Alle producten
-
Het Comité van de Rockwoolsandwich
-
Het Comité van de glaswolsandwich
-
Sandwichpaneel van polyurethaan
-
Akoestisch Sandwichcomité
-
Prefabstaalpakhuis
-
MetaalBekledingspanelen
-
geperforeerd metaalblad
-
Geprofileerde staalplaat
-
Staalvloer Decking
-
het paneel van de aluminiumsandwich
-
Vouwbaar Containerhuis
-
EPS-sandwichpaneel
-
Decoratief Sandwichcomité
-
Sandwichcomité Hoek
-
Staalplaatrol
-
glaswolisolatie
-
rockwoolisolatie
-
Structureel Staalstraal
-
Staalhoek
-
Staalkanaal sectie
-
DHR„Wij ontvingen 8 dagen geleden het en alles ging dankt u zeer goed wij is gelukkig om te hebben product reeds in de installatie. Om het even wat communiceren wij met u“ -
DHR„Hallo Kerry, hebben wij wat het verdere testen op het paneel gedaan en wij zijn gelukkig met de resultaten.“ -
Mevrouw.Zeer tevreden. Goed product. Snel verzonden.
zoekwoorden [ panel sandwich rockwool ] bij elkaar passen 327 producten.
125 mm Rockwool Sandwich Panel Modern Design Style geluidsdicht
| Productnaam: | Rockwool sandwichpaneel met online technische ondersteuning Moderne ontwerpstijl |
|---|---|
| Waterdicht: | - Ja, dat klopt. |
| Breedte: | 1000 mm |
Op maat gemaakte RAL kleur modern ontwerp waterdicht Rockwool Sandwich Panel voor constructie isolatie in kantoor of
| Width: | 1000mm |
|---|---|
| Color: | RAL Color;Customized |
| Length: | Customized |
Rockwool Sandwich Panels / Rockwool Geïsoleerd Sandwich Board Branddicht Geluidsdicht Isolatie Panel
| Soundproof: | Yes |
|---|---|
| Heat-insulation: | Yes |
| After-sale Service: | Online Technical Support, Onsite Installation |
Lichtgewicht Geluiddicht Sandwichcomité Vuurvast Muurpu Geïsoleerd Comité
| Productnaam: | Het geluiddichte Rockwool-Sandwichcomité Vuurvaste Comité van de Isolatie Lichtgewicht Standaardmuur |
|---|---|
| Dichtheid: | 100kg/m3 |
| Kleur: | Aangepast |
Aangepast Rockwool-Sandwichcomité 50mm voor Bouwisolatie
| Kernmateriaal: | Rockwoolraad |
|---|---|
| Ontwerpstijl: | Modern |
| Kleur: | Aangepast |
1000 mm mineraalwol sandwichpaneel geluidsdicht
| Productnaam: | 1000mm de Sandwichcomité van Dakrockwool voor het Openluchtbureau van de Bouwisolatie met Geluiddich |
|---|---|
| Maak waterdicht: | Ja |
| Toepassing: | Muur het Dakwerkmuur en Dak van het de Bouwpakhuis |
Het akoestische de Sandwichcomité van Weerstandsrockwool Isolatie Pu verzegelen
| Productnaam: | De waterdichte Rockwool-het Comité van de Isolatiesandwich Akoestische Weerstand van de Weerstandsvl |
|---|---|
| Lengte: | Aangepast |
| certificaat: | Ce |
Hoge duurzaamheid 150 mm Rockwool akoestische panelen lichtgewicht geluidsdicht
| Productnaam: | Hoge het Comité van de de Wolsandwich van de Duurzaamheids Akoestische Rots Lichtgewicht Geluiddicht |
|---|---|
| Sleutelwoord: | Akoestisch Sandwichcomité |
| OEM/ODM: | Beschikbaar |
Maak Geïsoleerde PUF 25mm Sandwichcomité Pu Rockwool vuurvast
| Productnaam: | Ce-het Comité van de Certificaat Vuurvaste Geluiddempende Akoestische Sandwich Isolatie Pu Rockwool |
|---|---|
| Materiaal: | rockwool/glasswool/pu |
| Geluiddicht: | Ja |
Geprefabriceerd Hitte Geïsoleerd Rockwool-Sandwichcomité 40mm Buitenmuur
| Productnaam: | Geprefabriceerde Openlucht van de Isolatierockwool van de Bureauhitte Geïsoleerde Bouw de Sandwichco |
|---|---|
| Type: | Het Comité van de Rockwoolsandwich met Pu-Rand |
| Staaldikte: | 0.4mm0.8mm |

