandwichcomité Hoek
-
Staalplaatrol
-
glaswolisolatie
-
rockwoolisolatie
-
Structureel Staalstraal
-
Staalhoek
-
Staalkanaal sectie
-
DHR„Wij ontvingen 8 dagen geleden het en alles ging dankt u zeer goed wij is gelukkig om te hebben product reeds in de installatie. Om het even wat communiceren wij met u“ -
DHR„Hallo Kerry, hebben wij wat het verdere testen op het paneel gedaan en wij zijn gelukkig met de resultaten.“ -
Mevrouw.Zeer tevreden. Goed product. Snel verzonden.
zoekwoorden [ panel sandwich rockwool ] bij elkaar passen 327 producten.
Op maat gemaakte PU afdichting Rockwool Sandwich Panel Warmte-isolatie RAL Kleur Staalpaneel CE-gecertificeerd
| Lange: | Op maat |
|---|---|
| Hitte-isolatie: | - Ja, dat klopt. |
| Type: | PU-verzegelings-rockwool-sandwichpaneel |
Openlucht de Sandwichcomité van Muur Vuurvast Rockwool voor de Winkel van de Bouwisolatie
| Productnaam: | Vuurvast Rockwool-Sandwichcomité voor van het de Winkel de Openluchtbureau van de Bouwisolatie de Mu |
|---|---|
| Dikte: | 50mm200mm |
| Breedte: | 950mm, 960mm, 1000mm |
Installatie ter plaatse Rookwool dakpanelen Polyurethane brandwerend warmte-isolatie
| Productnaam: | Installatie ter plaatse |
|---|---|
| MOQ: | 300-500 vierkante Meters |
| Dikte: | 50mm 75mm 80mm 100mm 125mm 150mm 200mm |
Buiten Thermische Geïsoleerde Rockwool-Sandwichcomité Geluiddichte Douane
| Productnaam: | Pu die RockWool-Sandwichcomité Geïsoleerde Thermische Vuurvaste Waterdichte Buitenkant verzegelen |
|---|---|
| Breedte: | 950mm, 960mm, 1000mm |
| Dikte: | 50mm200mm, enz. |
Van de Isolatierockwool van Pu het Minerale de Sandwichcomité prefabriceerde Golf Gekleurd Staal
| Kernmateriaal: | Rotswol, Rockwool/Glaswol, Fiberglas |
|---|---|
| Productnaam: | Pu het Minerale de Sandwichcomité van de Rotswol prefabriceerde Golf Gekleurde Staal Geprefabriceerd |
| Lengte: | Aangepast |
De Sandwichcomité van isolatierockwool de Rand van het Muurpu Polyurethaan
| Toepassing: | Muur het Dakwerkmuur en Dak van het de Bouwpakhuis |
|---|---|
| certificaat: | Ce |
| Geluiddicht: | Ja |
Ce Verklaard Rockwool-Sandwichcomité 100mm 200mm voor Openluchtbureau
| Productnaam: | Ce Verklaard Rockwool-Sandwichcomité 50mm 200mm Dikte voor Openlucht het Bureaugebruik van de Bouwis |
|---|---|
| Materiaal: | Rockwool |
| Gebruik: | De Winkel Openluchtbureau van de bouwisolatie |
Modulaire wandpanelen voor schoonruimte met 1180 mm breedte en sandwichpaneel
| Naam van het product: | Standard modulaire wandpanelen voor schoonruimte van Baodu Factory |
|---|---|
| Breedte:: | 980 mm, 1180 mm |
| Sleutelwoord: | Schoonkamer Wand Sandwich Panel |
Superieure brandwerend Moderne Rockwool Sandwich Panel Dichtheid geluidsdicht Waterdicht 1000mm
| Ontwerpstijl: | Moderne |
|---|---|
| Dichtheid: | 90-150 kg/m3 |
| Naverkoopservice: | Online technische ondersteuning, installatie ter plaatse |
RAL Kleur Rockwool Sandwich Panel 90-150kg/m3 Dichtheid Staal 0.4mm-0.8mm CE gecertificeerd
| Certificaat: | CE |
|---|---|
| Kleur: | RAL-Kleur; Aangepast |
| Dikte van staal: | 0.4mm0.8mm |

