Alle producten
-
Het Comité van de Rockwoolsandwich
-
Het Comité van de glaswolsandwich
-
Sandwichpaneel van polyurethaan
-
Akoestisch Sandwichcomité
-
Prefabstaalpakhuis
-
MetaalBekledingspanelen
-
geperforeerd metaalblad
-
Geprofileerde staalplaat
-
Staalvloer Decking
-
het paneel van de aluminiumsandwich
-
Vouwbaar Containerhuis
-
EPS-sandwichpaneel
-
Decoratief Sandwichcomité
-
Sandwichcomité Hoek
-
Staalplaatrol
-
glaswolisolatie
-
rockwoolisolatie
-
Structureel Staalstraal
-
Staalhoek
-
Staalkanaal sectie
-
DHR„Wij ontvingen 8 dagen geleden het en alles ging dankt u zeer goed wij is gelukkig om te hebben product reeds in de installatie. Om het even wat communiceren wij met u“ -
DHR„Hallo Kerry, hebben wij wat het verdere testen op het paneel gedaan en wij zijn gelukkig met de resultaten.“ -
Mevrouw.Zeer tevreden. Goed product. Snel verzonden.
zoekwoorden [ panel sandwich rockwool ] bij elkaar passen 327 producten.
Moderne bouw Rockwool Sandwich Panel PU Afdichting geluidsdicht
| Dikte: | 50mm 75mm 80mm 100mm 125mm 150mm 200mm |
|---|---|
| Certificaat: | CE |
| Sleutelwoord: | Rockwool sandwichpaneel |
Superieure brandwerende Rockwool dakpanelen Isolatie Licht gewicht Gemakkelijk te installeren
| Materiaal: | Rockwool, Pu, Kleurenstaal |
|---|---|
| Naverkoopservice: | Online technische ondersteuning, installatie ter plaatse |
| Productnaam: | PU-verzegelings-rockwool-sandwichpaneel |
Innovatieve technologie Sandwichpaneel van steenwol, superieure brandbestendige isolatie
| Dichtheid: | 90-150 kg/m3 |
|---|---|
| Ontwerpstijl: | Moderne |
| Productnaam: | PU-verzegelings-rockwool-sandwichpaneel |
Branddicht Innovatieve Technologie Rockwool Sandwich Panel Voor Buitenkantoor
| Toepassing: | Muur het Dakwerkmuur en Dak van het de Bouwpakhuis |
|---|---|
| geluiddicht: | - Ja, dat klopt. |
| Lange: | Op maat |
200 mm Rockwool geluiddichtingspanelen Effectieve warmteisolatie
| Naam van het product: | Effectieve warmte-isolatie Rockwool Sandwich Board met MOQ 300-500 vierkante meter |
|---|---|
| Waterdicht: | - Ja, dat klopt. |
| Toepassing: | Muur het Dakwerkmuur en Dak van het de Bouwpakhuis |
CE-certificaat voor sandwichpaneel van mineraalwol met hoge dichtheid
| Dikte van staal: | 0.4mm0.8mm |
|---|---|
| Type: | PU-verzegelings-rockwool-sandwichpaneel |
| Certificaat: | CE |
Hoogwaardige Ral Color Rockwool akoestische panelen Installatie ter plaatse
| Type: | PU-verzegelings-rockwool-sandwichpaneel |
|---|---|
| Waterdicht: | - Ja, dat klopt. |
| MOQ: | 200-500 vierkante meters |
Waterdicht Rockwool Sandwich Panel 1000 mm Breedte
| Materiaal: | Rockwool, Pu, Kleurenstaal |
|---|---|
| Voordeel: | Het superieure Bewijs Lightweight&Easy van de vuurvast-Isolatiebrand om Vuurvaste Innovatieve Techno |
| Ontwerpstijl: | Moderne |
100 mm Rockwool Sandwich Panel Voor Muur Gebouw Warehouse Roofing Muur En Dak
| Productnaam: | Het Comité van de Rockwoolsandwich voor Muur het Dakwerkmuur en Dak van het de Bouwpakhuis |
|---|---|
| kleur: | RAL-Kleur; Aangepast |
| Materiaal: | Rockwool, Pu, Kleurenstaal |
Waterdicht Rockwool Sandwich Panel 50mm Voor Wand En Dak
| Naam van het product: | Waterdicht Rockwool Sandwich Panel voor muur en dak MOQ 300-500 vierkante meter |
|---|---|
| Toepassing: | Muur het Dakwerkmuur en Dak van het de Bouwpakhuis |
| Geluiddicht: | - Ja, dat klopt. |

