Alle producten
-
Het Comité van de Rockwoolsandwich
-
Het Comité van de glaswolsandwich
-
Sandwichpaneel van polyurethaan
-
Akoestisch Sandwichcomité
-
Prefabstaalpakhuis
-
MetaalBekledingspanelen
-
geperforeerd metaalblad
-
Geprofileerde staalplaat
-
Staalvloer Decking
-
het paneel van de aluminiumsandwich
-
Vouwbaar Containerhuis
-
EPS-sandwichpaneel
-
Decoratief Sandwichcomité
-
Sandwichcomité Hoek
-
Staalplaatrol
-
glaswolisolatie
-
rockwoolisolatie
-
Structureel Staalstraal
-
Staalhoek
-
Staalkanaal sectie
-
DHR„Wij ontvingen 8 dagen geleden het en alles ging dankt u zeer goed wij is gelukkig om te hebben product reeds in de installatie. Om het even wat communiceren wij met u“ -
DHR„Hallo Kerry, hebben wij wat het verdere testen op het paneel gedaan en wij zijn gelukkig met de resultaten.“ -
Mevrouw.Zeer tevreden. Goed product. Snel verzonden.
zoekwoorden [ panel sandwich rockwool ] bij elkaar passen 327 producten.
Max Length 9000mm Blue Rockwool Sandwich Panels for Construction
| Key Words: | Rockwool Sandwich Panel |
|---|---|
| Hvac System: | Heat Recovery Air Handling Unit |
| Cleanliness: | Class 100-100000 |
Rockwoolpu Geïsoleerde Comité Sandwichcomité Bekleding voor Dak en Muur
| Kleur: | RAL |
|---|---|
| Kernmateriaal: | Rotswol, Rockwool/Glaswol, Fiberglas |
| Productnaam: | de sandwichpaneel van de rotswol, Rockwool-Sandwichcomité |
De Sandwichcomité van Rockwool van de pakhuisworkshop Polyurethaan Geïsoleerde ODM
| Kleur: | RAL |
|---|---|
| Kernmateriaal: | Rotswol, Rockwool/Glaswol, Fiberglas |
| Productnaam: | de sandwichpaneel van de rotswol, Rockwool-Sandwichcomité |
Sorteer een Rockwool-Sandwichcomité Dakwerkbladen met Polyurethaan Vuurvast Verzegelen
| Productnaam: | Het Comité van de Rockwoolsandwich met Polyurethaan dat Vuurvaste Rang verzegelt een Sandwichcomités |
|---|---|
| Breedte: | 950mm, 960mm, 1000mm |
| Dikte: | 50mm200mm, enz. |
Waterdichte Rockwool om Sandwichcomité de bouw van het Hoekpakhuis
| Productnaam: | De waterdichte Glaswol van Thermische Isolatierockwool om Hoekcomité Bouwpakhuis |
|---|---|
| Eigenschap: | Waterdichte Vuurvaste Geluiddicht |
| Installatietype: | Aan de muur bevestigd |
Het Comité van ACS van de Rockwoolsandwich Opgeruimde Raad 4 van de Aluminiumsandwich
| Productnaam: | Vuurvaste Rang een van het de Muuraluminium van Rockwool Buitenwol van de de Sandwichcomité 4-opgeru |
|---|---|
| Dikte: | 50200mm |
| Kleur: | Diverse Kleuren |
Comités van de Hittebestendigheids de Prefabsandwich voor Pakhuisdakwerk
| Kleur: | Aangepast |
|---|---|
| Dikte: | Kleurenstaalplaat: 0.40.8mm Rockwool/Glaswolraad: 50mm/75mm/100mm/150mm/200mm |
| Lengte: | Volgens het verzoek van de klant, neen meer dan 11800mm |
75mm het Buiten het Aluminiumcomités van de Schuimkern Comité van Sandwichacs
| Productnaam: | Buiten van de het Aluminiumsandwich van het Kleurengordijn van de het paneelbekleding de Voorgevelco |
|---|---|
| Lengte: | Minder dan 11.8m |
| Breedte: | 950mm1000mm |
Pu-verzegelingscompositie van mineraalwol, waterdicht
| Type: | PU-verzegelings-rockwool-sandwichpaneel |
|---|---|
| Kleur: | RAL-Kleur; Aangepast |
| Ontwerpstijl: | Moderne |
Gebouwbouw Rockwool sandwichpaneel met een stalen dikte van 0,4 mm-0,8 mm
| Productnaam: | Rockwool geïsoleerd sandwichpaneel voor gebouwconstructie met een stalen dikte van 0,4 mm-0,8 mm |
|---|---|
| geluiddicht: | - Ja, dat klopt. |
| Breedte: | 1000 mm |

